Pazartesi , Eylül 16 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı
dr_spring yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
dr_spring yazdı:

Bu arada biseyi itiraf etmeliyim avatarini merak ediyordum , bi kaç ay önce denk geldi , uçurtmayı vurmasınlar i izledim sayende , farkli hoş bir tat bıraktı , biraz buruk , ama film çok güzelmiş
Çok sevindim izlediğinize ve beğendiğinize.

Benim içinde bazen öyle diyorlar. Belki de bu yüzden beni seçtı bu avatar..

Ben sizinkini bilemedim ama
Yanlış anlaşılmaya meyil vermek ve de övüp nefsi başa çıkarmak istemem ama ben sevdim, samimi buldum , susuyorum ☺

Benimki hannibal dan bir karakter , bi ara fena sarmistim ama 3 sezon da kaldı bekle bekle dur şimdi
Teşekkürer, Hannibal'ı bilmiyordum. Yani izlememiştim. Beğendiğim bir avatardı.

Estağfirullah, rica ederim; 1871'den bugüne övünmek bizim işimiz..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Sevgililer günü, yaş günü, doğum günü, ne bileyim ne günü. Senede 4 gün eder. 12. senesine ulaşmış bir çift için toplamda 48 gün eder. Düşünsene erkeğin 49. gün ile imtihanını... "Bana hediye almayı unuttun demek." Erkek: "49. gündeyiz be kadın 49!!" diye feryat etmez mi?...Ben derim ki gelin ilk gün bir şey almayın... Ama gel gör ki, ilk gündedir esas imtihan; ilk gün almamak belki de bazen çok zordur.

-romantizmin kaçırılışı volüm 136662823 :stock1: bi gider misin burdan :stock1:
+ Uyarayım istedim. :D
-Git. :evil:

+"Ben sana bugünlerde almayayım, yoksa arada sana hediye alırım zaten." deyin. (alamadı)
-Git ya hu :evil:

+O değilde bunu yazdığım iyi oldu. İleride "Bana sevgiler günü için ne alacaksın?" diye bir soru ile karşılaştığımda, "Eee önce sana bir yazı okutmak istiyorum." deyip bunu ona okuturum. İnşallah bana ertesi gün İsmail YK albümü hediye etmez. (Mana: Abv stayla)

not: ilk cümlede jimmy sesli mesaj gönderisi detected "...troller, sahte troller ve fake troller..." : )))
Kullanıcı avatarı
dr_itachi yazdı:Sevgililer günü, yaş günü, doğum günü, ne bileyim ne günü. Senede 4 gün eder. 12. senesine ulaşmış bir çift için toplamda 48 gün eder. Düşünsene erkeğin 49. gün ile imtihanını... "Bana hediye almayı unuttun demek." Erkek: "49. gündeyiz be kadın 49!!" diye feryat etmez mi?...Ben derim ki gelin ilk gün bir şey almayın... Ama gel gör ki, ilk gündedir esas imtihan; ilk gün almamak belki de bazen çok zordur.

-romantizmin kaçırılışı volüm 136662823 :stock1: bi gider misin burdan :stock1:
+ Uyarayım istedim. :D
-Git. :evil:

+"Ben sana bugünlerde almayayım, yoksa arada sana hediye alırım zaten." deyin. (alamadı)
-Git ya hu :evil:

+O değilde bunu yazdığım iyi oldu. İleride "Bana sevgiler günü için ne alacaksın?" diye bir soru ile karşılaştığımda, "Eee önce sana bir yazı okutmak istiyorum." deyip bunu ona okuturum. İnşallah bana ertesi gün İsmail YK albümü hediye etmez. (Mana: Abv stayla)

not: ilk cümlede jimmy sesli mesaj gönderisi detected "...troller, sahte troller ve fake troller..." : )))
İlki geçen seneydi ,aynen öyle düşünüyorum arada hediye almak en güzeli beklenmedik zamanda , ama gel gör ki öyle olmuyor işte o bana alinca sap gibi kalmayayim, ne varsa Şubat'ta toplanmış yakında dogumgunu de , ikisini bir halletmeli😀
Kullanıcı avatarı
Synarthrosis yazdı:
CASLANCI yazdı:
Synarthrosis yazdı:kendini azcik yontsun diye cok amacli çakı
İçimizdeki hainler gün yüzüne çıkıyor ne guzel 🤔🤔
kadinlara ne alinmali diye baslik olsa ona uygun bisey de yazarim
Abicim sen de desen ki erkekler yontulmaya muhtaç. Kadınlar hayli hayli der.
Ortamlarda birbirimizi şişirelim. Üç beş hepimiz yolumuzu bulalım..😎😎
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3803588  gönderen tabibehanim
 30.01.2017 - 17:49:36
saat cüzdan ayakkabı gömlek ceket . 5 yıldan sonra da bi daha sevgililer günü kutlamazsınız zaten
Kullanıcı avatarı

Re:

#3803599  gönderen JimmyF_Mcnulty
 30.01.2017 - 18:12:24
Resim
[quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"]kendini azcik yontsun diye cok amacli çakı[/quote]

İçimizdeki hainler gün yüzüne çıkıyor ne guzel 🤔🤔[/quote]
kadinlara ne alinmali diye baslik olsa ona uygun bisey de yazarim[/quote]

Ortamlarda birbirimizi şişirelim. Üç beş hepimiz yolumuzu bulalım..😎😎[/quote]
haklisin çakı sacma oldu. onlar size Allahin emanetidir denenler icin yolumuzu bulalim deniliyorsa problem baska demekki
Kullanıcı avatarı

#3803612  gönderen zixiebixie
 30.01.2017 - 18:30:01
Evlilik teklifi et alyans tak 😆
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Birlikte cekildiğiniz fotileri, fotografcıya götür, küçük küçük kolaj yapıyorlar, kalp seklinde filan- bi 60 foto lazım en az -ki olduğunu düşünüyorum. İlerde evinize asarsınız :)
Ya da Kaliteli bi termos mug alın derim -contigo olabilir.
Ya da celtics , heat gibi desteklediği takım varsa formasını
Kullanıcı avatarı
Synarthrosis yazdı:
CASLANCI yazdı:
Synarthrosis yazdı: kadinlara ne alinmali diye baslik olsa ona uygun bisey de yazarim
Ortamlarda birbirimizi şişirelim. Üç beş hepimiz yolumuzu bulalım..😎😎
haklisin çakı sacma oldu. onlar size Allahin emanetidir denenler icin yolumuzu bulalim deniliyorsa problem baska demekki
Öyle olsun be abi. Sen beni çok yanlış tanımışsın...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7