Pazartesi , Ekim 14 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı
Synarthrosis yazdı:
CASLANCI yazdı:
Synarthrosis yazdı: dilenciler de sabah aksam o duayi ediyor ama hic evlenme teklifi aldiklarini gormedim. baska bisi dene bence
kız derim seni tanımadan önce ağaçların çiçek açtığı ve yaprak döktüğü mevsimleri hep kaçırırdım. o yüzden hep yarım kaldım. gel birbirimizi tamamlayalım derim.
sen monalisanın neşeli tarafı ben ise hüzünlü tarafı gel bir araya gelekde zaman geçtikçe değerlenelim. :? :?
ya o da kacirmissa aynilarini iki kış iki yaz ederseniz ya huzunlu taraf oysa monanin yuzu hep asık kalirsa
melankolinin tadını çıkarırız biz de.. zaten bu aralar film izlerken ağlıyorum.
aylık döngümün hassas noktasını yaşıyorum sanki..
Kullanıcı avatarı
Yalnız o şahıs için "erkeğe" demenizi ayrıca takdir ettim dünyalı dostum. Evet ciddiyim. Tebrikler.

Allah daim etsin..
dr_spring yazdı:
En son JimmyF_Mcnulty tarafından 30.01.2017 - 14:39:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
JimmyF_Mcnulty yazdı:Yalnız o şahıs için "erkeğe" demenizi ayrıca takdir ettim dünyalı dostum. Evet ciddiyim. Tebrikler.

Allah daim etsin..
dr_spring yazdı:
Tesekkur ederim 1 aylik nişanlım kendisi aslında , Allah razı olsun sizinkinide inşallah 😊
Kullanıcı avatarı
dr_spring yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:Yalnız o şahıs için "erkeğe" demenizi ayrıca takdir ettim dünyalı dostum. Evet ciddiyim. Tebrikler.

Allah daim etsin..
dr_spring yazdı:
Tesekkur ederim 1 aylik nişanlım kendisi aslında , Allah razı olsun sizinkinide inşallah 😊
Ami, sizden de inşaallah. Çok sevindim. Tekrar hayırlı olsun dilerim.
Kullanıcı avatarı
dr_spring yazdı:

Allah daim etsin..
dr_spring yazdı:
Tesekkur ederim 1 aylik nişanlım kendisi aslında , Allah razı olsun sizinkinide inşallah ��
a ozaman durum farklı güzel kardeşim...
vakkodan açık mavi bi gömlek al...( kutusunun içine de bizim görmememiz bilmememiz gereken bi not yaz ) :c298:
[quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"]Bi ara bana bi kutu hemide içinde 36 adet olan çikolata çeşitleriyle dolu bir hediye alınmıştı.
3 adet diyo
5 adet çiklatlı gofret
2 fıstıklı
..

Ölene kadar bu hediyeyi unutmam. Hatta bunu düşünecek biri daha çıkarsa karşıma dünya ahiret eşim olur.[/quote]
kizin kabul edecegi ne malum belki cikolata fabrikatorunun kizidir promosyon yollamistir. hem niye 36[/quote]
Bence de kabul etmez. Herkes diyor zaten. Kızlar ağırbaşlı ayakları yere basan erkeklerden yana oy kullanıyor diye. Benim şansım çok az. Ama babası çikolata fabrikatörü olan birine denk gelirsem. Kız derim. Benle evlen sana sabah akşam dua ederim. Allah sevdiğine kavuştursun benimle evlen.[/quote]
dilenciler de sabah aksam o duayi ediyor ama hic evlenme teklifi aldiklarini gormedim. baska bisi dene bence[/quote]

kız derim seni tanımadan önce ağaçların çiçek açtığı ve yaprak döktüğü mevsimleri hep kaçırırdım. o yüzden hep yarım kaldım. gel birbirimizi tamamlayalım derim.
sen monalisanın neşeli tarafı ben ise hüzünlü tarafı gel bir araya gelekde zaman geçtikçe değerlenelim. :? :?[/quote]
ya o da kacirmissa aynilarini iki kış iki yaz ederseniz ya huzunlu taraf oysa monanin yuzu hep asık kalirsa[/quote]

melankolinin tadını çıkarırız biz de.. zaten bu aralar film izlerken ağlıyorum.
aylık döngümün hassas noktasını yaşıyorum sanki..[/quote]
sicak cikolata da yollasin o zaman 36 tane . boyle zamanlarda iyi gider
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
dr_spring yazdı:

Allah daim etsin..
Tesekkur ederim 1 aylik nişanlım kendisi aslında , Allah razı olsun sizinkinide inşallah ��
vakkodan açık mavi bi gömlek al...( kutusunun içine de bizim görmememiz bilmememiz gereken bi not yaz ) :c298:
Aklımda o vardı aslında kahve ceket , mavi değilde mat yeşil gömlek vardı , kahve yeşil kombini hoşuma gidiyor, daha önce bir kac gömlek almıştım mavi kırmızı siyah diye biraz geri durdum , not yerine uzunca bir mektup yazdım okusun :) :oops:
Kullanıcı avatarı
dr_spring yazdı:
drela64 yazdı:
dr_spring yazdı: Tesekkur ederim 1 aylik nişanlım kendisi aslında , Allah razı olsun sizinkinide inşallah ��
Aklımda o vardı aslında kahve ceket , mavi değilde mat yeşil gömlek vardı , kahve yeşil kombini hoşuma gidiyor, daha önce bir kac gömlek almıştım mavi kırmızı siyah diye biraz geri durdum , not yerine uzunca bir mektup yazdım okusun :) :oops:
bacım çok uzun tutma ,erkekler sıkılıyor . :D
buarada bence de kahve-mat yeşil kombinasyonu güzel teni açıksa :roll:
Kullanıcı avatarı
drela64 yazdı:
dr_spring yazdı:
drela64 yazdı: a ozaman durum farklı güzel kardeşim...
bacım çok uzun tutma ,erkekler sıkılıyor . :D
buarada bence de kahve-mat yeşil kombinasyonu güzel teni açıksa :roll:

Tuttum valla okuyacak artık , esmer 😀
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
JimmyF_Mcnulty yazdı:Oyuncak tren öyle pahalı bir şey olmasına gerek yok, hareket etsin yeter. Sadece 16 tl'ye; en mutlu günlerimden biriydi. Teşekkürler Bim
çok zevkli bence de..

Kullanıcı avatarı
nurullahs yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:Oyuncak tren öyle pahalı bir şey olmasına gerek yok, hareket etsin yeter. Sadece 16 tl'ye; en mutlu günlerimden biriydi. Teşekkürler Bim
çok zevkli bence de..

[video]
Su an ağlıyorum be bu mesajı yazıyorum. Mutlu musun?

Bundan ayarlayabilir misin bana?

Resim
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7