Cumartesi , Aralık 7 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Kullanıcı avatarı
drbuspiron yazdı:
drela64 yazdı:bulunduğunuz yerin en kral kebapçısına götür.vali kebabı ısmarla... bayılır ,bayılır :ugly:
ben de bayılırım beni de götürün :lol: :lol:
yancı olurum diyorsun :D
Kullanıcı avatarı
Synarthrosis yazdı:
CASLANCI yazdı:Bi ara bana bi kutu hemide içinde 36 adet olan çikolata çeşitleriyle dolu bir hediye alınmıştı.
3 adet diyo
5 adet çiklatlı gofret
2 fıstıklı
..

Ölene kadar bu hediyeyi unutmam. Hatta bunu düşünecek biri daha çıkarsa karşıma dünya ahiret eşim olur.
kizin kabul edecegi ne malum belki cikolata fabrikatorunun kizidir promosyon yollamistir. hem niye 36
Bence de kabul etmez. Herkes diyor zaten. Kızlar ağırbaşlı ayakları yere basan erkeklerden yana oy kullanıyor diye. Benim şansım çok az. Ama babası çikolata fabrikatörü olan birine denk gelirsem. Kız derim. Benle evlen sana sabah akşam dua ederim. Allah sevdiğine kavuştursun benimle evlen.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
mhurkan yazdı:
drela64 yazdı:
mhurkan yazdı: Bana bunu yapacak bayanın kurbanı olurum beee.... :lol: :lol: :lol:
Üstünde mumları olan (olaya romanyizm katmak istenirse )birde künefe ama fistigindan gözükmeyen inden....
Unutulmaz bi 14 şubat hediyesi :)
Malımı mülkümü üzerine yaparım beee..... :lol: :lol: :lol:
Ahaaahhaa süper ya....
Kullanıcı avatarı
drbuspiron yazdı:
drela64 yazdı:bulunduğunuz yerin en kral kebapçısına götür.vali kebabı ısmarla... bayılır ,bayılır :ugly:
Çare kebapciymis.gördük hepimiz. Simdiden reservasyon yaptirmali :)
[quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"]Bi ara bana bi kutu hemide içinde 36 adet olan çikolata çeşitleriyle dolu bir hediye alınmıştı.
3 adet diyo
5 adet çiklatlı gofret
2 fıstıklı
..

Ölene kadar bu hediyeyi unutmam. Hatta bunu düşünecek biri daha çıkarsa karşıma dünya ahiret eşim olur.[/quote]
kizin kabul edecegi ne malum belki cikolata fabrikatorunun kizidir promosyon yollamistir. hem niye 36[/quote]
Bence de kabul etmez. Herkes diyor zaten. Kızlar ağırbaşlı ayakları yere basan erkeklerden yana oy kullanıyor diye. Benim şansım çok az. Ama babası çikolata fabrikatörü olan birine denk gelirsem. Kız derim. Benle evlen sana sabah akşam dua ederim. Allah sevdiğine kavuştursun benimle evlen.[/quote]
dilenciler de sabah aksam o duayi ediyor ama hic evlenme teklifi aldiklarini gormedim. baska bisi dene bence
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
nurullahs yazdı:
drbuspiron yazdı:
kebap diyor sen olmaz mısın :D
En son drbuspiron tarafından 30.01.2017 - 14:18:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Synarthrosis yazdı:
CASLANCI yazdı:
Synarthrosis yazdı: kizin kabul edecegi ne malum belki cikolata fabrikatorunun kizidir promosyon yollamistir. hem niye 36
Bence de kabul etmez. Herkes diyor zaten. Kızlar ağırbaşlı ayakları yere basan erkeklerden yana oy kullanıyor diye. Benim şansım çok az. Ama babası çikolata fabrikatörü olan birine denk gelirsem. Kız derim. Benle evlen sana sabah akşam dua ederim. Allah sevdiğine kavuştursun benimle evlen.
dilenciler de sabah aksam o duayi ediyor ama hic evlenme teklifi aldiklarini gormedim. baska bisi dene bence
kız derim seni tanımadan önce ağaçların çiçek açtığı ve yaprak döktüğü mevsimleri hep kaçırırdım. o yüzden hep yarım kaldım. gel birbirimizi tamamlayalım derim.
sen monalisanın neşeli tarafı ben ise hüzünlü tarafı gel bir araya gelekde zaman geçtikçe değerlenelim. :? :?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drbuspiron yazdı:
nurullahs yazdı:
drbuspiron yazdı: ben de bayılırım beni de götürün :lol: :lol:
kebap diyor olmaz mısın :D
Doğru,özellikle ızgaram pek iyi olur..
[quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"][quote="Synarthrosis"][quote="CASLANCI"]Bi ara bana bi kutu hemide içinde 36 adet olan çikolata çeşitleriyle dolu bir hediye alınmıştı.
3 adet diyo
5 adet çiklatlı gofret
2 fıstıklı
..

Ölene kadar bu hediyeyi unutmam. Hatta bunu düşünecek biri daha çıkarsa karşıma dünya ahiret eşim olur.[/quote]
kizin kabul edecegi ne malum belki cikolata fabrikatorunun kizidir promosyon yollamistir. hem niye 36[/quote]
Bence de kabul etmez. Herkes diyor zaten. Kızlar ağırbaşlı ayakları yere basan erkeklerden yana oy kullanıyor diye. Benim şansım çok az. Ama babası çikolata fabrikatörü olan birine denk gelirsem. Kız derim. Benle evlen sana sabah akşam dua ederim. Allah sevdiğine kavuştursun benimle evlen.[/quote]
dilenciler de sabah aksam o duayi ediyor ama hic evlenme teklifi aldiklarini gormedim. baska bisi dene bence[/quote]

kız derim seni tanımadan önce ağaçların çiçek açtığı ve yaprak döktüğü mevsimleri hep kaçırırdım. o yüzden hep yarım kaldım. gel birbirimizi tamamlayalım derim.
sen monalisanın neşeli tarafı ben ise hüzünlü tarafı gel bir araya gelekde zaman geçtikçe değerlenelim. :? :?[/quote]
ya o da kacirmissa aynilarini iki kış iki yaz ederseniz ya huzunlu taraf oysa monanin yuzu hep asık kalirsa
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7