Perşembe , Haziran 20 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198975  gönderen kamala
 14.02.2013 - 22:14:14
starı açın bari orayı izleyelim :D

Re:

#2199006  gönderen dr_mercan
 14.02.2013 - 22:31:07
ayy hemen facebook u kapatmalıyım dönmeye başladılar romantik akşam yemeğinden :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199009  gönderen ozby
 14.02.2013 - 22:31:50
dr_mercan yazdı:ayy hemen facebook u kapatmalıyım dönmeye başladılar romantik akşam yemeğinden :D
amanınnn kaç kaç :D

Re:

#2199019  gönderen telenji
 14.02.2013 - 22:36:11
ozby yazdı:
dr_mercan yazdı:ayy hemen facebook u kapatmalıyım dönmeye başladılar romantik akşam yemeğinden :D
kaç gün yankısı sürecek o çiçeklerin,süprizlerin,tektaşların.. :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199033  gönderen ozby
 14.02.2013 - 22:40:24
telenji yazdı:
ozby yazdı:
kaç gün yankısı sürecek o çiçeklerin,süprizlerin,tektaşların.. :D
burdakiler bile çiçek fiyatlarına o kadar laf ediyorken kodaman olmayan kimsenin tek taş alacağını sanmam.
ha belki şu ucuz yollu irice toz şeker tanesi büyüklüğünde olanlardan almış olabilirler :D

Re:

#2199036  gönderen dr_mercan
 14.02.2013 - 22:41:58
çiçek de sevmiyorum tek taş da :D ben nasıl bi kızsam demek :D

Re:

#2199042  gönderen telenji
 14.02.2013 - 22:44:38
her bütçeye uygun tektaş var(pırlanta şart değil).çünkü hatun kişilerin istediği üzerinde 'tek bir taş' olan yüzük(modayı kaçıramazlar aslaaa) :D şu pastane yüzüğü takanlar bile tektaşım war diyo artık.. :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199049  gönderen mdack
 14.02.2013 - 22:47:25
Cübbelinin yüksek kanaatleri :) :lol:
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199062  gönderen ozby
 14.02.2013 - 22:55:22
nickosilin yazdı:
dr_mercan yazdı:çiçek de sevmiyorum tek taş da :D ben nasıl bi kızsam demek :D
çiçegi boşver de tektaş iyidir be mercan..
hani fiyatından falan degil de guzel bi adam guzel bi şekilde verirse hoş olmaz mı...
bir de sahiplik hissi verir..
Aa bu arada kadınlar sahiplenilmekten hoşlanmaz falan derler ya.. hani bundan hoşlanan kadınlara ikinci sınıf insan muamelesi yapılır ya... o niye öyle o???
ben hoşlanıyom ama.. niye.. kotu mu? ben kotu muyum? benim kendime guvenim mi yok? arebesk miyim ben? kro muyum? ikinci sınıf insan mıyım? nası bi insanım ben ya?

sahiplenen erkek candır... :)
şu zamanda erkeklerin cebinden para çıkmasına neden olan davranışları seven bütün kadınlar kezban olarak damgalanıyor sevgili nicko :)
yakında aman bize de kezban demesinler diye kendilerinden ödün vermeye başlayacaklar malesef
:P

Re:

#2199070  gönderen dr_mercan
 14.02.2013 - 22:57:40
ozby yazdı:
nickosilin yazdı:
dr_mercan yazdı:çiçek de sevmiyorum tek taş da :D ben nasıl bi kızsam demek :D
çiçegi boşver de tektaş iyidir be mercan..
hani fiyatından falan degil de guzel bi adam guzel bi şekilde verirse hoş olmaz mı...
Aa bu arada kadınlar sahiplenilmekten hoşlanmaz falan derler ya.. hani bundan hoşlanan kadınlara ikinci sınıf insan muamelesi yapılır ya... o niye öyle o???
ben hoşlanıyom ama.. niye.. kotu mu? ben kotu muyum? benim kendime guvenim mi yok? arebesk miyim ben? kro muyum? ikinci sınıf insan mıyım? nası bi insanım ben ya?

şu zamanda erkeklerin cebinden para çıkmasına neden olan davranışları seven bütün kadınlar kezban olarak damgalanıyor sevgili nicko :)
yakında aman bize de kezban demesinler diye kendilerinden ödün vermeye başlayacaklar malesef

yok ben sahiplenilmeyi sevmediğimden değil tek taş ı sevemiyom sadece alyans falan taksam olmaz mı takamam ben onu :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199075  gönderen ozby
 14.02.2013 - 23:00:41
dr_mercan yazdı:
ozby yazdı:
nickosilin yazdı: çiçegi boşver de tektaş iyidir be mercan..

yok ben sahiplenilmeyi sevmediğimden değil tek taş ı sevemiyom sadece alyans falan taksam olmaz mı takamam ben onu :roll:
kuzummmm lafım sana değildi asla :hug:
o kişisel zevkle alakalı. ben de sarı altın sevmem mesela =)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199079  gönderen kamala
 14.02.2013 - 23:02:56
dr_mercan yazdı:
ozby yazdı:
nickosilin yazdı: çiçegi boşver de tektaş iyidir be mercan..

sanki alan var da :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199086  gönderen drckara
 14.02.2013 - 23:07:43
kamala yazdı:
dr_mercan yazdı:
ozby yazdı: şu zamanda erkeklerin cebinden para çıkmasına neden olan davranışları seven bütün kadınlar kezban olarak damgalanıyor sevgili nicko :)

tüm bekarlar toplanmış:)

Re:

#2199096  gönderen dr_mercan
 14.02.2013 - 23:10:39
kamala yazdı:
dr_mercan yazdı:
ozby yazdı: şu zamanda erkeklerin cebinden para çıkmasına neden olan davranışları seven bütün kadınlar kezban olarak damgalanıyor sevgili nicko :)

ne biliyon :D

Re:

#2199097  gönderen takayasu
 14.02.2013 - 23:10:57
o değil de ben en yakın arkadaşımın sevgilisine alacağı tek taş için dükkan dükkan gezip tek taş denedim insan bi kıskanıyo bi kıskanıyo var yaa bi de eline en güzel duranı alıp gidip sonra başka bi kızın parmağına takıyolar ya çok koymuştu :D bi de hatıra resmi çektirdim o yüzükle :P
gerçi hıncımı sonra başka şekillerde aldım ama neyse
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9