Perşembe , Eylül 19 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198445  gönderen dharma61
 14.02.2013 - 16:17:18
dr_nergis yazdı:8 saat sonra bir 14 subatı daha içimiz buruk ugurlayacagiz
Tanışalım mı ? Hala 8 saatimiz var 8 saatte tanışıp çıkmaya karar verirsek en azından bu 14 Şubat'ı içimiz buruk uğurlamamış oluruz hala ŞANS vaaaar :)) (hemen çiçekte gönderirim gün bitmeden)
Kullanıcı avatarı

#2198452  gönderen ozby
 14.02.2013 - 16:21:36
:popcorn:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#2198461  gönderen takayasu
 14.02.2013 - 16:26:48
nickosilin yazdı:
ozby yazdı::popcorn:
:k (4): azcık versene :stock2: bak ben de bira getirdim. :prost:
ne zaman başladı, çok bişey kaçırdım mı? 8O
var ya herkes bi action olsa da görsek modunda ben de dahil :D
yazık ya bize :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198463  gönderen drela64
 14.02.2013 - 16:32:03
ayyyyy kıııız bu neya karışık duygular yaşadım şimdi.tam oturdum masaya odaya koskoca birdemet gül geldi.hem sevindim hem şaşırdım.meğer çiçek bana değil yanımdaki dr hanıma gelmiş....sonra üzüldüm ama böylede olmazki kardeşşşşiiiim
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198464  gönderen dr_nergis
 14.02.2013 - 16:33:10
birbirimize cicek yollayalım kızlar ...
Kullanıcı avatarı

#2198465  gönderen ozby
 14.02.2013 - 16:33:13
nickosilin yazdı:
ozby yazdı::popcorn:
:k (4): azcık versene :stock2: bak ben de bira getirdim. :prost:
ne zaman başladı, çok bişey kaçırdım mı? 8O
gel gel otur :D pek bişey kaçırmadın. ben gidince de anlat bişi olursa ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198467  gönderen nurullahs
 14.02.2013 - 16:34:36
nickosilin yazdı:
pedi_rana yazdı:Kimileri planlar yaparken bu kadar gözümüze sokmasalar da yalnızzlar daha fazla üzülmese.......
ben yalnızım!!! diyoooorrr..
ve bu halimden mutsuzum diyooor..
etrafımdaki çiftleri görünce üzülüyorum diyooooorrr.....
evde oturup 14 şubatı aglayarak geçirmek yerine buraya yazıyor... yeniliklere açık.. girişimci.. umutlu.. hayattan beklentileri var...
bana yürüyebilirsiniz diyoooorrr..

yaw arkadaş şu güzelim kız bile yalnızsa bunun tek sorumlusu siz kahrolası erkek kişiler!!!
olm biraz açın gözünüzü.. biraz cesaret!! biraz özgüven!!! sanal ortamda yardırdıgınız gibi reelde de yardırsanıza..
la ben anlamıyom şu kız niye yalnız olsun...

'aşk' arıyodur da ondandır da aman biz marjinaliz de aşk bize göre degil de bıdıbıdıdı da zırvalamayın olm bana..
siz de 'aşk' arayın lan!!
aşktan güzel şey mi var.. bi dusunun hayatta sizi en mutlu eden şey ne; saglık,aile,başarı vs vs degil abi 'AŞK' tabi ki.. kalbini küt küt arttıran dunyayı sana daha farklı herseyı daha guzel gösteren aşk tabi ki..tamam annen babana saglıklı olsun tabi ki çok önemli ama hangimiz oh ne guzel ailemiz saglıklı die çarpıntı hissediyoruz.. ya da hangimiz bi sınavda başarılı olduk diye herseye gulmeye herkese daha ıyı davranmaya kıpır kıpır olmaya başlıyoruz..

olm bunlar çok önemli şeyler tabi ama aşk bambaşka bişey.. onun verdigi heyecan hiçbirşeyde yok..
şu kıza aşık olunmaz mı!! la siz çılgın mısınız!!

'aşk
' sız hayata hayat mı denir lan.. aşk insana yaşadıgını hissettirir..

bak sizin dilinizden yazdım; 'olm, 'lan, yürüyün, yardırın' gibi kelimeye benzeyen seyleri cumle içinde kullandım..

daha da anlamıyosanız.. ''yok abi ya! bana göre degıl bu işler, aşk mı ya bırak öyle komik sıkar abi beni heyecanlanmak romantık olmak falan... '' diyosanız da yardırın gidin, yolunuz açık olsun ne diyim..
ama oyle mutlu olan adamlar asıl mutlulugun ne oldugunu bilmemiş tatmamış ki mutlulugu o sanıyor bence..

herneyse;
pedi kusura bakma seni de kullanmış gibi oldu ama içimi dökmem için ortada canlı bir örnek teşkil ettin bana.. saol varol..
iyi ki varsın pedi..

yaww su nickini de degiştirsen diyorum... neyse..
hadi saglıcakla...
saygılar

:wink:
seninle de bi waffle yiyelim mi :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2198468  gönderen takayasu
 14.02.2013 - 16:34:52
dr_nergis yazdı:birbirimize cicek yollayalım kızlar ...
ben hayrıma gönderirim birine adres verin
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198469  gönderen dr_nergis
 14.02.2013 - 16:35:59
takayasu yazdı:
ben de gönderirim birine mutlu olsun şiir de yazarım kartına

Re:

#2198471  gönderen takayasu
 14.02.2013 - 16:37:00
dr_nergis yazdı:
takayasu yazdı:
ben de gönderirim birine mutlu olsun şiir de yazarım kartına
çiçeksepeti diye bişey var sevindirelim birbirimizi :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198473  gönderen Carlito
 14.02.2013 - 16:37:36
hayrınıza bana da gönderin kızlar para çok tabi :)

150 lira dediler orkideye ya oha ağaç alsam bu kadar tutmaz
Kullanıcı avatarı

Re:

#2198476  gönderen Carlito
 14.02.2013 - 16:38:08
orkide dediğin de estetikten kokudan yoksun tek saplı saplığı anlatan bir garip çiçek.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2198478  gönderen takayasu
 14.02.2013 - 16:39:21
Carlito yazdı:orkide dediğin de estetikten kokudan yoksun tek saplı saplığı anlatan bir garip çiçek.
hayır değil orkide candır artık zaten çiçekler eskisi gibi kokmuyo ki:(
gönder carlito adresini göndereyim bari yenge sevinsin :D

Re:

#2198511  gönderen _venom
 14.02.2013 - 16:52:58
nickosilin yazdı:
_venom yazdı:
nickosilin yazdı: ben yalnızım!!! diyoooorrr..
ve bu halimden mutsuzum diyooor..
etrafımdaki çiftleri görünce üzülüyorum diyooooorrr.....
evde oturup 14 şubatı aglayarak geçirmek yerine buraya yazıyor... yeniliklere açık.. girişimci.. umutlu.. hayattan beklentileri var...
bana yürüyebilirsiniz diyoooorrr..

yaw arkadaş şu güzelim kız bile yalnızsa bunun tek sorumlusu siz kahrolası erkek kişiler!!!
olm biraz açın gözünüzü.. biraz cesaret!! biraz özgüven!!! sanal ortamda yardırdıgınız gibi reelde de yardırsanıza..
la ben anlamıyom şu kız niye yalnız olsun...

'aşk' arıyodur da ondandır da aman biz marjinaliz de aşk bize göre degil de bıdıbıdıdı da zırvalamayın olm bana..
siz de 'aşk' arayın lan!!
aşktan güzel şey mi var.. bi dusunun hayatta sizi en mutlu eden şey ne; saglık,aile,başarı vs vs degil abi 'AŞK' tabi ki.. kalbini küt küt arttıran dunyayı sana daha farklı herseyı daha guzel gösteren aşk tabi ki..tamam annen babana saglıklı olsun tabi ki çok önemli ama hangimiz oh ne guzel ailemiz saglıklı die çarpıntı hissediyoruz.. ya da hangimiz bi sınavda başarılı olduk diye herseye gulmeye herkese daha ıyı davranmaya kıpır kıpır olmaya başlıyoruz..

olm bunlar çok önemli şeyler tabi ama aşk bambaşka bişey.. onun verdigi heyecan hiçbirşeyde yok..
şu kıza aşık olunmaz mı!! la siz çılgın mısınız!!

'aşk
' sız hayata hayat mı denir lan.. aşk insana yaşadıgını hissettirir..

bak sizin dilinizden yazdım; 'olm, 'lan, yürüyün, yardırın' gibi kelimeye benzeyen seyleri cumle içinde kullandım..

daha da anlamıyosanız.. ''yok abi ya! bana göre degıl bu işler, aşk mı ya bırak öyle komik sıkar abi beni heyecanlanmak romantık olmak falan... '' diyosanız da yardırın gidin, yolunuz açık olsun ne diyim..
ama oyle mutlu olan adamlar asıl mutlulugun ne oldugunu bilmemiş tatmamış ki mutlulugu o sanıyor bence..

herneyse;
pedi kusura bakma seni de kullanmış gibi oldu ama içimi dökmem için ortada canlı bir örnek teşkil ettin bana.. saol varol..
iyi ki varsın pedi..

yaww su nickini de degiştirsen diyorum... neyse..
hadi saglıcakla...
saygılar

:wink:

çok sertsin ya, hemen kızıyosun. bi de niye 14 şubat ta ağlasın ki insan yalnızsa bi süredir yalnızdır zaten
şimdi bu koca yazıda buraya mı takıldın sen 8O
bir de kadınları anlamak zor dersiniz..

" sanal ortamda yardırdıgınız gibi reelde de yardırsanıza.."

kısmını da pek şeedemedim, reelde daha çok yardırıyorsak da buradan oraya nası geççez de orası karanlıksa, kim nerde, hangi şehirde, ??? hafta sonu istanbulda olan varsa görüşelim :)

gerisini de okudum anladım:) üstüme de hiiççç alınmadım valla, aşktan anlamıyorsunuz kısmını

Re:

#2198542  gönderen browneyes
 14.02.2013 - 17:19:22
insanın hayatında bırı yokken bu gün matah geliyor ama biri olunca sacma geliyor. Bu sene 14 subat ısıne gırmeyelim Dedigim halde gene hediye almis.e ben ona almadımdı olmadı şimdi.bır de hediye derdi çıktı.. Bekarlar keyfini cıkarsın bekarlık günlerinin erkeklere hedıye almak çok zoor
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9