Çarşamba , Kasım 13 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

#2199315  gönderen cerebrum80
 15.02.2013 - 01:15:38
drnur82 yazdı:
cerebrum80 yazdı:sevgülüllerim güllerim
sevin beni
:lol:
:sauf: :prost: :prost: :prost:
tesekkür ederim nurrrr
:hug:
Kullanıcı avatarı

#2199318  gönderen bellapais
 15.02.2013 - 01:18:35
bugün salatayı biraz renklendirdim portakal ve pancar turşusuyla.. mantının üzerinede tereyağını kalp şeklinde döktüm.eşimde benim sevdiğim fırından sütlü ekmek almış bide maç yerine istediğim diziyi izledik.böylece kutlamış olduk...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2199324  gönderen cerebrum80
 15.02.2013 - 01:22:47
bellapais yazdı:bugün salatayı biraz renklendirdim portakal ve pancar turşusuyla.. mantının üzerinede tereyağını kalp şeklinde döktüm.eşimde benim sevdiğim fırından sütlü ekmek almış bide maç yerine istediğim diziyi izledik.böylece kutlamış olduk...
:applaus:
nice uzun yıllara
Kullanıcı avatarı

#2199360  gönderen hanci
 15.02.2013 - 03:50:51
bellapais yazdı:bugün salatayı biraz renklendirdim portakal ve pancar turşusuyla.. mantının üzerinede tereyağını kalp şeklinde döktüm.eşimde benim sevdiğim fırından sütlü ekmek almış bide maç yerine istediğim diziyi izledik.böylece kutlamış olduk...
Kaç yıllık evlilikten sonra bu kıvama geliniyor?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199368  gönderen hanci
 15.02.2013 - 04:19:03
Carlito yazdı:hayrınıza bana da gönderin kızlar para çok tabi :)

150 lira dediler orkideye ya oha ağaç alsam bu kadar tutmaz
İşin aslı Orkide sevmem seveni de sevmem :P
En güzeli güldür klişedir ancak her rengi faklı anlamlıdır. Severim gülü olmadı papatya sadedi ancak tatlıdır zaten hayat da öyle olmalı değil mi :P(klişeye gel klişeye )
Sonuç: gülden ve papatyadan şaşmam üstüne de tanımam ...
Şunlara bir bakın hele. Benden sevgililer gününde çiçeksiz kalan bütün kadı meslektaşlarıma gelsin
http://www.ecicekci.com/cicek.asp?id=577
http://www.ecicekci.com/cicek.asp?id=553
http://www.ecicekci.com/cicek.asp?id=550
En son hanci tarafından 15.02.2013 - 04:49:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199369  gönderen hanci
 15.02.2013 - 04:24:57
nickosilin yazdı:
Bu iyimiş yalnız adam birsürü taraftar topladı eğer dikkat ettiysen.
5 yiyişme günü nedir bu arada :P
''Neden hep ben birşeyler düşünmek zorundayım.Ben sevgili değil miyim :D''
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

Re:

#2199370  gönderen hanci
 15.02.2013 - 04:25:44
nickosilin yazdı:
pedi_rana yazdı:Kimileri planlar yaparken bu kadar gözümüze sokmasalar da yalnızzlar daha fazla üzülmese.......
ben yalnızım!!! diyoooorrr..
ve bu halimden mutsuzum diyooor..
etrafımdaki çiftleri görünce üzülüyorum diyooooorrr.....
evde oturup 14 şubatı aglayarak geçirmek yerine buraya yazıyor... yeniliklere açık.. girişimci.. umutlu.. hayattan beklentileri var...
bana yürüyebilirsiniz diyoooorrr..

yaw arkadaş şu güzelim kız bile yalnızsa bunun tek sorumlusu siz kahrolası erkek kişiler!!!
olm biraz açın gözünüzü.. biraz cesaret!! biraz özgüven!!! sanal ortamda yardırdıgınız gibi reelde de yardırsanıza..
la ben anlamıyom şu kız niye yalnız olsun...

'aşk' arıyodur da ondandır da aman biz marjinaliz de aşk bize göre degil de bıdıbıdıdı da zırvalamayın olm bana..
siz de 'aşk' arayın lan!!
aşktan güzel şey mi var.. bi dusunun hayatta sizi en mutlu eden şey ne; saglık,aile,başarı vs vs degil abi 'AŞK' tabi ki.. kalbini küt küt arttıran dunyayı sana daha farklı herseyı daha guzel gösteren aşk tabi ki..tamam annen babana saglıklı olsun tabi ki çok önemli ama hangimiz oh ne guzel ailemiz saglıklı die çarpıntı hissediyoruz.. ya da hangimiz bi sınavda başarılı olduk diye herseye gulmeye herkese daha ıyı davranmaya kıpır kıpır olmaya başlıyoruz..

olm bunlar çok önemli şeyler tabi ama aşk bambaşka bişey.. onun verdigi heyecan hiçbirşeyde yok..
şu kıza aşık olunmaz mı!! la siz çılgın mısınız!!

'aşk
' sız hayata hayat mı denir lan.. aşk insana yaşadıgını hissettirir..

bak sizin dilinizden yazdım; 'olm, 'lan, yürüyün, yardırın' gibi kelimeye benzeyen seyleri cumle içinde kullandım..

daha da anlamıyosanız.. ''yok abi ya! bana göre degıl bu işler, aşk mı ya bırak öyle komik sıkar abi beni heyecanlanmak romantık olmak falan... '' diyosanız da yardırın gidin, yolunuz açık olsun ne diyim..
ama oyle mutlu olan adamlar asıl mutlulugun ne oldugunu bilmemiş tatmamış ki mutlulugu o sanıyor bence..

herneyse;
pedi kusura bakma seni de kullanmış gibi oldu ama içimi dökmem için ortada canlı bir örnek teşkil ettin bana.. saol varol..
iyi ki varsın pedi..

yaww su nickini de degiştirsen diyorum... neyse..
hadi saglıcakla...
saygılar

:wink:
Döktürmüşsün gene...

''Aşksız hayata hayat mı denir? aşk insana yaşadığını hissettirir.''

Bu iyiymiş. Bir de şu vardır :

Aşka uçarsan kanatların yanar
Aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar
Aşkı bulunca kanadı kim arar....

Gerçi burada bahsedilen aşk ilahi aşk ama olsun...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3811940  gönderen prensesinuykusu
 12.02.2017 - 17:00:25
Abv bugünün.Depresyon sebebim😂😂
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9