Cuma , Ekim 18 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı
1 Mayıs emeğin emekçinin bayramı kutlu olsun
başta meslektaşlarım ve sağlık emekçileri olmak üzere tüm emekçilerin bayramını kutlarım
daha özgür,daha mutlu, daha güzel nice 1 Mayıslara ...

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
şimdi buraya birkaç güzel şey yazmak var da
mevcut haksızlığı gösterip içlerindeki ruhu örgütlediğimeye çalıştığımdan vatan haini olmam an meselesi olabilir ;)
sistem etikden uzaklaşıp hastadan çok kendini kurtarma sistemine dönütşüğü günden beri ne hakdan ne dayanışmadan konuşamaz hatta düşünemez olduk
malesef elimizden perdey pey tüm kazanımlarımız hatta umutlarımz alındığı için bariz sindirilmişlik yaşıyoruz
önce eğitim sisteminde para konuşmaya başladı,
emekçinin çocuğu sistemden çıktı ve köşe başı sevdalıları güruh halinde her yeri doldurdu
bu insanlara emeği ve hakkı anlatmak brezilyalıya kar anlatmak gibi birşey
dolayısıyla ne emekten ne de haktan konuşabilen kaldı ne de düşünebilen
ama tüm bunlar içimizdeki umudun katili olmamalı
Kullanıcı avatarı
Bu konu dini ya da milli bayram olsa samiyetsizce gelip burada kutlama mesajları atarlar. Ama bir mayısa gelmezler çünkü çıkarcı ve para düşkünü bir millet. Evleneceği veya eğleneceği kişiyi bile bunlara göre seçiyor. Kötü bir günde yanında olmazlar bunlar.
Bunlar ikiye ayrılır. Ailesi fakir ama kendisi Dr olunca eline biraz para geçti diye ego patlaması yaşayanlar. Diğerleri de zengin bebeleri. Yokluk görmüş adama acımaya çalışanlar. 'Yea ben de yokluk gördüm üni arabam sıfır değildi diyenler' Bunların kız olanları da gelir asistan sevgilisi ile hava atar.

Maalesef bunların sayısı bizlerden fazla.
Kullanıcı avatarı
doctorak yazdı:Bu konu dini ya da milli bayram olsa samiyetsizce gelip burada kutlama mesajları atarlar. Ama bir mayısa gelmezler çünkü çıkarcı ve para düşkünü bir millet. Evleneceği veya eğleneceği kişiyi bile bunlara göre seçiyor. Kötü bir günde yanında olmazlar bunlar.
Bunlar ikiye ayrılır. Ailesi fakir ama kendisi Dr olunca eline biraz para geçti diye ego patlaması yaşayanlar. Diğerleri de zengin bebeleri. Yokluk görmüş adama acımaya çalışanlar. 'Yea ben de yokluk gördüm üni arabam sıfır değildi diyenler' Bunların kız olanları da gelir asistan sevgilisi ile hava atar.

Maalesef bunların sayısı bizlerden fazla.
işte hep kapitalizmin etkileri bunlar ;)
insan önce ruhunu satar ...
doğru, anlamıyorsunuzdur, ne saçmadır v.s
aynı şeyleri düşünüyoruz merak etmeyin ;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kutlamalara izin verilse mesela 1 kişinin burnunun kanamadığı 1 milyon kişinin taksimde halay çektiği 2012 1 mayısı gibi olsa ...
işçinin en büyük sorunu vahşi kapitalizimdir
hatta insanlığın en büyük sorunudur ...
Kullanıcı avatarı

#3192207  gönderen candycrush
 01.05.2015 - 12:27:14
Kapitalizmin kölesi olmaya hayirr, emekçiler gününüz kutlu olsun
Kullanıcı avatarı

Re:

#3192211  gönderen ihsan005
 01.05.2015 - 12:43:06
Resim
:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3192213  gönderen kutsaclirapunzel
 01.05.2015 - 12:54:25
ihsan005 yazdı:Resim
Abi bunu paylaşcaktım ama sen hızlı davrandın:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3192234  gönderen ihsan005
 01.05.2015 - 13:18:08
kutsaclirapunzel yazdı:
:D hadi ya
ama en komik karikatürü senin paylaşacağın ve en zekice espirili yorumun senden geleceğine dair his var içimde :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3192243  gönderen kutsaclirapunzel
 01.05.2015 - 13:27:43
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
ama en komik karikatürü senin paylaşacağın ve en zekice espirili yorumun senden geleceğine dair his var içimde :)

beklenti yuksekse sonuclarım fiyaskodur .s
Kullanıcı avatarı

Re:

#3192250  gönderen ihsan005
 01.05.2015 - 13:31:05
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı: Abi bunu paylaşcaktım ama sen hızlı davrandın:)

beklenti yuksekse sonuclarım fiyaskodur .s
başkalarına göre yüksek farkındayım ama sana göre normal düzeyde beklenti ;)
bkz: yorumlar,espriler v.s :)