Çarşamba , Ekim 16 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

Re:

#2881954  gönderen drserratia
 11.05.2014 - 21:25:01
augmentinbid yazdı:
drserratia yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:Anneme babamla birlikte sürpriz yaptık. Sabah güller içinde uyandı, sonra babam kahvaltısını getirdi ben de ikisine yeni alyans aldım. Babamda yoktu zaten, annemin vardı ama evlendiklerinde babam öğrenciymiş iyi bişey alamamışlar. Bugun yeniden evlenmiş gibi oldular. Ağladılar filan. Baya hoş oldu. Yüzüklere kırmızı kurdele de bağladım tabi, abicik de makas kesmiyor, şeysini yaptı. Baya eğlendik. İyi ki varsınız ailem...

Alyans almak çok ince bir düşünce, günün manası bütünlük oluşturmuş. Paylaşımın için teşekkürler...
Babam, Eylül 2011'de vefat etti. Hiç unutmam elimde TUS soru kitabı aldım haberi. 2013 Eylül TUS ile tekrar çalışmaya başladım. Toparlamam zaman aldı. Annemizin ve Babamızın değerini bilelim, hayattayken, geç kalmamışken... Sen anlattın mutlu oldum, benim annem yarım şimdi, sevinçlerimiz buruk...

babana hayatta olsa en mutlu olacağı şeyi,tusu kazanmayı,armağan ettin mi?

Kazanacağımı, bunun için de çok çalıştığımı çalışacağımı söyledim, umarım duymuştur.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881962  gönderen augmentinbid
 11.05.2014 - 21:28:44
drserratia yazdı:
augmentinbid yazdı:
drserratia yazdı:
Alyans almak çok ince bir düşünce, günün manası bütünlük oluşturmuş. Paylaşımın için teşekkürler...
Babam, Eylül 2011'de vefat etti. Hiç unutmam elimde TUS soru kitabı aldım haberi. 2013 Eylül TUS ile tekrar çalışmaya başladım. Toparlamam zaman aldı. Annemizin ve Babamızın değerini bilelim, hayattayken, geç

kalmamışken... Sen anlattın mutlu oldum, benim annem yarım şimdi, sevinçlerimiz buruk...

babana hayatta olsa en mutlu olacağı şeyi,tusu kazanmayı,armağan ettin mi?

Kazanacağımı, bunun için de çok çalıştığımı çalışacağımı söyledim, umarım duymuştur.
her kazanma anlamlıdır ama sanırım seninki az daha özel olacak,başarılar dr hanım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2882010  gönderen natoz
 11.05.2014 - 21:46:30
kutsaclirapunzel yazdı:Anneme babamla birlikte sürpriz yaptık. Sabah güller içinde uyandı, sonra babam kahvaltısını getirdi ben de ikisine yeni alyans aldım. Babamda yoktu zaten, annemin vardı ama evlendiklerinde babam öğrenciymiş iyi bişey alamamışlar. Bugun yeniden evlenmiş gibi oldular. Ağladılar filan. Baya hoş oldu. Yüzüklere kırmızı kurdele de bağladım tabi, abicik de makas kesmiyor, şeysini yaptı. Baya eğlendik. İyi ki varsınız ailem...
güzel ruhlu insan