Çarşamba , Ağustos 21 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

CANIM ANNEME...

#2881119  gönderen drriza
 11.05.2014 - 01:13:54
Göğsünde huzur buldum, can buldum...
Bu hayattaki ilk nefesim oldun...
Canım yandığım da derman oldun...
Düştüğümde bana el oldun...
Göz yaşlarıma mendil oldun...

Yaşam sebebim oldun...
BANA CAN OLDUN ANNEM!

"drriza"

ANNEMMM İYİKİ VARSIN.....

Anneler günüz kutlu olsun arkadaşlar... Her gelen hastanızı anneniz gibi görerek yaklaşın lütfen...

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...
Kullanıcı avatarı

Re: CANIM ANNEME...

#2881136  gönderen DrFecr
 11.05.2014 - 01:27:21
Varlığım ayağına türaptır ANNE, gözlerine bakmak bir sevaptır ANNE!...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2881268  gönderen drserratia
 11.05.2014 - 09:19:29
Canım annemin, tüm annelerin -yaşıtlarım anne oldu :roll: -, anne adaylarının
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN...

NOT:Kutlama mesajı yazdım fakat bazı özel günlere karşıyım: Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü vs Yoksa :x Annesi yoksa, çocuğu yoksa, sevgilisi yoksa, babası yoksa :bwhat:
Kullanıcı avatarı

#2881274  gönderen misafir
 11.05.2014 - 09:35:33
Gözlerinde aksi bir derin hiçin,
Kanadın yayılmış, çırpınmak için;
Bu kış yolculuk var, diyorsa için,
Beni de beraber al anneciğim! ...

#2881432  gönderen natoz
 11.05.2014 - 12:39:08
Sen Benim Canımsın (Annem için)

Biliyor musun gözlerimdeki pırıltı sensin
içimdeki sevinç ve bütün güzellikler
sevgi doluysam evren evren
incecik sazlarca fırtınaları aşıyorsam
sımsıcak gülüşlerle meydan okuyorsam dünyaya
elimdeki kırıntılarla görkemli saraylar yapıyorsam
düşmeden koşuyorsam yüreğimle soluk soluğa
damarlarımda dolaşan senin özsuyundandır
şiirlerimdeki mavi aydınlık şarkılarımsın
bu dünyadaki tek gerçek sevgilim
hep yanında güneşinle hayat bulayım derken
şimdi gurbette boynum bükük hasretimsin
toprak için yağmur denizde damla
ateş için yalım ağaçta yaprak
arı için bal kuşlarda kanat
yaşamak için hayat şiirde sözcük
ne ise benim için öylesin
işin aslıbirtanem sen benim canımsın

Nilgün ACAR

Re:

#2881464  gönderen mirrors
 11.05.2014 - 13:08:28
Dunyada en sevdigim kisi babam ve kardeslerim kusura bakmasin ama bir tik onde olan annemdir :P annemsiz bir hayat dusunemem ki... tum annelerin ve anne adaylarinin anneler gunu kutlu olsun :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881473  gönderen ellidokuznoktayetmis
 11.05.2014 - 13:14:32
olmaz olsun senin gibi evlat,aynısını da oğlun sana yapsın.Kardesine de söyle sakın anneler gününde hediye almayın atarım.İstemiyorum hediy falan"
04.05.2014

(ANNE 59.7)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2881544  gönderen Simurg
 11.05.2014 - 14:10:00
Dünya bahçesinin en güzeli, hayat kaynağım annem!

İyi ki varsın !!!
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881609  gönderen rosebud
 11.05.2014 - 15:27:40
ellidokuznoktayetmis yazdı:olmaz olsun senin gibi evlat,aynısını da oğlun sana yapsın.Kardesine de söyle sakın anneler gününde hediye almayın atarım.İstemiyorum hediy falan"
04.05.2014

(ANNE 59.7)
Ne yaptın kadına canına yetirmişsin, sen yine de hediye falan alıp gönlünü almaya bak, hatta kardeşin de uğraşsın, ufaklar böyle konularda daha becerikli oluyor :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881677  gönderen ellidokuznoktayetmis
 11.05.2014 - 16:46:13
rosebud yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:olmaz olsun senin gibi evlat,aynısını da oğlun sana yapsın.Kardesine de söyle sakın anneler gününde hediye almayın atarım.İstemiyorum hediy falan"
04.05.2014

(ANNE 59.7)
Ne yaptın kadına canına yetirmişsin, sen yine de hediye falan alıp gönlünü almaya bak, hatta kardeşin de uğraşsın, ufaklar böyle konularda daha becerikli oluyor :)
İkiziz.Benden 15 dakika büyük.Aşırı gönül alırım.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881821  gönderen siyahposet_
 11.05.2014 - 19:58:50
şair rıza:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881823  gönderen kutsaclirapunzel
 11.05.2014 - 19:59:45
Anneme babamla birlikte sürpriz yaptık. Sabah güller içinde uyandı, sonra babam kahvaltısını getirdi ben de ikisine yeni alyans aldım. Babamda yoktu zaten, annemin vardı ama evlendiklerinde babam öğrenciymiş iyi bişey alamamışlar. Bugun yeniden evlenmiş gibi oldular. Ağladılar filan. Baya hoş oldu. Yüzüklere kırmızı kurdele de bağladım tabi, abicik de makas kesmiyor, şeysini yaptı. Baya eğlendik. İyi ki varsınız ailem...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881924  gönderen drserratia
 11.05.2014 - 21:12:01
kutsaclirapunzel yazdı:Anneme babamla birlikte sürpriz yaptık. Sabah güller içinde uyandı, sonra babam kahvaltısını getirdi ben de ikisine yeni alyans aldım. Babamda yoktu zaten, annemin vardı ama evlendiklerinde babam öğrenciymiş iyi bişey alamamışlar. Bugun yeniden evlenmiş gibi oldular. Ağladılar filan. Baya hoş oldu. Yüzüklere kırmızı kurdele de bağladım tabi, abicik de makas kesmiyor, şeysini yaptı. Baya eğlendik. İyi ki varsınız ailem...

Alyans almak çok ince bir düşünce, günün manası bütünlük oluşturmuş. Paylaşımın için teşekkürler...
Babam, Eylül 2011'de vefat etti. Hiç unutmam elimde TUS soru kitabı aldım haberi. 2013 Eylül TUS ile tekrar çalışmaya başladım. Toparlamam zaman aldı. Annemizin ve Babamızın değerini bilelim, hayattayken, geç kalmamışken... Sen anlattın mutlu oldum, benim annem yarım şimdi, sevinçlerimiz buruk...
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881928  gönderen augmentinbid
 11.05.2014 - 21:14:14
drserratia yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:Anneme babamla birlikte sürpriz yaptık. Sabah güller içinde uyandı, sonra babam kahvaltısını getirdi ben de ikisine yeni alyans aldım. Babamda yoktu zaten, annemin vardı ama evlendiklerinde babam öğrenciymiş iyi bişey alamamışlar. Bugun yeniden evlenmiş gibi oldular. Ağladılar filan. Baya hoş oldu. Yüzüklere kırmızı kurdele de bağladım tabi, abicik de makas kesmiyor, şeysini yaptı. Baya eğlendik. İyi ki varsınız ailem...

Alyans almak çok ince bir düşünce, günün manası bütünlük oluşturmuş. Paylaşımın için teşekkürler...
Babam, Eylül 2011'de vefat etti. Hiç unutmam elimde TUS soru kitabı aldım haberi. 2013 Eylül TUS ile tekrar çalışmaya başladım. Toparlamam zaman aldı. Annemizin ve Babamızın değerini bilelim, hayattayken, geç kalmamışken... Sen anlattın mutlu oldum, benim annem yarım şimdi, sevinçlerimiz buruk...

babana hayatta olsa en mutlu olacağı şeyi,tusu kazanmayı,armağan ettin mi?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2881932  gönderen kutsaclirapunzel
 11.05.2014 - 21:15:50
drserratia yazdı:

...