Perşembe , Ocak 23 2020
Türkiyemiz'den güncel ve sıcak haberler burada...

• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527030  gönderen Carlito
 25.07.2013 - 20:10:36
cinsel birleşme
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527032  gönderen Carlito
 25.07.2013 - 20:10:43
seks
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527033  gönderen Carlito
 25.07.2013 - 20:10:52
çıplakça sevişme
Kullanıcı avatarı
bu başlıkta neler konuşuldu çok merak ediyorum doğrusu.. kaç sayfa yazılmış..
"Hamile kadının sokakta dolaşması terbiyesizliktir" cümlesini kuran bi kişinin söyledikleri neden bu kadar ciddiye alınıp tartışılmış uzun uzun? adam belli ki sağlıklı düşünemeyen biri..

televizyona falan çıkarıyorlar bi de bu insanları.. yazık..
Kullanıcı avatarı
yabancakali yazdı:çok agır konusuyorsunuz hocayı ilk kez duyup ilk kez görüp çok ağır eleştiri yapıyorsunuz.adam gercek bi tasavvuf alimi.adam yaşayan kütüphane ayaklı kütüphane.utandım resmen yazdıklarınızdan.
napalım alkışlayalım mı? aslında ben bu gibi adamların konuşmasından yanayım ki ülkeyi nasıl bir geleceğin beklediğini herkez görsün. Gitmeyin alimin üstüne.
Kullanıcı avatarı
bluesboy84 yazdı:
yabancakali yazdı:çok agır konusuyorsunuz hocayı ilk kez duyup ilk kez görüp çok ağır eleştiri yapıyorsunuz.adam gercek bi tasavvuf alimi.adam yaşayan kütüphane ayaklı kütüphane.utandım resmen yazdıklarınızdan.
napalım alkışlayalım mı? aslında ben bu gibi adamların konuşmasından yanayım ki ülkeyi nasıl bir geleceğin beklediğini herkez görsün. Gitmeyin alimin üstüne.
heee alkışla
ilk yazdıgım mesajı alıntılamak yerine diğer yazdıklarımı da okuyup öyle total yorum yap bence.

Re:

#2527086  gönderen natoz
 25.07.2013 - 20:55:18
urodede42 yazdı:
natoz yazdı:
urodede42 yazdı: Sakız çiğnemek orucu bozar mı?????
yok bozmaz :lol:
Ya şekerli sakız ise ????
üfletiriz hocam helal olur :-) aa bak şimdi serbest hocam :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
mhurkan yazdı:
glutamin yazdı:
benim lafım daha çok islamla bağdaştıranlara.islamda böyle oluyor demedi adam.tabiki mahkemeye gideblrsn.twitterda adama küfredenler bile var.anlayamıyorum yani.
İslamla kimse bağdaştıramz zaten. İslamla bağlaşsaydı ben Allah'a inanmazdım zaten. Adamın yobaz olduğu ortada, islamla alaksı yok. (ilgili kişinin eski halinide biliyor takip ediyorum tek bu hali ile yorum yapmadım)

Kişisel fikirlere her zaman önem veririm. Senin yaşantın seni ilgilendiri. Peçe takarsın, el sıkışmazsın, "ötekilere" söversin bu seni bağlar. Ama bir insan çooook büyük bir kitleyi hedef alıp ahlaki değerleri sıfırlayan, altı boş ve düşünülmemiş laflar ederse, bunun ceremesin, çekmeye razıdır demektir.

Ben kendisinden bir İNANAN olarak şikayetçiyim, hem hukuksal olarak hem de vicdani olarak.
islamı böyle insanların ele geçirmesine izin vermeyin. Yüzyıllardır anasını ağlattılar islamın. gereksiz laflar yalan hadisler yobaz fikirlerle. vermiyoruz ulan islamı size. bizde müslümanız varmı. hadi tart bakalım bizim inancımızı neyle tartıyorsun.
Kullanıcı avatarı
yabancakali yazdı:
bluesboy84 yazdı:
heee alkışla
ilk yazdıgım mesajı alıntılamak yerine diğer yazdıklarımı da okuyup öyle total yorum yap bence.
hepsini okudum
Kullanıcı avatarı
bluesboy84 yazdı:
yabancakali yazdı:
bluesboy84 yazdı: napalım alkışlayalım mı? aslında ben bu gibi adamların konuşmasından yanayım ki ülkeyi nasıl bir geleceğin beklediğini herkez görsün. Gitmeyin alimin üstüne.
heee alkışla
hepsini okudum
o zaman demek istediğimi anlamamışın.net.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527128  gönderen uykusuzbaykuss
 25.07.2013 - 21:16:49
mdack yazdı:O karınla gezilmezmiş herşeyden önce estetik değilmiş , obezler de estetik değil naapsınlar , gece karanlığında arabayla şöyle bir hava mı alsınlar.

Asıl mesele gebelik değil nasıl oluştuğu meselesi , ucundan kıyısından seksi mi hatırlatıyor bunlara nedir?
+1
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527175  gönderen dea-
 25.07.2013 - 21:43:17
Açıklama yapmış.

Ömer Tuğrul İnançer şunları ifade etti:

“Hamile hanımlara çok ileri derecede olanlara doğumdan evvel işyerlerinde bile kanunla izin veriliyor. Sadece sağlık nedeniyle mi bu izin veriliyor zannediyorsunuz ? Hamile kadının yaşama zorluğu var bir bebek taşıyor. Saygı duyulması gerekir. Kanunda bile doğumdan önce anne adayına evinde otursun diye izin veriliyor. Sokakta gezsin diye değil. ‘Ben evlendim hamile kaldım…’ Tamam iyi ettin de…Bunlar böyle karnını salına salına yürümenin gereği olarak gösterilemez. Görüntü estetik değil hala da aynı şeyi söylüyorum. Niye anlamıyorsunuz? Bunlar muhterem şeylerdir. Muhterem şeyler saygı duyulacak şekilde saklanır.”

“Bir hanımın anneliği hazinesidir” diyen İnançer sözlerine şöyle devam etti:
“Hamilelik bu kadar aşikar edilmez. Ayrıca yetişmekte olan genç kızlar da bu nedenle doğum yapmaktan korkuyor. Eskiden kalabalık evlerde halalar teyzeler bulunduğu zamanlarda bile ileri derecede hamileler evde çocuk varsa çok gezdirilmezdi. Bunlar bizim cemiyetimizin hem estetik hem terbiye hem de yavru yetiştirmekteki usulleriydi. Ben hala aynı şeyi söylüyorum. Bütün hanımlar benim annem gibidir. Aynı saygıya layıktır. Bir takım şirketler para kazanacak diye o annelerin mahremiyeti bu şekilde aşikar edilmez.”
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527180  gönderen johncartermd
 25.07.2013 - 21:44:58
uykusuzbaykuss yazdı:
mdack yazdı:O karınla gezilmezmiş herşeyden önce estetik değilmiş , obezler de estetik değil naapsınlar , gece karanlığında arabayla şöyle bir hava mı alsınlar.

Asıl mesele gebelik değil nasıl oluştuğu meselesi , ucundan kıyısından seksi mi hatırlatıyor bunlara nedir?
+1
bu insanlar nasıl ürüyorlar merak konusu..
Kullanıcı avatarı

Re:

#2527188  gönderen Mammoth
 25.07.2013 - 21:48:46
ilk mesajı okumadım, sadece başlığa bakarak yorum yapıyorum:

"hamile fantezisi olan cahil bir adamın cümlesi."
Kullanıcı avatarı

#2527427  gönderen nothernstar400
 25.07.2013 - 23:39:04
Allah'ın yarattığı bir mucizeye bu terbiyesiz nasıl olurda estetik değil diyebilir birde yaratılanı sevdik yaradandan ötürü derler..
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19