Salı , Ekim 15 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Kullanıcı avatarı

Re: Drtus troll ve fake nick inceleme başlığı

#2938417  gönderen dr_itachi
 08.07.2014 - 00:38:31
PsycheAnalysis yazdı:Ben en çok post-TUS trollerini seviyorum. "Derma bitmiş", "kbb ci de olunmaz", "bizim bi arkadaş vardı, orada asistanlığa başladı sonra öldü" cüler favorim :D
:D
aklıma bir başlık geldi. "derma çok riskli bir bölüm" tarzındaydı :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dr_itachi yazdı:
mochalatte yazdı:trollemek de zor iş bence kıvrak bi zeka gerektiriyo burda hakkını veren görmedim daha :) fake hesap dersen gırla var..
uuu gaza getirici mesaj :) bu mesajı okuduktan sonra şeytan diyo "git bi hesap daha aç" :D
sakin ol şampiyon sadece tespitti o 8) olay çıkaran başlıklar açarım sazan avlarım trollerim diyosan aç tabi reserved yazar izlerim şahsen :popcorn:
Kullanıcı avatarı

#2938434  gönderen dr_itachi
 08.07.2014 - 00:47:21
mochalatte yazdı:
dr_itachi yazdı:
mochalatte yazdı:trollemek de zor iş bence kıvrak bi zeka gerektiriyo burda hakkını veren görmedim daha :) fake hesap dersen gırla var..
uuu gaza getirici mesaj :) bu mesajı okuduktan sonra şeytan diyo "git bi hesap daha aç" :D
sakin ol şampiyon sadece tespitti o 8) olay çıkaran başlıklar açarım sazan avlarım trollerim diyosan aç tabi reserved yazar izlerim şahsen :popcorn:
burdaki troll arkadaşların yaptığı gibi olsaydı galiba şöyle olurdu benimki; nickim herhalde sasuke filan olurdu. bir yorumumu alıntılayıp, "evet ya itachi'ye katılıyorum. naruto kesinlikle izlenmeli" :D :D :D

not: burdan jochcarter'a selamlar. valla kasti yapmıyorum. bu defa çok güzel denk geldi :D
Kullanıcı avatarı
Carlito yazdı:Benim radarıma takılan bi klasik var

Adını TROLL ve FAKE TRIADI koydum

1. Eski kayıt tarihi
2. Az ve düşük frekanslı mesaj sayısı
3. Aynı başlıkta bilinen ve iddia ortaya koyan hararetli başka bir üye

Sizin gözlemleri merak ediyorum

Komplo teorilerimle geldim.

Belki, nasıl desem, yıllar önce terk edilmiş nick'ler adminler tarafından böyle değerlendiriliyordur?

Belki dilruba diyerek yüklendiğimiz carlito'dan başkası değildir?!

Çok mu uçuk fikirler?

Adamların röntgen çeken admin paneli var be!!

#2938616  gönderen sena1985
 08.07.2014 - 08:32:09
PsycheAnalysis yazdı:Ben en çok post-TUS trollerini seviyorum. "Derma bitmiş", "kbb ci de olunmaz", "bizim bi arkadaş vardı, orada asistanlığa başladı sonra öldü" cüler favorim :D
:D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10