Pazar , Ekim 20 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
rumour - yoktur .
kitap satın alıyor benden, face'den satarak kar ediyor, kendi bileceği iş.
ama 'yoktur' nikiyle bozuklarla birlikte şu kadar param var, felan diyerek fakir edebiyatı yapıyor, kendisini ihtiyaç sahibi gibi gösteriyor.
kitabı satcam, numaranı yolla diyorum, hani insafa geldim parası yok diye daha makul fiyata satcam, baktım rumour'un yolladığı numarayla aynı numara.
ayıp.
Kullanıcı avatarı

Re: Drtus troll ve fake nick inceleme başlığı

#2716882  gönderen ulumemo
 06.12.2013 - 00:24:19
drumitaslan yazdı:rumour - yoktur .
ama 'yoktur' nikiyle bozuklarla birlikte şu kadar param var, felan diyerek fakir edebiyatı yapıyor, kendisini ihtiyaç sahibi gibi gösteriyor.
kitabı satcam, numaranı yolla diyorum, hani insafa geldim parası yok diye daha makul fiyata satcam, baktım rumour'un yolladığı numarayla aynı numara.
ayıp.
bence o kadar da akıllı değilmiş ki aynı numarayı göndermiş. ya da sizi çok hafife almış ;)
ulumemo yazdı:
drumitaslan yazdı:rumour - yoktur .
ayıp.
bence o kadar da akıllı değilmiş ki aynı numarayı göndermiş. ya da sizi çok hafife almış ;)
evet :) son açtığı başlıkta da 'tus kitapları alcam, netter sobotta önceliklidir' yazmış. netter sobotta nereee, tus nere:) http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... ic&t=97298
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Drtus troll ve fake nick inceleme başlığı

#2938405  gönderen dr_itachi
 08.07.2014 - 00:33:03
mochalatte yazdı:trollemek de zor iş bence kıvrak bi zeka gerektiriyo burda hakkını veren görmedim daha :) fake hesap dersen gırla var..
uuu gaza getirici mesaj :) bu mesajı okuduktan sonra şeytan diyo "git bi hesap daha aç" :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10