Salı , Eylül 17 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

Arkadaşlar internet üzerinden ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce çeviri yapan Polar medikal(www.medikalceviri.org) adlı siteye makale gönderdim. Sitenin hesabına parayı da yatırmama rağmen 1 aydır makaleyi de göndermediler. Telefonları da kapalı. Maillere de cevap vermiyorlar. Bilginize
Kullanıcı avatarı
Hocam makale İngilizce'ye mi çevirilecekti yoksa Türkçe'ye mi? Eğer Türkçe'ye çevirilecekse ve uzun bi yayın değilse yardımcı olmaya çalışabilirim. Para talep etmiyorum. Anlaşılan bizi uyarmak için üşenmeyip hesap açmışsınız. Teşekkür olarak düşünün.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

polar medikale dikkat

#2585063  gönderen yersinya
 06.09.2013 - 15:59:11
aynı şekilde bende mağdur edildim şikayet ettim savcılık inceleme başlatıyor
Kullanıcı avatarı
drcomertoglu yazdı:Arkadaşlar internet üzerinden ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce çeviri yapan Polar medikal(www.medikalceviri.org) adlı siteye makale gönderdim. Sitenin hesabına parayı da yatırmama rağmen 1 aydır makaleyi de göndermediler. Telefonları da kapalı. Maillere de cevap vermiyorlar. Bilginize
facebooktan yanıt veriyorlar
o iletişimi bi dene dilersen
Herkese merhabalar,
Şunu belirtmek isterim ki www.medikalceviri.org adlı internet adresini biz 2018 itibariyle tescil ettik ve belirttiğiniz tercüme bürosuyla hiç bir alakamız yoktur. Herkesin bilgisine sunarız. Online tercüme bürosu olarak sunduğumuz hizmetler: medikal çeviri, İngilizce makale çeviri, sağlıkla ilgili web site çeviri, İngilizce-Türkçe çeviri, tıbbi İngilizce çeviri, tıbbi makale çeviri, Türkçe-Rusça çeviri, teknik çeviri, web sayfası çeviri, Rusça-Türkçe çeviri, sunum ve seminer, bildiri.