Perşembe , Kasım 21 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

Kullanıcı avatarı

Re: led tv de hangi marka en iyisi

#2134569  gönderen quaker
 03.01.2013 - 20:57:21
ben lg aldım. bence fiyat/performans olarak ithal olarak marka lg ve samsung, yerli olarak vestel öne çıkıyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2134612  gönderen akandemir
 03.01.2013 - 21:12:17
Geçen bi büfeden tam çıkarken adam beni durdurdu ve şaşkınlıkla ''Dünya Devi Nokia teknolojide Samsung un gerisinde kalmış ÇOOK şaşırdım '' dedi

:) halkın nabzını tuttum Samsung önde...

#2134839  gönderen drsvs
 03.01.2013 - 23:18:32
akandemir yazdı:Geçen bi büfeden tam çıkarken adam beni durdurdu ve şaşkınlıkla ''Dünya Devi Nokia teknolojide Samsung un gerisinde kalmış ÇOOK şaşırdım '' dedi

:) halkın nabzını tuttum Samsung önde...
:jg: :jg: :jg: :jg:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2135674  gönderen odaf
 04.01.2013 - 19:03:45
Bu yoruma kadar fikirlerini belirtmiş arkadaşlar, ancak kendi fikirleri lehine somut bir delil sunmamışlar... :) Neye göre, hangi kritere göre iyi diyeceğiz? Yoksa en ince kenarlı, en süslü janjanlı tv yi mi en iyi olarak seçeceğiz? :) :)

Şaka bir yana, LED TV denince, olaylar biraz karışık, bu sektörde dolandırıcılık çok...

LED TV konusunda; standart çözünürlüklü (SD) yayında görüntü işleme kabiliyeti ve üretim teknolojisi anlamında panel türü göz önüne alınmalı, özellikle ülkemizde ve dünyadaki yayınların çoğunun SD olduğu düşünülünce... Diğer özellikler; media player, wifi vs... bir TVnin olmazsa olmazları değil, sadece teferruat...

Uzun uzun anlatmak isterdim, malesef zamansızlıktan özetin özetini geçeyim, hatta neticeyi yazayım:

1-) Benim param var arkadaş, en iyisinin en iyisi görüntü kalitesini istiyorum derseniz: Sony hx850, hx920 serileri...

2-)Sony den sonra ilk tercih Samsung es7000 serisi

3-) Büyük ekran, fiyatı uygun olsun derseniz; LG modelleri...

Bunların dışında; arçelik, vestel, konka, vs... vs.. asla bulaşılmayacak ürünler...

Detaylı bilgi talep edenler ö.m. atarlarsa uzun uzun anlatırım...
Kullanıcı avatarı

#2135677  gönderen L_Lawliet
 04.01.2013 - 19:05:55
odaf yazdı:Bu yoruma kadar fikirlerini belirtmiş arkadaşlar, ancak kendi fikirleri lehine somut bir delil sunmamışlar... :) Neye göre, hangi kritere göre iyi diyeceğiz? Yoksa en ince kenarlı, en süslü janjanlı tv yi mi en iyi olarak seçeceğiz? :) :)

Şaka bir yana, LED TV denince, olaylar biraz karışık, bu sektörde dolandırıcılık çok...

LED TV konusunda; standart çözünürlüklü (SD) yayında görüntü işleme kabiliyeti ve üretim teknolojisi anlamında panel türü göz önüne alınmalı, özellikle ülkemizde ve dünyadaki yayınların çoğunun SD olduğu düşünülünce... Diğer özellikler; media player, wifi vs... bir TVnin olmazsa olmazları değil, sadece teferruat...

Uzun uzun anlatmak isterdim, malesef zamansızlıktan özetin özetini geçeyim, hatta neticeyi yazayım:

1-) Benim param var arkadaş, en iyisinin en iyisi görüntü kalitesini istiyorum derseniz: Sony hx850, hx920 serileri...

2-)Sony den sonra ilk tercih Samsung es7000 serisi

3-) Büyük ekran, fiyatı uygun olsun derseniz; LG modelleri...

Bunların dışında; arçelik, vestel, konka, vs... vs.. asla bulaşılmayacak ürünler...

Detaylı bilgi talep edenler ö.m. atarlarsa uzun uzun anlatırım...
philips de alınabilir bence