Cumartesi , Temmuz 11 2020
Sitemiz hakkında duyurular...

Kullanıcı avatarı

Başlık kaybolması ve silinmesi hakkında duyuru!

 #4255385  gönderen drriza
 03.04.2019 - 11:01:05
Bazı forum kullanıcılarımız açtıkları başlıkların kaybolduklarından şikayet etmekte. Moderatör kayıtları incelediğinde bu başlıklar silinmediği defalarca tespit edilmiştir. Silinen başlıkların kayıtları ise sistem tarafından kayıt altına alınmaktadır. Belkide teknik bir sorun vardır diye defalarca teknik ekibe bu sorunu incelettik ama onlar da sorun bulamadı.

Sizden rica ediyorum bu tür bir sorun yaşarsanız lütfen bunu bana yada moderatör arkadaşlarımıza bildiriniz anında teknik ekiple sorunu çözmeye çalışalım. Belki de teknik ekibin gözden kaçırdığı bir konu olabilir.

Günde ortalama 600 - 1000 arası mesaj yazıldığından bazı açılan forum konu başlıkları sitemizin anasayfa gündemin düşebilmektedir. "DAHA FAZLA BAŞLIK GÖSTER" butonuna basarak güncel diğer başlıklara bakabilirsiniz.

Başlığınızı hala bulamıyorsanız "FORUMLAR" tıklayıp başlığını açtığınız ilgili konu kategorisine bakınız. Yine mi bulamadınız ? O zaman Forum Anasayfasına tıklayarak "Sizin Mesajlarınız" linkini tıklayarak yazdığınız başlıklara bakabilirsiniz.

Önemli not: Bazı başlıklar üye girişi yapmadan arama kısmında çıkmamaktadır. "Mesleki konular" kategorisi tıp dışı kişiler okumaması için sadece üyeler tarafında okunup arama yapılabilmektedir.

Sorun hala varsa bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Saygılarımla...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009