Salı , Eylül 17 2019
Sitemiz hakkında duyurular...

Kullanıcı avatarı

Re: Gaziantepte yaşayanların dikkatine;

#3501462  gönderen sweetpearl
 20.03.2016 - 21:26:58
hatali yazdı:
sweetpearl yazdı:
tuszadeyiz yazdı: İstihbarat birimleri söylemiş
İstihbarat örgütleri yememiş içmemiş sana mı söylemiş,vay başımıza taş yağacak😒😒😒
istihbarat birimleri yemese içmese en azından başkentte 3 en büyük şehirde 2 bomba patlamazdı son 5 ayda .
benim merak ettiğim asıl çözüm sürecinde metropollere bombalar yerleştirdiğinizi biliyoruz hepsini biliyoruz diyen mit görevlisinin bunları niye engelleyemediği? ya biz gerçekten çok zayıfız ki rusya meselesinde en azından dik durduk bu pek olası değil ya da bu patlamalara izin verilip halk başka partiye kaydırılacak ve bilal oğlanın terk ettiği gibi(italyada kendis) müdürler bu ülkeyi terk edecekler Türkiye mi kimin umrunda bir tarafta güçlendirilmiş kürtler asalak suriyeliler ve bunların inanılmaz çoğalma hızı ve asıl suçlu bunlara yol açan din bilmeyen sözde dindar slkTürkler her neyse şu vizeler kalkınca imkanı olan kaçsın bence çünkü büyüklerimiz öyle yapacak ve yaptığı pislikleri siz çekmek zorunda kalmayın ya da asla akılanmayan birileriyle koyun koyuna bunlarla yaşamaya devam edin
Sana tek bir söz söyleceğim ikimiz de haklı çıkacağız.Geçen gün bir dilenciye para verdim,türkçe bilmiyordu, mülteci olduğunu düşündüm,ingilizce biliyordu aksanı fena değildi.Sonra öğrendim ki Türkiye de bazı ajanlar mülteci kılığındaymış ya da arap asıllı olabiliyorlarmış.O adam da beni kuşkulandırmıştı.Hele Güneydoğuda binlercesi varmış güya.Bizim istihbarat örgütleri de çalışıyordur umarım halimiz yaş yani...😢
En son sweetpearl tarafından 20.03.2016 - 21:27:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#3501630  gönderen serbestrota
 20.03.2016 - 23:32:51
tbputgm yazdı:Bunları çok dikkate almayalım..İyi niyetle yapılmış böyle paylaşımlar bir ölçüde teröristlerin korku ortamı yaratmak amacına hizmet ediyor.

Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri alıyor.Hareketlerinden ekstra şüphelendiğiniz kisileri de kahramanlık yapmadan kendinizi güvene aldıktan sonra güvenlik güçlerine bildirebilirsiniz.Asılsız ihbar yaparım diye çekinmesin kimse.Belki sizin sayenizde kaç tane can kurtulacak.

Normal yaşantıya devam etmek en doğrusu..
Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri alsaydı en azından ülkenin baskentinde patlamalar olmazdı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3501649  gönderen esra5149
 20.03.2016 - 23:49:42
Oncelikle sozum surekli devleti suclayan gruba...ya bi kere de ülkenizi,,yönetimi,,gorusunuze uysun uymasin fark etmez iktidari değil de terör örgütlerini suçlasaniz belki birşeyler değişir... daha dune kadar sirf iktidar düşmanligi yüzünden PKK lilarla kucaklasan partiye oy vermediniz mi yeter ki onlar gelmesin diye PKK yi destekleyenlere bile oy verdiniz... devletinize hainlik edenleri siz sokmadiniz mi meclise bi de hala güvenlik güçlerini sucluyosunuz ..aylardir şehit sayisini sayamaz olduk hala güvenlik isini yapmiyo diyosaniz ne denir ki bunun üzerine ....hakkiniz neyse onu bulun derim en fazla...
Kullanıcı avatarı

#3501660  gönderen serbestrota
 21.03.2016 - 00:03:37
tbputgm yazdı:Bunları çok dikkate almayalım..İyi niyetle yapılmış böyle paylaşımlar bir ölçüde teröristlerin korku ortamı yaratmak amacına hizmet ediyor.

Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri alıyor.Hareketlerinden ekstra şüphelendiğiniz kisileri de kahramanlık yapmadan kendinizi güvene aldıktan sonra güvenlik güçlerine bildirebilirsiniz.Asılsız ihbar yaparım diye çekinmesin kimse.Belki sizin sayenizde kaç tane can kurtulacak.

Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri alsaydı en azından ülkenin baskentinde patlamalar olmazdı.
Kullanıcı avatarı

#3501663  gönderen ponder
 21.03.2016 - 00:09:11
esra5149 yazdı:Oncelikle sozum surekli devleti suclayan gruba...ya bi kere de ülkenizi,,yönetimi,,gorusunuze uysun uymasin fark etmez iktidari değil de terör örgütlerini suçlasaniz belki birşeyler değişir... daha dune kadar sirf iktidar düşmanligi yüzünden PKK lilarla kucaklasan partiye oy vermediniz mi yeter ki onlar gelmesin diye PKK yi destekleyenlere bile oy verdiniz... devletinize hainlik edenleri siz sokmadiniz mi meclise bi de hala güvenlik güçlerini sucluyosunuz ..aylardir şehit sayisini sayamaz olduk hala güvenlik isini yapmiyo diyosaniz ne denir ki bunun üzerine ....hakkiniz neyse onu bulun derim en fazla...
aynen bende senın zekanı hak etşğin yerde olmanı temennı ederim dedi geçen birisi çok ayıp etti

#3501665  gönderen esra5149
 21.03.2016 - 00:14:35
ponder yazdı:
esra5149 yazdı:Oncelikle sozum surekli devleti suclayan gruba...ya bi kere de ülkenizi,,yönetimi,,gorusunuze uysun uymasin fark etmez iktidari değil de terör örgütlerini suçlasaniz belki birşeyler değişir... daha dune kadar sirf iktidar düşmanligi yüzünden PKK lilarla kucaklasan partiye oy vermediniz mi yeter ki onlar gelmesin diye PKK yi destekleyenlere bile oy verdiniz... devletinize hainlik edenleri siz sokmadiniz mi meclise bi de hala güvenlik güçlerini sucluyosunuz ..aylardir şehit sayisini sayamaz olduk hala güvenlik isini yapmiyo diyosaniz ne denir ki bunun üzerine ....hakkiniz neyse onu bulun derim en fazla...
aynen bende senın zekanı hak etşğin yerde olmanı temennı ederim dedi geçen birisi çok ayıp etti
Ya ne demek istedgni anlamadım dostum cumlende anlatim bozukluğu var
Kullanıcı avatarı

#3501688  gönderen tbputgm
 21.03.2016 - 00:39:07
serbestrota yazdı:

Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri almıyor demek büyük haksızlık oluyor.Bu süreçte polis ve askerin ne kadar fedekarca çalıştığı ortada..sadece patlayan bombalara bakarak tedbir alsalardı demek doğru değil..evet patlayan bombalar var eşke patlamasa ama patlayandan çok daha fazlasının da alınan tedbirler sayesinde engellenmiş olabileceğini düşünmeliyiz.
En son tbputgm tarafından 21.03.2016 - 01:05:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3501692  gönderen drmmy
 21.03.2016 - 00:53:39
esra5149 yazdı:
ponder yazdı:
bizim güvenliğimizden devlet sorumlu değil mi? güvenliğimizi sağlayamıyorsa kimi suçlayalım? pkk katil lanetliyoruz ama bişey değişiyor mu?

#3501694  gönderen drmmy
 21.03.2016 - 00:57:49
tbputgm yazdı:
serbestrota yazdı:

Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri almıyor demek büyük haksızlık oluyor.Bu süreçte polis ve askerin ne kadar fedekarca çalıştığı ortada..sadece patlayan bombalara bakarak tedbir alsalardı demek doğru değil..evet bir kaç tane patlıyor keşke patlamasa ama patlayandan çok daha fazlasının da alınan tedbirler sayesinde engellenmiş olabileceğini düşünmeliyiz.
bir patlamada orda olsaydınız ya da yakınınızı kaybetseydiniz evet birkaç tane patlıyor mu derdiniz?
Kullanıcı avatarı

#3501698  gönderen tbputgm
 21.03.2016 - 01:09:13
drmmy yazdı:
tbputgm yazdı:
serbestrota yazdı: Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri alsaydı en azından ülkenin baskentinde patlamalar olmazdı.
Güvenlik güçleri gerekli tedbirleri almıyor demek büyük haksızlık oluyor.Bu süreçte polis ve askerin ne kadar fedekarca çalıştığı ortada..sadece patlayan bombalara bakarak tedbir alsalardı demek doğru değil..evet bir kaç tane patlıyor keşke patlamasa ama patlayandan çok daha fazlasının da alınan tedbirler sayesinde engellenmiş olabileceğini düşünmeliyiz.
bir patlamada orda olsaydınız ya da yakınınızı kaybetseydiniz evet birkaç tane patlıyor mu derdiniz?
Dünkü üzücü patlamada istiklal caddesine yakın bir yerdeydim ama konu bu değil.Lütfen konuyu farklı yöne çekmeyelim..terörden dolayı değil bir canın gitmesi,saçının teline zarar gelmesi bile hepimizi derinden üzer..benim demek istediğim güvenlik güçlerimizin aldığı tedbirler sayesinde daha fazla sayıda böyle üzücü olayların engellenmesi.
Kullanıcı avatarı

#3501700  gönderen sweetpearl
 21.03.2016 - 01:19:44
drmmy yazdı:
esra5149 yazdı:
ponder yazdı: aynen bende senın zekanı hak etşğin yerde olmanı temennı ederim dedi geçen birisi çok ayıp etti
bizim güvenliğimizden devlet sorumlu değil mi? güvenliğimizi sağlayamıyorsa kimi suçlayalım? pkk katil lanetliyoruz ama bişey değişiyor mu?
ordu mensubu olması tamamiyle orduyu temsil ettiği anlamına gelmez.şuan kendi görüşlerini paylaşmış oluyor.güvenlik zafiyeti muhakkak vardır ama hangi güvenlik biriminde bunu biz bilmiyoruz.silahlı kuvvetlerden birini bulmuşken yüklenelim demeyin yani😁sonuçta o bir doktor😁

#3501745  gönderen tuszadeyiz
 21.03.2016 - 05:28:00
Çok yazık ülkemize.
Terörün bir kolu AKP düşmanları olmuş.
Allah ülkemize yardım etsin ve her türlü düşmanın bile mert olanını versin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3501746  gönderen mormonhormon
 21.03.2016 - 06:22:42
tuszadeyiz yazdı:Çok yazık ülkemize.
Terörün bir kolu AKP düşmanları olmuş.
Allah ülkemize yardım etsin ve her türlü düşmanın bile mert olanını versin.
Bu şahsı haddini bilmeye davet ediyorum. Açıkça benim gibi yandaş olmayanlar teröristtir diyor. Senin kafadakiler varken düşmana gerek yok.

Re:

#3501748  gönderen aslan85
 21.03.2016 - 06:41:08
Dun primemall bombostu..
Kullanıcı avatarı

#3501750  gönderen drepinefrin
 21.03.2016 - 07:44:44
Çözüm süreci deyip neredeyse tamamen yok olacak bir örgütü tekrar dirilten de devlet o ne olacak? Sorun akp yandaşlığı düşmanlığı değil, yanlış varsa bunu sen de söylemelisin. Hiç bir eğitimi olmayan vatandaşım dese amennah ama okumuş, bilinçli insanlar da, senin gibi konuşunca? Bu devlet değil miydi osloda dolmabahçede onlarla aynı masaya, oturan? Işıd suriyede ilk yapılanmasını yaparken onlara silah taşıyan? Şimdi belçikaya niye bayrak, asıyorsun diyor cumhurbaşkanımız? Aklı olan bu yaklaşımlara, ülkenin geldiği duruma kahrolur.