Cumartesi , Eylül 21 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 4644
  • 4645
  • 4646
  • 4647
  • 4648
  • 4677
Kullanıcı avatarı

Re: İçinden geleni söyle

#4298112  gönderen miele
 16.08.2019 - 19:35:17
Dr_fb03 yazdı:
16.08.2019 - 19:26:58
miele yazdı:
16.08.2019 - 19:25:22
yağmur başladı
Yağmur görmeyeli çok oldu. :)
bu da hemen durdu zaten :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4298291  gönderen cayluck41
 17.08.2019 - 01:46:00
Bir gece daha geçiyordu. Göz pinarlari mi acaba kurumuş yoksa gözyaşları mi kusmustu de çıkmak istemiyordu dış dünyaya. Gelince zaten her şey üst üste gelirdi. Gelir gelir gelir ve sıkardı insanı bir Mengene gibi. Sol tarafında tarifledigi stres ve hüzün cokunce olan iç organlarının adeta kendilerini birer sünger gibi sıka sıka yok olmaya çalışması gibi bir his vardı. Ve ölüm ne kadar da yakındı heves kapısından. Evet aah ölüm. Her şeyin sonu olan ve yepyeni bir yaşamın da başlangıcı ölüm. Artık hiçbir dert tasa olmayacak, hep Nisan ayında yemyeşil kırlarda, yaprak hisirtilari ve sevimli hayvanların seslerinde güneşli ve civil civil bir ilkbahar günü. Yoktu onun öyle resimle edebiyatla arası. O severdi de hepsini onlar onu sevmezdi herhal. Çünkü o onları ister onlarla yaşamayı ister ama onlar ona göz etmezdi hhh saat geç olmuş Ömer kaptanın yatma vakti gelmiş. Yarın daha boş bir gün onu bekler. Torunlara gülümse ve hiç bir şey yokmuş gibi sarıl onlara.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4298295  gönderen Murid
 17.08.2019 - 02:24:14
cayluck41 yazdı:
17.08.2019 - 01:46:00
Bir gece daha geçiyordu. Göz pinarlari mi acaba kurumuş yoksa gözyaşları mi kusmustu de çıkmak istemiyordu dış dünyaya. Gelince zaten her şey üst üste gelirdi. Gelir gelir gelir ve sıkardı insanı bir Mengene gibi. Sol tarafında tarifledigi stres ve hüzün cokunce olan iç organlarının adeta kendilerini birer sünger gibi sıka sıka yok olmaya çalışması gibi bir his vardı. Ve ölüm ne kadar da yakındı heves kapısından. Evet aah ölüm. Her şeyin sonu olan ve yepyeni bir yaşamın da başlangıcı ölüm. Artık hiçbir dert tasa olmayacak, hep Nisan ayında yemyeşil kırlarda, yaprak hisirtilari ve sevimli hayvanların seslerinde güneşli ve civil civil bir ilkbahar günü. Yoktu onun öyle resimle edebiyatla arası. O severdi de hepsini onlar onu sevmezdi herhal. Çünkü o onları ister onlarla yaşamayı ister ama onlar ona göz etmezdi hhh saat geç olmuş Ömer kaptanın yatma vakti gelmiş. Yarın daha boş bir gün onu bekler. Torunlara gülümse ve hiç bir şey yokmuş gibi sarıl onlara.
Hayrolsun inşaallah hocam
Kullanıcı avatarı

#4298296  gönderen Creative
 17.08.2019 - 02:36:13
Şimdi yazacaklarım dert değil belki ama içime oturmuş bu saatte düşündüğüme göre ...
şimdi ben tıp fakültesi stajyer öğrencisiyim genelde arkadaş çevremde(baya geniştir) benim yaşıtım ya da -1 +1 kişiler .. canımı sıkan olay bu arkadaşlarla buluşuruz yemek yeriz kafelere gideriz falan filan en son kalkıp hesap ödediğimde (az önce düşümndüm de ) :) hesabı genelde hep ben ödüyorum ya da ortaklaşa ödendiğinde yine en büyük pay benim oluyor Allah a şükür maddi durumumuz iyi ama artık enayi yerine mi koyuluyorum yoksa samimiyetten mi bunu anlayamıyorum. Yine dün başımdan geçen olay da arkadaşlar buluşmuş benim de gelmemi istediler olduğum yerden bayağı uzaktaydılar arabamla gittim aldım 4 kişiyi , kafeye gittik oturduk yedik içtik kalkınca arkadaşların benden 3 4 adım geriden geldiğiini farkettim (ayıptır söylemesi)kasada hesabı ben ödedim öyle üstten teşekkür ettiler falan sonra arabayla hepsini tek tek evine bırakıp eve geldim . Bugün yine başka bir arkadaş grubu bağevine gideceklerini söylediler beni de çağırdılar arabalarının olmadığını bildiğimden çağırma amaçlarını tam tahmin edemedim ailemin gitmem konusunda çok ısrarına rağmen yalan söyleyerek işimin çıktığını söyledim ve gitmedim artık bu yüzden insanlarla dışarı çıkmayı istemiyorum hep sömürüldüğümü düşünüyorum .haa kendi maaşımı kazanaaydım bunları hiç aklımdan geçirmezdim ama babamın emekleriyle kazandığı parayı 5-10 kişilik masalarda insanların yediğine içtiğine ödemeyi istemiyorum...sizce haksız mıyım??

#4298761  gönderen Limoni24
 18.08.2019 - 15:31:20
arkadaşlarım dolaba koymak için kışa hazırlık şeylerinden. Yapıyor
Ben hala kendimi çocuk gibi hissediyorum
Sorun var bende galiba
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4298813  gönderen Murid
 18.08.2019 - 20:00:15