Perşembe , Kasım 14 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
Kullanıcı avatarı

#3711560  gönderen Iyimser2016
 29.10.2016 - 20:11:17
Kyla yazdı:
Iyimser2016 yazdı:Ortaokuldayız, dershaneye giderken can erik aldık. Sınıfa çıktık, camdan bakıyoruz bi yandan da yiyoruz tabi. Çöp uzakta kaldı, biz de başladık çekirdekleri aşağı tükürmeye. Tükürüyoruz saklanıyoruz, aşağıdan küfredenler falan. Neyse yeni avımız kel bi amca yaklaşıyor, 4 kişiyiz saldırıyı yaptık saklandık. Ses yok. Az bekleyip herhalde rastlamadı diye çıktık. Bir de ne görelim, amca gözümüzün içine bakıyor, patlıcan gibi morarmış 😁 Sonra başladı kovalama. Amca dershaneye daldı, biz bikaç tuvalete saklandık. Dershane yöneticileri biraz aradılar bizi, sonra da mevzu unutulup gitti :-) Ama sorun bizi o yaşta dershaneye gönderenlerde di mi:-) Günün birinde başıma bir erik çekirdeği isabet ederse başımı eğip yürür giderim, hiç ses etmem, müstehak :-)
ben dersaneye 23 yaşında gittim ilk o yüzden Mutlu bi çocukluğum oldu
Çok şanslısınız. 5. Sınıfta her haftasonu ağlaya ağlaya gittim. Harçlıkla falan kandırmaya çalıştılar ama fayda yok. Babacağzım yokuş vardı, orasının çimlerinde falan yuvarlardı beni gönlüm olsun diye :-)
Kullanıcı avatarı

#3711575  gönderen Kyla
 29.10.2016 - 20:17:35
Iyimser2016 yazdı:
Kyla yazdı:
Iyimser2016 yazdı:Ortaokuldayız, dershaneye giderken can erik aldık. Sınıfa çıktık, camdan bakıyoruz bi yandan da yiyoruz tabi. Çöp uzakta kaldı, biz de başladık çekirdekleri aşağı tükürmeye. Tükürüyoruz saklanıyoruz, aşağıdan küfredenler falan. Neyse yeni avımız kel bi amca yaklaşıyor, 4 kişiyiz saldırıyı yaptık saklandık. Ses yok. Az bekleyip herhalde rastlamadı diye çıktık. Bir de ne görelim, amca gözümüzün içine bakıyor, patlıcan gibi morarmış 😁 Sonra başladı kovalama. Amca dershaneye daldı, biz bikaç tuvalete saklandık. Dershane yöneticileri biraz aradılar bizi, sonra da mevzu unutulup gitti :-) Ama sorun bizi o yaşta dershaneye gönderenlerde di mi:-) Günün birinde başıma bir erik çekirdeği isabet ederse başımı eğip yürür giderim, hiç ses etmem, müstehak :-)
ben dersaneye 23 yaşında gittim ilk o yüzden Mutlu bi çocukluğum oldu
Çok şanslısınız. 5. Sınıfta her haftasonu ağlaya ağlaya gittim. Harçlıkla falan kandırmaya çalıştılar ama fayda yok. Babacağzım yokuş vardı, orasının çimlerinde falan yuvarlardı beni gönlüm olsun diye :-)
Ne şanslıyım ki o yıllarda küçük bir ilçede yaşıyordum, dershane vardı ama gitmesem daha iyi olurdu o yüzden gitmedim. Lisedeyken de fen lisesi öğrencilerini bedava alıyorlardı gidip kitapları aldım dersaneye daha uğramadım. Hayatımda ilk kez dersaneye para veriyorum ve hayatımdaki önemli bir sonuca götürdü beni. Dersaneye gidince başarısız oluyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3711587  gönderen Iyimser2016
 29.10.2016 - 20:22:21
Kyla yazdı:
Iyimser2016 yazdı:
Kyla yazdı:ben dersaneye 23 yaşında gittim ilk o yüzden Mutlu bi çocukluğum oldu
Ne şanslıyım ki o yıllarda küçük bir ilçede yaşıyordum, dershane vardı ama gitmesem daha iyi olurdu o yüzden gitmedim. Lisedeyken de fen lisesi öğrencilerini bedava alıyorlardı gidip kitapları aldım dersaneye daha uğramadım. Hayatımda ilk kez dersaneye para veriyorum ve hayatımdaki önemli bir sonuca götürdü beni. Dersaneye gidince başarısız oluyorum.
Sorun derslerde bi de hedef kitlede. Yeni nesil hunharca çalışıyor. Dershane felan yetmiyor artık:-(
Kullanıcı avatarı

#3711751  gönderen bellapais
 29.10.2016 - 21:28:54
neler yazmışım inanamadım bana ne icirdilerse anlamadım espo yüzünden hep
Kullanıcı avatarı

Re:

#3711760  gönderen tuslanmaz01
 29.10.2016 - 21:40:07
drtusa üye olmak
Kullanıcı avatarı

Re: Küçüken yaptiginiz en büyük yaramazlik :)

#4085042  gönderen elembta
 22.03.2018 - 21:49:19
Sokakta oynamama izin vermezdi benim ailem. Sinirlenip annemin babamin dolabindaki butun kiyafetleri makasla kesmistim. O yetmemis gibi domates ve limon sürmüştüm üstlerine.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4085083  gönderen leona
 22.03.2018 - 22:31:11
İlkokul 1. Sınıftan lise sona kadar hep sınıf başkanıydım, çantamda fazladan bir koçan yoklama kağıdı vardı. Sevdiğim arkadaşlarım ve kendim dahil yok yazılınca yenisiyle değiştirirdim 😂
Kullanıcı avatarı
İlkokul zamanları annemin makyaj malzemelerine aşırı özenirdim annem okula giderken topuklu giyerdi onlara da :D
Bir gün annemi balkona kilitleyip çılgınca makyaj filan yapmıştım topukluları da giymiştim, sonra ayakkabının topuğunun kırılmasıyla, salonda ki aynalı vitrinin içinde buldum kendimi ahaha kötü bi anı
Kullanıcı avatarı

#4085489  gönderen rosebud
 23.03.2018 - 17:04:55
aranızdaki en uslusu ben miymişim :D çok ciddiyim ya yaramazlık bulamıyorum...hıh buldum kardeşim ve ben bi defasında bize yılışan komşu çocuklarını dövmüştük ben abisini kardeşim de kardeşini...bi daha yaklaşamadılar...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22