Cuma , Ocak 17 2020
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964471  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:33:10
hayalsatanadam yazdı:
pinto yazdı:Ben de diyorum neden yarim saattir konu ilerlemiyor....cekmis arka odaya pirimiz :)
e herkes sizin gibi avarel pardon aaavaaare diil pinto efendi. hastalarımızla müşerref oluyoruz şu nöbet gecesinde. sessizliğimizden paye çıkarmayınız. istirham ederiz.
bu arada avarelden kasdım da o avatarınızdaki masal kahramanıdır. o at düldül üstündeki de avareldi di mi. eğer yanılıyorsam mazur görünüz yaşım tutmuyor o çizgi filmi. bit pazarına da çok rağbet edenlerden olmadığımdan merak edip yaşımın tutmadığı filmleri de izlemiyorum genelde. hele çizgiden iseler hiç. sahi pinto abicim öyle zannediyorum ki en azından yaş olarak benden büyüksün. öyle abilerle ablalarla aşık atıp cenkler ettiğine bakılırsa. bu bana ikinci davranışın. bunu da büyüğümdür kabilinden sayıyorum haberiniz olsun. ilkini yaptığınızda merakımdan biraz araştırdım seni ve hasımlarını. valla itiraf etmeliyim ki YAMAN CENK ETMİŞSİNİZ. ikinizi de tebrik ve takdir ediyorum yeri gelmişken. FETİH İSTANBULun girişindeki gibi bir ikili dövüş olmuş. siteye böyle tatlar lazım. keşke çağırsak da gelse hasımlarınız devam etseniz o tada. ama korkarım ki beni O ABİNİN yerine koymaya çalışıyorsunuz. sizin gibi bir üstada beni HASIM olarak layık gördüğünüzden dolayı size teşekkür ediyorum ama şunu da belirtmeliyim ki. yanlış adrestesiniz. ban öyle kavgada gürültüde hırda gürde tarağı olan biri değilim. benim kavgalarım işte en fazla buraya kadardır. fazlasını lüzumsuz görürüm. BEN HAYALLER ALIP HAYALLER SATAN BİR MECZUBUM. varsa bir hayaliniz alırım. yoksa ve talip olursanız başlıklara savurduğum hayallerden birine. buyrun sizindir. üstü kalsın. selamlar. sevgiler. saygılar. hürmetler. ben müsadenizle arka odaya çekiliyorum. destur var mı üstad?
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964480  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:35:11
pinto yazdı:Ebu olm birak bu ayaklari...anarşist mi olcan başımıza:)
bi de 59.70dim ya hani. birinden vaz mı geçtin?.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964482  gönderen nurullahs
 28.09.2012 - 22:35:35
ruki ye bi oyda benden :asian:
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964500  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:40:13
nurullahs yazdı:ruki ye bi oyda benden :asian:
ruki tırmanışta. pinto. sen başlıklarımı sabote etmeyi kendine düstur mu edindin birader. bak girmeme şansına sahipsin. benden alıntı yapmama hakkın her daim mahfuzdur. seninle aşık atmak benim ne haddime bak bunun altını bir kez daha çiziyorum. obladi olduğunu ortaya çıkarmaları çok mu zorunuza gitti ağabey?. valla inanın pişman oldum haaa. bissürü insanın ismini zikrettim sizden başkası bu kadar alıngan davranmadı. aşkolsun. ben sizi seviyorum. hatta hayranlarınızdanım. sizinle tanışmayı çok çok çokkkkk istediğim için sizi bulmaya çalıştım. bu iltifatımı neden ısrarla geri çeviriyorsunuz bir türlü anlayamıyorum. tekrar saygılar. sevgili günlük hem çok eğleniyorum hem çok sıkıldım.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964503  gönderen pinto
 28.09.2012 - 22:41:27
Boyle her soze bir laf yetistirme gayreti bile tek basina ele veriyor seni kuzum...bence cirpinmazssan sen de zevk alabilirsin:)
Kullanıcı avatarı

#1964507  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 22:42:35
hayalsatanadam yazdı:
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı: Türkçe öğretmeniniz de bir sorun mu vardı .. belki derslere müdür felan girmiştir. yoksa kinaye ile tanımlama arasındaki farkın anlatıldıgı derste sen olmamıs da olabılırsın. kim bilebilir?

bizim de bir hocamız vardı tıp fakultesınde.. dersi ondan iyi anlatan olmazdı. sabırlı adamdı da vesselam.. birisi ikinci kez ben anlamadım dedıydı bırgun.. adamdaki sabrı tüketti en sonunda, dayanamadı hocamız: idrak yollarında taş mı var evladım. diye.. özele geçmiş diye duydum..
sen daha iyi bilirsiniz devletlü moderatörüm. lakin devam edersem maaalubiyet muhakkak. ben ki sefil drtusiyer. ulularla aşık atmak ne haddime. affoluna. ha bi de padişaaam çok yaşa.
çünkü etmesine ederim. nur içinde yatasıca türkçe örtmenimmizde gerçekten bi sorun vardı. bize öyle bir iki tanecik kelimeyi değil büsbütün hayatı anlatırdı. bu arada felsefe örtmenimiz de aynı zamanda müdürümüzdü. isabet buyurduğunuz gibi bazı türkçe derslerine o girerdi ama türkçeyi değil felsefeyi nakşederdi böğrümüze böğrümüze. o gün bugündür bu böğür hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım moderatöründedir pardon modunda. türkçemiz de bazen böyle kıt olabiliyor işte sizin de isabet buyurduğunuz gibi. ama hayatı çok şükür iyi öğremişliğimiz vardır. sağdan soldan gelen sinek vızırtılarına at kişnemelerine tevessül etmeyecek kadar.
iye bahsine gelince. hocanızın söylediklerine artı 1903 koyuyorum. ah orhan gülle ahhhh. ulan ooolum orta sahadan eski takımına öyle gol atılır mı lan!. ki daha eski takımın bile değil. epi topu kiralıksın antep ellerinde. besle kargayı oysun gözünü.
ne olursa olsun bi hıkaye var ki aklımda.. hiç çıkmaz.. adamın birine babası adam olamazsın demiş, adam hırs etmıs vali olup babasını ayagna çağırmıs, baba yıne adama aynı lafı soylemıs.. makamla mevkiyle değil, kendi halimle geçinir giderim o yuzden. haa felsefe hocamızı aklımıza getirdin sen de, hala gorusuruz, bır suru akımdan felsefeden bahsetti kendileri.. sene sonunda çok guzel soyledıydı.. hangi düşünce ya da hangi akım olursa olsun dinlemeyi e konusmayı iyi bilin. karşınızdakini eleştirmekten çekinmeyin ama kötü söz kullanmayın. kötü söz söyleyen seviyesini belli eder, siz onun seviyesine düşmeyin..

mevki makam meselesi gelince tekrar.. koca dunyadan bir beze sarılıp gidecez, yırtık bir çorap bile olmayacak ayagımızda.. içinde anarşist ruh beni ilgilendirmez lakin ama agzından çıkanla kulagının duydugu bır olsun unutma. bazen ınsana kendi sözü vızıltı gibi de gelir, kişneme gibi de...

hadi bana eywallah!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1964532  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:50:07
simurg. o son kısım sizinle ilgili değildi sayın moderatörüm yanlış anlaşılmış. sizi de seviyorum.
Kullanıcı avatarı

#1964698  gönderen Espoir
 28.09.2012 - 23:42:30
Gitmeyin üzerine artik. Ebumara degilim diyor.
Bende en az ebumara kadar iyi yaziyorsun diyorum :wink:

Birde $ahsim adina çok iyi tespit. Yalniz gidi$lerim siteye küs olmamdan degil...kimse yanli$ anlamasin.
Genelde i$-egitim alaninda yogunla$tigim dönemlerde girmemeye özen gösteriyorum...ister istemez zamanimi yiyor, dikkatimi dagitiyor.
çikolata $eker ikilisini çok kaçirdigim dönemlerden sonrada aynisi oluyor mesela;
Yoksa son aylarda birde tatil havasindan çikamami$ olmam var :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964702  gönderen Espoir
 28.09.2012 - 23:44:41
candelabra yazdı:en orjinal espoir
orijinal birde farkli kelimeler vardi.

Iyi mi kotu mü bilmiyorum $imdi ? :)
Kullanıcı avatarı

#1964710  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 23:48:34
Espoir yazdı:Gitmeyin üzerine artik. Ebumara degilim diyor.

Birde $ahsim adina çok iyi tespit. Yalniz gidi$lerim siteye küs olmamdan degil...kimse yanli$ anlamasin.
Genelde i$-egitim alaninda yogunla$tigim dönemlerde girmemeye özen gösteriyorum...ister istemez zamanimi yiyor, dikkatimi dagitiyor.
çikolata $eker ikilisini çok kaçirdigim dönemlerden sonrada aynisi oluyor mesela;
evet gelmeyin üzerime. ben ebumara&obladioblada abiler kadar iyi kavga edemem. kırılırım gücenirim. incinirim. en çok da küserim. hayallerimi de sırtıma yüklerim çekip giderim. hsa stayla. git diyenler?. kal diyenler?. kalınmıştır. şimdilik. ara ara bu yoklamayı yapıcam kalbimde. espoir teşekkür ederim bu arada yazı kısmısı için. iltifat kabul edebilir miyim?.
Kullanıcı avatarı

#1964713  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 23:49:57
ha espoir bi de. iyi yazmak suç mu kaaardişim. eğer yazabiliyordam tabi. ukelalık da etmiim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1964731  gönderen Espoir
 28.09.2012 - 23:54:32
hayalsatanadam yazdı:
Espoir yazdı:Gitmeyin üzerine artik. Ebumara degilim diyor.

evet gelmeyin üzerime. ben ebumara&obladioblada abiler kadar iyi kavga edemem. kırılırım gücenirim. incinirim. en çok da küserim. hayallerimi de sırtıma yüklerim çekip giderim. hsa stayla. git diyenler?. kal diyenler?. kalınmıştır. şimdilik. ara ara bu yoklamayı yapıcam kalbimde. espoir teşekkür ederim bu arada yazı kısmısı için. iltifat kabul edebilir miyim?.
iltifat elbetteki hayalsatanadam ;)

Kime küsüyorsun ki ? Kar$ida kim var, belli degil. Takil kafana göre ;)
Bu site sevdi seni. Bi geldin pir geldin :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964842  gönderen resident
 29.09.2012 - 00:43:57
üfff sidik mi yarıştırtıonuz herkesın içinde kalsın kımı okumayı sevdiği patlamaz kanımca
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964857  gönderen bellapais
 29.09.2012 - 00:54:56
resident yazdı:üfff sidik mi yarıştırtıonuz herkesın içinde kalsın kımı okumayı sevdiği patlamaz kanımca
resiii adayımdır çohh spesifik yazar namussuz :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11