Perşembe , Ağustos 6 2020
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Kullanıcı avatarı

#1964183  gönderen Acun
 28.09.2012 - 20:39:48
men de warim ;) :)
Kullanıcı avatarı
Simurg yazdı:
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı: yoo aklına zırt pırt ıstatıstıkı baslıklar acası gelen bır uyeye sorumdur..

mesaj sayılarını da sıstem kendı sayıyor. ona bakarsan sureklı kendını yenıleyen mıllıyet.com.tr de en cok tıklanan gazeteyım dıyor :)
zırt pırt: zarf ikide birde, uygunsuzca, yerli yersiz, gereksiz yere, zırt fırt, zırt zırt. "zırt pırt değerini yitirmeyen zarardan söz ediyorlar." Ç.Altan

nezaket: isim başkalarına karşı saygılı ve incelikle davranma, incelik, naziklik.

nezaket göstermek: atasözü deyim ve birleşik fiiller. davranışlarında nazik olmak. örnek. "galiba beni tanımış olacak, ondan sonra biraz fazla nezaket göstermek istedi." M.Ş.Esendal.

(kaynkak: TDK.)

sıradaki üye yorumları lütfen...
birikim : belli bir sure dahilinde elde edilen şey. para , bilgi vs.

gözlem: belli bir kişi, konu, cevrede olan biteni fikir edinmek için izleme.

eleştiri: bildiğin eleştiri.

moderatör: bir konusmada ya da internet sayfasında ortamda teknık işlem yapabılme yetkısıne sahıp kişi.

ben bii işlem yaptım mı yazıda : yok demekki moderatör olarak yazmamısım.

gözlem ve birikimimle yaptıgım sey eleştiri..

tammmaaamm :)
peki. taraflar son sözlerini söyledi. takdir kamuoyunun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: .......sitenin EN İYİ YAZAN üyeleri.......

#1964253  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 21:08:58
kamuya bılgı:
sayfa kilitlemek, başlık tasımak, mesaj duzeltmek, mesaj silmek, baslık sılmek, uye uyarmak , banlamak, uyarı mesajı atmak moderasyondur.

gerısı yazıdır.

tammmaaamm ..
Kullanıcı avatarı

#1964262  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 21:16:40
kamuya diğer bilgi:

bizim bi beden eğitimi örtmenimiz vardı. beden dersine çıktığımızda çok güzel "raaaaat. azroooooll" derdi. eyi adamdı. onu hatırladım birden.
Kullanıcı avatarı

#1964271  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 21:19:58
hayalsatanadam yazdı:kamuya diğer bilgi:

bizim bi beden eğitimi örtmenimiz vardı. beden dersine çıktığımızda çok güzel "raaaaat. azroooooll" derdi. eyi adamdı. onu hatırladım birden.
oo ozaman raat. azroll.. ama olmuyorsan demekki beden derslerinde bile birsey kazanamamıssın..

ya da her gordugun sakallıyı beden ogretmenın sanıyorsun :)
Kullanıcı avatarı

#1964278  gönderen smyrna77
 28.09.2012 - 21:23:58

:roll: bizim de bi ingilizce öğretmenimiz vardı...öldü :(
MI gecirmiş...ben de onu hatırladım birden :cry:
Kullanıcı avatarı

#1964286  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 21:28:42
Simurg yazdı:

oo ozaman raat. azroll.. ama olmuyorsan demekki beden derslerinde bile birsey kazanamamıssın..

geçende bi okul arkadaşımla konuştum. meftah olmuş. rahmetli eyi adamdı. torpaaaaa bol olsun. sonra bi felsefe örtmenimiz vardı kulakları çınlasın o da hayatı eyi öğretirdi. beden dersiniz derdi. kaslarınızı geliştirebilir. ama felsefe ruhunuzu beyninizi sular derdi. kaslarınız atrofik kalırsa beyniniz bi şekilde yolunu bulur lakin beyniniz atrofik kalırsa kaslarınızdan olsa olsa güzel mangal olur derdi. eyi kadındı felsefe örtmenimiz. hala hayatta. uzun ömürler olsun. hele rahmetli dedem. ak sakallarıyla cennete uçasıca. evlaaaaaadım derdi. böyle aaaaaaayı uzata uzata. sen sen ol derdi konuştuğun insanları iyi seç. çok şey bildiğini sanana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. derdi. rahmetli dedem. cennetmekan olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1964293  gönderen Simurg
 28.09.2012 - 21:32:55
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı:

geçende bi okul arkadaşımla konuştum. meftah olmuş. rahmetli eyi adamdı. torpaaaaa bol olsun. sonra bi felsefe örtmenimiz vardı kulakları çınlasın o da hayatı eyi öğretirdi. beden dersiniz derdi. kaslarınızı geliştirebilir. ama felsefe ruhunuzu beyninizi sular derdi. kaslarınız atrofik kalırsa beyniniz bi şekilde yolunu bulur lakin beyniniz atrofik kalırsa kaslarınızdan olsa olsa güzel mangal olur derdi. eyi kadındı felsefe örtmenimiz. hala hayatta. uzun ömürler olsun. hele rahmetli dedem. ak sakallarıyla cennete uçasıca. evlaaaaaadım derdi. böyle aaaaaaayı uzata uzata. sen sen ol derdi konuştuğun insanları iyi seç. çok şey bildiğini sanana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. derdi. rahmetli dedem. cennetmekan olsun.
Türkçe öğretmeniniz de bir sorun mu vardı .. belki derslere müdür felan girmiştir. yoksa kinaye ile tanımlama arasındaki farkın anlatıldıgı derste sen olmamıs da olabılırsın. kim bilebilir?

bizim de bir hocamız vardı tıp fakultesınde.. dersi ondan iyi anlatan olmazdı. sabırlı adamdı da vesselam.. birisi ikinci kez ben anlamadım dedıydı bırgun.. adamdaki sabrı tüketti en sonunda, dayanamadı hocamız: idrak yollarında taş mı var evladım. diye.. özele geçmiş diye duydum..
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964295  gönderen pinto
 28.09.2012 - 21:33:17
Hayalsatanadam:)

Ben de bi yarisma hatirladim simdi, siyah deri kostum icinde sert bakisli bi abla sunuculugunu yapardi. En cok ne derdi bliyo musn?

Güle güle :)
Kullanıcı avatarı

#1964381  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:07:46
Simurg yazdı:
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı: oo ozaman raat. azroll.. ama olmuyorsan demekki beden derslerinde bile birsey kazanamamıssın..

Türkçe öğretmeniniz de bir sorun mu vardı .. belki derslere müdür felan girmiştir. yoksa kinaye ile tanımlama arasındaki farkın anlatıldıgı derste sen olmamıs da olabılırsın. kim bilebilir?

bizim de bir hocamız vardı tıp fakultesınde.. dersi ondan iyi anlatan olmazdı. sabırlı adamdı da vesselam.. birisi ikinci kez ben anlamadım dedıydı bırgun.. adamdaki sabrı tüketti en sonunda, dayanamadı hocamız: idrak yollarında taş mı var evladım. diye.. özele geçmiş diye duydum..
sen daha iyi bilirsiniz devletlü moderatörüm. lakin devam edersem maaalubiyet muhakkak. ben ki sefil drtusiyer. ulularla aşık atmak ne haddime. affoluna. ha bi de padişaaam çok yaşa.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964392  gönderen pinto
 28.09.2012 - 22:11:02
Ben de diyorum neden yarim saattir konu ilerlemiyor....cekmis arka odaya pirimiz :)
Kullanıcı avatarı

#1964409  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:17:00
hayalsatanadam yazdı:
Simurg yazdı:
hayalsatanadam yazdı: geçende bi okul arkadaşımla konuştum. meftah olmuş. rahmetli eyi adamdı. torpaaaaa bol olsun. sonra bi felsefe örtmenimiz vardı kulakları çınlasın o da hayatı eyi öğretirdi. beden dersiniz derdi. kaslarınızı geliştirebilir. ama felsefe ruhunuzu beyninizi sular derdi. kaslarınız atrofik kalırsa beyniniz bi şekilde yolunu bulur lakin beyniniz atrofik kalırsa kaslarınızdan olsa olsa güzel mangal olur derdi. eyi kadındı felsefe örtmenimiz. hala hayatta. uzun ömürler olsun. hele rahmetli dedem. ak sakallarıyla cennete uçasıca. evlaaaaaadım derdi. böyle aaaaaaayı uzata uzata. sen sen ol derdi konuştuğun insanları iyi seç. çok şey bildiğini sanana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. derdi. rahmetli dedem. cennetmekan olsun.

sen daha iyi bilirsiniz devletlü moderatörüm. lakin devam edersem maaalubiyet muhakkak. ben ki sefil drtusiyer. ulularla aşık atmak ne haddime. affoluna. ha bi de padişaaam çok yaşa.
çünkü etmesine ederim. nur içinde yatasıca türkçe örtmenimmizde gerçekten bi sorun vardı. bize öyle bir iki tanecik kelimeyi değil büsbütün hayatı anlatırdı. bu arada felsefe örtmenimiz de aynı zamanda müdürümüzdü. isabet buyurduğunuz gibi bazı türkçe derslerine o girerdi ama türkçeyi değil felsefeyi nakşederdi böğrümüze böğrümüze. o gün bugündür bu böğür hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım moderatöründedir pardon modunda. türkçemiz de bazen böyle kıt olabiliyor işte sizin de isabet buyurduğunuz gibi. ama hayatı çok şükür iyi öğremişliğimiz vardır. sağdan soldan gelen sinek vızırtılarına at kişnemelerine tevessül etmeyecek kadar.
iye bahsine gelince. hocanızın söylediklerine artı 1903 koyuyorum. ah orhan gülle ahhhh. ulan ooolum orta sahadan eski takımına öyle gol atılır mı lan!. ki daha eski takımın bile değil. epi topu kiralıksın antep ellerinde. besle kargayı oysun gözünü.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964418  gönderen hayalsatanadam
 28.09.2012 - 22:18:48
pinto yazdı:Ben de diyorum neden yarim saattir konu ilerlemiyor....cekmis arka odaya pirimiz :)
e herkes sizin gibi avarel pardon aaavaaare diil pinto efendi. hastalarımızla müşerref oluyoruz şu nöbet gecesinde. sessizliğimizden paye çıkarmayınız. istirham ederiz.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964419  gönderen pinto
 28.09.2012 - 22:19:16
Ebu olm birak bu ayaklari...anarşist mi olcan başımıza:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1964460  gönderen smyrna77
 28.09.2012 - 22:31:28
pinto yazdı:Ebu olm birak bu ayaklari...anarşist mi olcan başımıza:)
benim olasım var...
ama fikren...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12