Pazar , Ağustos 18 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 438
Kullanıcı avatarı

Re: sevgili günlük..

#1755292  gönderen nurullahs
 28.05.2012 - 21:32:56
mouse_md yazdı:
nurullahs yazdı:
mouse_md yazdı:benim en büyük derdim açlık
o iki başlık için bi ipucumuydu bu
ta kendisi
çohhh çalışmam lazımmm çohhhh bulamazsan günnük elden gidecek
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1755337  gönderen dr_mercan
 28.05.2012 - 21:50:00
yaaa populer yapmayın tt yapmayın nuri nin günlüğü

taklitler aslını yaşatır unutma by gülşen :D
Kullanıcı avatarı

#1755358  gönderen concerno
 28.05.2012 - 21:57:23
sevgili gunluk ben eski gunlugu istiyorum bunun sayfalari hic guzel kokmuyor
Kullanıcı avatarı

#1783585  gönderen nurullahs
 05.06.2012 - 19:52:59
nurullahs yazdı:günnük olmm bugün seni çokk iyi anladımm olmm millet beni ya sevgili günlükk ya da güldüm güldün güldü niyetine kullanıyo...
hani bigün biri beni dinledin diyomm onada gerek yokki benim tek derdimm açlık....onuda ben hallediyom zaaten
Kullanıcı avatarı

#1838781  gönderen kamala
 06.07.2012 - 03:40:07
niye nurunun günlüğüne yazmıyonuz
bundan böle buraya yazın eskisi bozuk :roll:
Kullanıcı avatarı

#1838785  gönderen cefrin
 06.07.2012 - 04:02:04
iki tane günlük başlığı vardı zaten üçüncü biraz fazla olmuş yav bozuk felan ama eski günlük daha iyi bi sürü şey yazdık
ama tabi eskileri unutup yeni bi başlangıç yapmakta güzel olabilir bilemiyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1838786  gönderen beyaz_inci
 06.07.2012 - 04:04:00
kamala yazdı:niye nurunun günlüğüne yazmıyonuz
bundan böle buraya yazın eskisi bozuk :roll:
eski günlüke çok şey yazdım kamala.ondan kopmak istemiyorum :D
Kullanıcı avatarı

#1838787  gönderen cefrin
 06.07.2012 - 04:06:39
eskisini hatırlatması için bu başlığıda bozalım 2 sayfa önceden gitsin he nedersiniz
Kullanıcı avatarı

#1838876  gönderen batur03
 06.07.2012 - 10:39:49
bismillahirrahmanirrahim

sevgili günlük öncesinde ne yaşandysa yaşandı, ne yazıldysa yazıldı. benim için eskiler yok artık, sen varsın. senin beyaz ve tertemiz sayfalarını kirleteceğim artık bir yandan yediğim sandvicin keççabını dökerek. artık yok o küf kokulu, eski, bitli sayfalar. vay efendim en son yazı yazan kişinin gönderdiği tüm mesajlardan "eğlence-ıvır zıvır" kategorisine tıklayıp ordan sevgili günlük başlığının sondan üçüncü sayfasına tıklayarak en son yazılanı görme eziyeti. mamafih bazen öyle yapmak bile işe yaramıyor. eziyet bitti artık. işkence bitti. bitti drtus'un günlük sayfasına ulaşmak için adeta yargılandığımız engizisyon mahkemeleri. koptu artık darağaclarına asılan iplerimiz clint eastwood tarafından vurulmuşcasına. artık sen varsın günlük; umut var, ışık var, güzel yarınlar, sahilde yapılan kahvaltılar, serin ve güzel günbatımları var turuncu ve mor gökyüzlerine bakarak. tam yıkıldı artık eskinin güzel ve kadim medeniyeti dediğimiz anda yetişti nuru sipirmin stayla. ve kurtardı umutlarımızı; geleceğe aktaracağımız hayallerimizi. gelecek nesilelre bırakacağımız kan, ter ve iyot kokusu buradan yayılacak artık dalgalar misali. biliyorum hissediyorsun titreşimi. atlılar geliyor uzaktan, dört nala. hepsi zırhlı, hepsi mızraklı. süngülerine takmışlar bulutları, tuğlar misali...
Kullanıcı avatarı

#1838886  gönderen batur03
 06.07.2012 - 10:50:44
mouse_md yazdı: Hayatımdaki tek iyi şey artık anaokuluna gitmek zorunda olmayışımdı. Zarardan kâr. Uzun süre annem ile babama anaokulunun bana göre bir yer olmadığını anlatmaya çalışmıştım aslında. Bütün rasyonel dayanaklarıyla. Hiçbir işe yaramamıştı maalesef. İlla ki uykumda kan ter içinde tepinmek, servis minibüsü kapıya geldiğinde küçük çaplı bir sinir krizi geçirmek gibi yöntemlere başvurmam gerekecekti derdimi anlamaları için. Kepazelik. İnsanı kendinden utandırıyorlardı.

-----spoiler----
lan beni de kreşe gönderttiler altı yaşımın en verimli zamanında. kreşlerde çürüdüm evin önündeki arsanın çimleri üzerinde oynamak varken. sonradan otobüs durağı yaparken yıktıklatı kayanın üzerine çıkıp "kaptan mağra adamı geliyo ağağağaaaa" diye bağırmak varken.

bi gün büyüdüm ve anne babamın karşısına dikildim. ve bütün hıncımla dedim ki: "unutmadım bana 20 sene önce reva gördüğünüz eziyeti. dua edin ki anne babamsınız, bu yüzden sineye çekiyorum yaptıklarınızı. çay getiriyim mi?"

gittim baktım, demliğin altı daha kaynamamıştı...
Kullanıcı avatarı

#1838898  gönderen batur03
 06.07.2012 - 11:00:30
sefgülü günlühhh...

o zamanlar kreş diyodum öyle yerleşti dilime, bu yaştan sonra da düselmess. kreş, anaokulu, yuva... epsi penum içün tiskinç kavramlar idi.

ama anaokullarını, kreşleri dolaşınca sağlık taramalarında; çok hoşuma gitti. demek ki insan içerdeyken anlıyomuş ne feci yerler olduğunu
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1839231  gönderen cefrin
 06.07.2012 - 19:19:24
sevgili günlük selamlar içimi dökme zamnım gelmişti zaten hee bu başlık biraz cıvıtık ama ne yaparsın hangi başlık normal ki

bu drtusun halinede çok üzülüyorum önceden ne güüzel bir siteydi çok iyi insanlar vardı çok iyi başlıklar vardı eğlence başlıkları ayrı bir güzeldi şimdi ise başlıkların yarısı evlilik o buna aşık yok kız tavlamak fiy fiy fiy öffffff be doktorlardan şüphe eder oldum drtusta başlık açıyorlardı gidiyorum diye çok şaşırıyordum niye böyle güzel bir siteden gidiyorlar diye ama sanırım biraz anlamaya başladım 2 yıldır bu sitedeyim drtustan bu kadar sıkılıdığımı hatıramıyorum acaba depresyona mı giriyorumm

yinede hala herşey güzel biraz sıkılımış olsamda drtus iyi bir site

günlük be iyi ki varsınn bazen birşeyler yazmak iyi geliyor :wink:
Kullanıcı avatarı

#1839258  gönderen cefrin
 06.07.2012 - 20:11:17
mouse_md yazdı:
cefrin yazdı:sevgili günlük selamlar içimi dökme zamnım gelmişti zaten hee bu başlık biraz cıvıtık ama ne yaparsın hangi başlık normal ki

bu drtusun halinede çok üzülüyorum önceden ne güüzel bir siteydi çok iyi insanlar vardı çok iyi başlıklar vardı eğlence başlıkları ayrı bir güzeldi şimdi ise başlıkların yarısı evlilik o buna aşık yok kız tavlamak fiy fiy fiy öffffff be doktorlardan şüphe eder oldum drtusta başlık açıyorlardı gidiyorum diye çok şaşırıyordum niye böyle güzel bir siteden gidiyorlar diye ama sanırım biraz anlamaya başladım 2 yıldır bu sitedeyim drtustan bu kadar sıkılıdığımı hatıramıyorum acaba depresyona mı giriyorumm

yinede hala herşey güzel biraz sıkılımış olsamda drtus iyi bir site

günlük be iyi ki varsınn bazen birşeyler yazmak iyi geliyor :wink:
ilginççç şaşırdım
eskilerin başlıklarını da gördük bi farkı yok aşk meşk dolu biton başlık
zira rızanın da zorla kimseyi tutmaya çalıştıgını sanmıyorum ki ;
rıza ne diyo biliyo musun cefrincim begenmeyenler gitsin ben, sitemle, sitemde kalmak isteyenlerle mutluyum diyoo.burda kötü şeyler yazarak beni veya siteyi eleştirerek sitemdeki üyelerin moralini bozup onları aşşağılamayın diyo.
niyetim eleştiri yapmak değil sadece sıkıldığımı ifade etmek istemiştim o kadar abartılcak bi durum olduğunu sanmıyorum
rıza abi tabiki haklı sonuna kadar katılıyorum beğenmeyen girmesin siteye heleki benim gibi birinin ne işi var bu sitedeki böyle şeyler yazıyor sıkılmışmış ah yesinler seni deyip def edebilir her an :lol:

valla eski başlıklarda da aşk konuları vardı bana evlenme teklif edenler bile oldu ama ne bileyim sanki eskiden bi neşesi vardı drtusun şimdi alamıyorum o hazzı mutluluğu bazı başlıkların çok gündemde olması sanırım biraz canımı sıkmış olabilir :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#1839394  gönderen nurullahs
 06.07.2012 - 23:20:26
günnük lann bu kadar kasmaya gerek var mı :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 438