Salı , Kasım 19 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 640
  • 643
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: sevgili günlük

#4292349  gönderen kutsaclirapunzel
 28.07.2019 - 19:24:11
Başıma güneş geşti
Güneşli günler göreceğiz derken bunu kastetmemiştim 😡🥵
Kullanıcı avatarı

#4292384  gönderen Muzipliktamamlandı
 28.07.2019 - 20:37:43
prntscrn yazdı:
28.07.2019 - 15:31:11
Muzipliktamamlandı yazdı:
27.07.2019 - 21:56:54
Günlük şu sıralar arkadaş yaş ortalamam 45 üstü. Onlarla oturup onlarla kahve içip onlarla yürüyüşe gidiyorum. Etrafta yaşıtım kimse olmadığı ve yalnız takılmaktan sıkıldığım için arkadaşlarla yapılan dizi günlerini annemle yapıyorum.(Onu da alıştırmak fena olmadı aslında. Dur dur son cümlede ne dedi okuyamadım telaşını izlemek de komik oluyor😀) Bir an önce tusu kazanıp kendi dinamiğime dönmezsem sıyıracağım sanırım artık. Neyse günlük gidip hazırlanmalıyım. Teyze arkadaş grubum yürüyüş için beni bekliyor😀

Mecburi hizmet?
1 yıl çalışıp istifa :)
Kullanıcı avatarı

#4292387  gönderen Muzipliktamamlandı
 28.07.2019 - 20:42:23
dr_yusufbugra yazdı:
28.07.2019 - 15:26:27
Muzipliktamamlandı yazdı:
27.07.2019 - 21:56:54
Günlük şu sıralar arkadaş yaş ortalamam 45 üstü. Onlarla oturup onlarla kahve içip onlarla yürüyüşe gidiyorum. Etrafta yaşıtım kimse olmadığı ve yalnız takılmaktan sıkıldığım için arkadaşlarla yapılan dizi günlerini annemle yapıyorum.(Onu da alıştırmak fena olmadı aslında. Dur dur son cümlede ne dedi okuyamadım telaşını izlemek de komik oluyor😀) Bir an önce tusu kazanıp kendi dinamiğime dönmezsem sıyıracağım sanırım artık. Neyse günlük gidip hazırlanmalıyım. Teyze arkadaş grubum yürüyüş için beni bekliyor😀
hahahaaa iyimiş :lol: :lol:
O kadar da kötü değil aslında. Alıştım gitti. Eğleniyorum bile :D sandığımdan da büyüklermiş. 55 üstüymüş hepsi :mrgreen:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4292388  gönderen Muzipliktamamlandı
 28.07.2019 - 20:51:51
Günlük bu gün telefonumdaki fotoğraflara bakarken eski günlere gittim yine. Yine canım sıkıldı. Günlerimiz güzel geçiyorken ve mutluyken eskilerden gelen ufacık bir esinti bile canımızı sıkmaya yetiyorsa unuttuğumuzu varsayabilir miyiz bize yaşatılanları? O günlerde hissettiğim derin acıyla yazdığım şu satırlar geldi aklıma sonra günlük. Ve bu satırları hatırlamak o günlerdeki acıyı da hatırlattı yeniden: "Küçük kz elimi bıraktı. Dünyanın başka bir yerindeki bir adam kalbinde hissetti bunun acısını. Arkasına bile bakmadan koştu küçük kız kalbimin parçalanmasına aldırmadan. Dünyanın başka bir yerindeki adamın da paramparçaydı kalbi. Ağladım, ağladım, unuttum, yine hatırladım, yine ağladım ve sonunda yine unuttum sandım ki..... ve devam ve devam şeklinde ilerledi... durdu... bitti... başladı... dünyanın başka bir yerindeki adam şaşırdı halime, üzüldü derken üzülüşüne şaşırdı ve bu böyle devam etti, etti... ben de, dünyanın başka bir yerindeki adam da bilmiyor küçük kız dönecek mi yoksa devam mı edecek koşar adım uzaklaşmaya... Sanırım bunun cevabı
 ikimizin de umurunda değil... o zaman pikaba bi plak koyup hüzünlenmeli belki. Umut etmeli ya da mutlulukla... dünyanın başka bir yerindeki adam bilmiyordur belki ama ben biliyorum. Yaşayacağımız duyguyu seçmek kendi elimizde..." birine hissettiklerinin ağırlığını azaltabilmek için yazarak hafiflemeyi öğretenler günü geldiğinde bunun hesabını da verecekler değil mi günlük? O gün mutlaka gelecek...
Kullanıcı avatarı

#4292558  gönderen Muzipliktamamlandı
 29.07.2019 - 10:16:23
Günlük bilinçaltı ne tuhaf. Dün eski dostlardan bahsettim ya rüyama girdiler hemen. (Ve bilinçaltının tuhaflığını fark ettiğim bir başka şey de içimi dökmek için yazdığım yazılarda kullandığım küçük çocuk ve adam figürü. Birçoğunda böyle günlük. Acaba bilinçaltımdaki baba kız özlemini temsil ediyor olabilir mi ki günlük? Sen ne dersin bilmem ama bence öyle) Amaaan günlük takmıyorum ki artık. Bir dost gider bir başkası gelir. Hem zaten gerçek 'dostlar' her zaman yanımızda kalırlar değil mi? Demek ki gidenler gerçek dost değillermiş ki üzülmeme aldırmadan gidebilmişler, sırt çevirebilmişler kolaylıkla... Yani zaten bir tanıdıktan öteye geçememişler aslında hiçbir zaman. Sadece ben fazla değer verip 'kardeş' diyerek yanılmışım o kadar. Yine de herşeye rağmen güzeldi be günlük o günler. O günlerin hatırasını seviyorum herşeye rağmen. O zamanlar asla tahmin edemeyeceğimiz bir gelecekte şekillendi hikayemiz. Ama günlük hayat da zaten bu değil midir? Biz planlar yapıp hayaller kurarken gerçekte çok farklı yaşananlar topluluğu. Yine de dostların o günkü hallerine selam olsun. Çok sevilmiştiniz. Bugünse artık herşey eski halinden çok uzakta...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4298329  gönderen cayluck41
 17.08.2019 - 12:39:13
Şu anda yağmur yağıyor ve "yağmuru neden severim bilir misin? Ağladığın belli olmaz!"
Kullanıcı avatarı

#4298583  gönderen dr_itachi
 17.08.2019 - 23:05:11
Sevgili günlük dün acilde nöbetçiydim. Ağustos ayı+ bayram münasebetiyle gene ana baba günü gibiydi. Akşama doğru gelen hastalar muayene olabilmek için en az 1 saat bekliyorlardı. Çoğu kişi kayıt yaptırdıktan 2 saat sonra doktor ile yüz yüze görüşebiliyordu... Gece yarısına yaklaşırken isimleri çağırdığımda "Yok." seslerini duydum diğer hastalardan. Evet çoğu hasta "Not damn it" nidaları ile terk etmişti hastaneyi... Bir müddet sonra bir kadın çocuğu ile beraber içeri girdi. "Hocam bizim sıramız mı geçti?" dedi. "Sen kimdin?" diye sorunca, söyledi. "Evet seni çağırmıştık biz." dedim. "Hocam biz dışarı gitmiştik de, şimdi geldik." dedi kadın. "Ne yaptın?" dedim. "Ben bazen bankada bekleyince çok sıra oldu mu çarşıya gider işimi halledip geri gelirim. Sen de öyle mi yaptın?" Kadın gülerek "Hocam aynen öyle yaptım hahaha" dedi. "Bu neyin kanıtı biliyor musun?" diye sordum. Kadın gururlu bir yüz ifadesiyle "Bu aynı anda bir çok işi yapabildiğimin kanıtı hocam." dedi. "Hayır." dedim. "Bu çocuğunun acil olmadığının kanıtı!".. Sonra çocuğu sedyenin üzerine koyun dedim tabi.
  • 1
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 640
  • 643