Çarşamba , Kasım 20 2019
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46

Re:

#3578660  gönderen amorinthemoon
 07.06.2016 - 18:57:15
İnsanların büyük bölümünü sevmiyorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578661  gönderen kayabusa
 07.06.2016 - 19:00:08
doceb yazdı:^^Görüştüğünüz , hoslandiginiz, ya da ne biliyim işte birlikte olmak istediğiniz insanın doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız? ^^

Ya da anlaşılır bi şey değil de hissedilir bi şey midir bu? Duygular mi mantık mi daha dominant olmalidir bu konuda?

Bugün için bu konuyu seçtim siz yazadurun ben birsz tts cöziyim okuyacam gencler ve hep genç kalanlar;)
Mantiksiz olana asik olunmaz zaten. Gecici fiziksel cekimdir o:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3578665  gönderen tusuyerimkiben
 07.06.2016 - 19:15:22
tintin yazdı:
tusuyerimkiben yazdı:
Dr_fb03 yazdı: Yapıp için o zaman. :)
Ama tintin yok
tusi sen ankaraya gelmiyomuydun yaa bu aralar
kahve tamam da gel kebabin dibine vuralim esas:)
Daha oncelikli sehirlerde işlerim peydah oldu! Bayram ertesine kalacak gibi...

Re:

#3578673  gönderen tusuyerimkiben
 07.06.2016 - 19:25:00
doceb yazdı:^^Görüştüğünüz , hoslandiginiz, ya da ne biliyim işte birlikte olmak istediğiniz insanın doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız? ^^

Ya da anlaşılır bi şey değil de hissedilir bi şey midir bu? Duygular mi mantık mi daha dominant olmalidir bu konuda?

Bugün için bu konuyu seçtim siz yazadurun ben birsz tts cöziyim okuyacam gencler ve hep genç kalanlar;)
Takipteyim, tecrubelerden faydalanmak isterim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578687  gönderen kamala
 07.06.2016 - 20:07:35
kayabusa yazdı:

günümüzde onun adına aşk koymuşlar
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578710  gönderen doceb
 07.06.2016 - 21:09:41
kayabusa yazdı:

:roll: iyice allak bullak oldum mantıklı aşk mi olurmuş ki; fiziksel çekim zateb aşkın bi komponenti değil midir? :/
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578711  gönderen doceb
 07.06.2016 - 21:10:29
tusuyerimkiben yazdı:

Takipteyim, tecrubelerden faydalanmak isterim
Aynen ama kimse sallamadi konumu:( iftardan sahura yazın gari :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578715  gönderen kamala
 07.06.2016 - 21:16:12
doceb yazdı:
kayabusa yazdı:

:roll: iyice allak bullak oldum mantıklı aşk mi olurmuş ki; fiziksel çekim zateb aşkın bi komponenti değil midir? :/
sana göre mantık ne aşk ne?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578716  gönderen Beyaz-Prensli-At
 07.06.2016 - 21:16:43
Ben burada ne arıyorum sorusu bi kez bile içinden geçtiyse yanlış insandır. Er veya geç biter.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578717  gönderen steteskobumsekil
 07.06.2016 - 21:18:04
benim de anlamadığım mantığına uymayan bir insanı insanlar nasıl sevebiliyor
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578726  gönderen kayabusa
 07.06.2016 - 21:41:59
doceb yazdı:
:roll: iyice allak bullak oldum mantıklı aşk mi olurmuş ki; fiziksel çekim zateb aşkın bi komponenti değil midir? :/[/quote]

Bir zamanlar güzelliğine kapılıp farklı duygular hissettiklerim oldu, ama üç güne kalmadan kafamın içindeki foyaları düştü. Makyaj, güzellik... evet iyi de, arkası boş.

Şu an ise sırf güzel diye bir kıza dönüp bakmam bile. Hem mantıklı, hem çekiciyse de gayet aşık olurum. :smt055 Kimseyle boş yere harcanacak vakit yok hayatlarımızda. Sonunun olmadığını baştan bildiğin bir maceraya yelken açmak, gereksiz yere birinin unutmaya çalıştığı biri olmakla ve/veya birini unutmaya çalışan biri olmakla sonuçlanıyor.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578778  gönderen doceb
 07.06.2016 - 23:02:48
kamala yazdı:
doceb yazdı:
kayabusa yazdı: Mantiksiz olana asik olunmaz zaten. Gecici fiziksel cekimdir o:)
Zor soru :roll: aşk kimyasal ruhi ne bileyim işte bambaşka bi şey aşk olunca mantigina da uyduruyorsun kılıf buluyorsun mesela ; ama salt mantıkla yaklastiginda birine en ufak bi pürüzde Güle güle diyebiliyorsun gaddarca. Ha aşk aptalligim midir hiç mi mantık yoktur illa ki vardır yani şimdi sokaktaki her adama aşık olmuyorsaniz mesela illa ki içinde akıl da vardır ama daha kalbi ve ruhi bi şey aşk daha soyut haliyle mantık yüzdesi azalıyor :roll: ya sence kamala senin fikrini çok merak ediyorum bu konuda
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578781  gönderen doceb
 07.06.2016 - 23:05:14
kayabusa yazdı:
doceb yazdı:
Bir zamanlar güzelliğine kapılıp farklı duygular hissettiklerim oldu, ama üç güne kalmadan kafamın içindeki foyaları düştü. Makyaj, güzellik... evet iyi de, arkası boş.

Şu an ise sırf güzel diye bir kıza dönüp bakmam bile. Hem mantıklı, hem çekiciyse de gayet aşık olurum. :smt055 Kimseyle boş yere harcanacak vakit yok hayatlarımızda. Sonunun olmadığını baştan bildiğin bir maceraya yelken açmak, gereksiz yere birinin unutmaya çalıştığı biri olmakla ve/veya birini unutmaya çalışan biri olmakla sonuçlanıyor.[/quote]

Hocam çok mantıklı konusmuşsun aşık oldum (!) :lol: -sadece bayat bi espri bu arada- ama hak verdim dediklerini düşündüm doğru yanj galiba biraz da yaş arttıkça insan bu vakit kavramini daha bi onemsiyor
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578783  gönderen doceb
 07.06.2016 - 23:05:57
Beyaz-Prensli-At yazdı:Ben burada ne arıyorum sorusu bi kez bile içinden geçtiyse yanlış insandır. Er veya geç biter.
Bu iyiydi
Kullanıcı avatarı

Re:

#3578795  gönderen kamala
 07.06.2016 - 23:10:41
doceb yazdı:
kamala yazdı:
doceb yazdı: :roll: iyice allak bullak oldum mantıklı aşk mi olurmuş ki; fiziksel çekim zateb aşkın bi komponenti değil midir? :/
Zor soru :roll: aşk kimyasal ruhi ne bileyim işte bambaşka bi şey aşk olunca mantigina da uyduruyorsun kılıf buluyorsun mesela ; ama salt mantıkla yaklastiginda birine en ufak bi pürüzde Güle güle diyebiliyorsun gaddarca. Ha aşk aptalligim midir hiç mi mantık yoktur illa ki vardır yani şimdi sokaktaki her adama aşık olmuyorsaniz mesela illa ki içinde akıl da vardır ama daha kalbi ve ruhi bi şey aşk daha soyut haliyle mantık yüzdesi azalıyor :roll: ya sence kamala senin fikrini çok merak ediyorum bu konuda
soruma cvp vermemişsin ki:) daha somut ifadeler kullanmalısın.mesela kırmızı çizgilerin neler. olmazsa olmazların falan yok mu hiç.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46