Salı , Eylül 29 2020
Her türlü eğlence,oyun,yarışma ve ıvırzıvır paylaşımlarınız...

• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30
Kullanıcı avatarı

Re:

#3918886  gönderen JustAnotherKinase
 17.06.2017 - 20:45:21
drkrdnz yazdı:Jak; açık sözlü, objektif, esprili

Sağol ya :)
Drkrdnz hanımefendi, enerjik, duygusal

#3918941  gönderen nuretta
 17.06.2017 - 21:20:08
jak iyi niyetli ve kibar biri.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3918943  gönderen Jeanne
 17.06.2017 - 21:21:19
:D
Kullanıcı avatarı

#3918944  gönderen JustAnotherKinase
 17.06.2017 - 21:22:50
nuretta yazdı:jak iyi niyetli ve kibar biri.
Çok sağol :)

Nuretta mert, anlayışlı, empati yapabilen, aklı başında biri

#3918948  gönderen nuretta
 17.06.2017 - 21:24:40
JustAnotherKinase yazdı:

teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı

#3918953  gönderen reziduelv
 17.06.2017 - 21:29:19
nuretta yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:

teşekkür ederim
Körler sağırlar birbirini ağırlar :)

#3918956  gönderen nuretta
 17.06.2017 - 21:32:54
reziduelv yazdı:
nuretta yazdı:
JustAnotherKinase yazdı: Çok sağol :)

teşekkür ederim
kıskanç
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3918960  gönderen reziduelv
 17.06.2017 - 21:33:49
nuretta yazdı:
reziduelv yazdı:
nuretta yazdı: teşekkür ederim
kıskanç
He benem
Kullanıcı avatarı

#3918962  gönderen JustAnotherKinase
 17.06.2017 - 21:34:47
reziduelv yazdı:
nuretta yazdı:
JustAnotherKinase yazdı: Çok sağol :)

teşekkür ederim
:)

Re:

#3927423  gönderen peykerr
 24.06.2017 - 10:40:57
Yazdıklarım tamamen okuduklarımın analizidir. Hiç kimseyi kişisel olarak tanımıyorum , bunu belirttikten sonra başlayayım artık.

Forumda çok ama çok zeki olduğunu düşündüğüm 2 kişi var,
Biri The_Dr , diğeri Tintin.
Her ikisininde 10 bin partisi hariç mesajlarını takip ediyorum , söyledikleri çoğu şey zeka ürünü bence , espriler de dahil.

The_dr un troll cevapları çok iyi , insan yaptığı espriden belli olur derler ya , öyle bir şey işte. Blog yazsa okurum.
Tintin in alternatif okumalar başlığına bayılıyorum , bahsettiği çoğu kitap elimde var özellikle İsmet Özel okuyor olması beni benden aldı. İsmet Hoca yı okumaya başladığımda lisedeydim , o zamanlar çok bişey ifade etmiyordu , şimdi şimdi tekrar başlıyorum zira kendisi azımsanmayacak derecede entellektüel birikim olmadan anlaşılabilecek biri değildir. Vel hasılı kelam erkek olsam bu kıza kesin yürürdüm :)

Sonra bir de dr_itachi var , kalbinin çok iyi olduğunu düşünüyorum , burdakileri ne kadar zamandır tanıyor bilmiyorum ama yazdığı çoğu şey de karşısındaki insanı önemsediği çok belli. Tanrı sizi en kısa zamanda mrs.itachiyle buluştursun , le petit jr. itachi leriniz olsun , dünya güzelleşsin :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3927585  gönderen dr_itachi
 24.06.2017 - 14:16:13
peykerr yazdı:Yazdıklarım tamamen okuduklarımın analizidir. Hiç kimseyi kişisel olarak tanımıyorum , bunu belirttikten sonra başlayayım artık.

Her ikisininde 10 bin partisi hariç mesajlarını takip ediyorum , söyledikleri çoğu şey zeka ürünü bence , espriler de dahil.

The_dr un troll cevapları çok iyi , insan yaptığı espriden belli olur derler ya , öyle bir şey işte. Blog yazsa okurum.
Tintin in alternatif okumalar başlığına bayılıyorum , bahsettiği çoğu kitap elimde var özellikle İsmet Özel okuyor olması beni benden aldı. İsmet Hoca yı okumaya başladığımda lisedeydim , o zamanlar çok bişey ifade etmiyordu , şimdi şimdi tekrar başlıyorum zira kendisi azımsanmayacak derecede entellektüel birikim olmadan anlaşılabilecek biri değildir. Vel hasılı kelam erkek olsam bu kıza kesin yürürdüm :)

Sonra bir de dr_itachi var , kalbinin çok iyi olduğunu düşünüyorum , burdakileri ne kadar zamandır tanıyor bilmiyorum ama yazdığı çoğu şey de karşısındaki insanı önemsediği çok belli. Tanrı sizi en kısa zamanda mrs.itachiyle buluştursun , le petit jr. itachi leriniz olsun , dünya güzelleşsin :)
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim peyker :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3927640  gönderen tintin
 24.06.2017 - 16:19:43
peykerr yazdı:Yazdıklarım tamamen okuduklarımın analizidir. Hiç kimseyi kişisel olarak tanımıyorum , bunu belirttikten sonra başlayayım artık.

:oops: utandırdın yaa çok teşkür ettim peykerr. O zaman kitaplarınla başlığa bekliyoruz muhakkak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3932958  gönderen Jeanne
 30.06.2017 - 00:51:55
Jeanne: Çalışkan, bilgili, görgülü, uzman olmak üzere, burjuva sınıfından olmasına rağmen bütün sınıfları sevgiyle kucaklayan, sesi çok güzel, dünya mutfağına hakim, süper yemekler ve pastalar yapan, her sabah düzenli spor yapan biri. üstelik artık et de yiyor :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3932960  gönderen un4given
 30.06.2017 - 00:53:21
Jeanne yazdı:Jeanne: Çalışkan, bilgili, görgülü, uzman olmak üzere, burjuva sınıfından olmasına rağmen bütün sınıfları sevgiyle kucaklayan, sesi çok güzel, dünya mutfağına hakim, süper yemekler ve pastalar yapan, her sabah düzenli spor yapan biri. üstelik artık et de yiyor :D
+pijamasıyla evde gezmiyor 😁
Kullanıcı avatarı

Re:

#3932962  gönderen Jeanne
 30.06.2017 - 00:54:21
un4given yazdı:
Jeanne yazdı:Jeanne: Çalışkan, bilgili, görgülü, uzman olmak üzere, burjuva sınıfından olmasına rağmen bütün sınıfları sevgiyle kucaklayan, sesi çok güzel, dünya mutfağına hakim, süper yemekler ve pastalar yapan, her sabah düzenli spor yapan biri. üstelik artık et de yiyor :D
+pijamasıyla evde gezmiyor 😁
evet unuttuğum kimbilir ne kadar harika özelliklerim vardır. katkı için teşekkürler :D
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30