Pazar , Haziran 16 2019
Tus a hangi kaynaktan hazırlanmalı, hangi konu kitabı veya soru kitabı...?
Kullanıcı avatarı

Re:

#1716038  gönderen himym
 10.05.2012 - 21:26:50
uzmandr yazdı:teşekkür ederm..

son 5 yılın sorularını içeren bildğiniz bi tus kaynaı var mı.. 87den beri tüm tus sorularına gerek yok artık..

tusem son 10 tus adında yeni kitap bastı, ona bakabilirsin..
Kullanıcı avatarı

Re:

#1716065  gönderen uzmandr
 10.05.2012 - 21:38:42
hımm teşekkür ederim ;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1717430  gönderen iremm88
 11.05.2012 - 12:57:47
drcem08 yazdı:bence kaynak işi çalışma tarzı ve kişiyle alakalı üç aşağı beş yukarı içerdikleri cevap sayısı aynı oluyor ama ben tusem farma,anatomi mikrobiyoloji,patoloji,kadın doğum çalışırken aldığım zevk ve yaptığım net hiç bi kaynakta bu kadar çok olmamıştı.
+1
Kullanıcı avatarı

Re:

#1953651  gönderen drvesves
 21.09.2012 - 11:46:47
arkadaslar ben 2009 eylül tusu ilk tusumdu girdim kazanamadım.
sonra bir iki tusa girdimen son 41aldım.
elimde 2007-2008 de dersanede verilen notlar var bu iki üc sene zarfinda bunlari 2-3kere okudum .
bir de gene o tarihlerde verilen tüm tus.simdi
nisana tekrar hazirlanmak istiyorum ne alıp okuyayım.eskilere mi devam edeyim.bulundugum yerde dersaneye gidemem en yakın dersane 4 saat mesafede.
prospektüs nasıldır okunur mu?
yeni not mu alayım.
ikinci el notmu qlayım 2011 basım varmis bir arkadasin elinde
Kullanıcı avatarı

#1953730  gönderen drgoze
 21.09.2012 - 13:39:37
Son tusa ve daha onceki tuslara bakilacak olursa guncel notun onemi ortaya cikiyor,en guncelinden calismak gerekir diye dusunuyorum. diğerlerini bilmiyorum ama Tusdata fasikuller ve TTS leri tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı

#1954327  gönderen tank
 21.09.2012 - 20:29:55
drgoze yazdı:Son tusa ve daha onceki tuslara bakilacak olursa guncel notun onemi ortaya cikiyor,en guncelinden calismak gerekir diye dusunuyorum. diğerlerini bilmiyorum ama Tusdata fasikuller ve TTS leri tavsiye ederim
bence bu da biraz reklamlar gibi olmus
kac tane guncel bilgi sorulmus mesela son sınavda?
bu guncel bilgiler kitaplarda var mıymıs?

once sınav oluyor sonra notta olmayan bilgi sorulara gore diğer basımda ekleniyor.

notlar cok eski değilse yeni almaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı

#1954344  gönderen doctorus
 21.09.2012 - 20:33:43
tank yazdı:
drgoze yazdı:Son tusa ve daha onceki tuslara bakilacak olursa guncel notun onemi ortaya cikiyor,en guncelinden calismak gerekir diye dusunuyorum. diğerlerini bilmiyorum ama Tusdata fasikuller ve TTS leri tavsiye ederim

once sınav oluyor sonra notta olmayan bilgi sorulara gore diğer basımda ekleniyor.

bence reklam olmamış sonuçta digerlerini blimedigi söylemiş? yukardakiler başka dersaneden al diyince reklam olmuyorda niye tusdata denince reklam oluyor anlayamıyorum..neyse..

asıl knou olan güncellige gelince arkadaş hedefe göre ve o yıl ki yeni bilgi yogunluguna göre iş degişir ...ben soran her arkadaşıma aynı seyi derim genelde 2 yılın altındaki ders notlarını güncellemek gerek diye...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1954363  gönderen tank
 21.09.2012 - 20:38:56
doctorus yazdı:
tank yazdı:

bence reklam olmamış sonuçta digerlerini blimedigi söylemiş? yukardakiler başka dersaneden al diyince reklam olmuyorda niye tusdata denince reklam oluyor anlayamıyorum..neyse..

asıl knou olan güncellige gelince arkadaş hedefe göre ve o yıl ki yeni bilgi yogunluguna göre iş degişir ...ben soran her arkadaşıma aynı seyi derim genelde 2 yılın altındaki ders notlarını güncellemek gerek diye...
ben reklamları rakipleri icin değil guncel not hikayesi icin soyledim.

2010 notundan calısan ile 2012 notundan calısan aynı sonucu alır.
bu guncel not cılgınlıgı satıs pazarlaması sonucta adamlar da para kazanacak.

son sınavda veya nisanda 2012 notunda olup 2010 notunda olmayan soruları biri acıp soylerse yanıldıgımı soylerim

mesela adamlar aspergillusta acaip bir besiyeri sordular son sınavda
hicbir notta yok.
ama bir dahaki notlarda olacak.
Kullanıcı avatarı

#1954377  gönderen doctorus
 21.09.2012 - 20:44:55
tank yazdı:
doctorus yazdı:
tank yazdı: bence bu da biraz reklamlar gibi olmus

son sınavda veya nisanda 2012 notunda olup 2010 notunda olmayan soruları biri acıp soylerse yanıldıgımı soylerim
ok o zmamn aynı seyi söyliyoruz..ama bunun araştırması istatsitiği olmaz ki? yani bi sınavda 3-5 yeni bilgi olur sorulur grip vakalaır dönemi gibi kalırsın ama başak sınavda hiç bieşy soreulmaz..yani hedefini çok yüksekse riske girmeye deger mi? ama yok 64 civarı bişeyse bence de 2 yıl makuldur...
Kullanıcı avatarı

#1954607  gönderen drstabil
 21.09.2012 - 22:47:24
tank yazdı:
doctorus yazdı:
tank yazdı: bence bu da biraz reklamlar gibi olmus

mesela adamlar aspergillusta acaip bir besiyeri sordular son sınavda
hicbir notta yok.
ama bir dahaki notlarda olacak.
aynen katılıyorum hemato 2008 who krıterlerınde değişen bilgı sorulmuş...bu 2010 baskı kıtapta bile yok..çook reklem varı olmuş bu kadar gözün içine sokulmaz kı...3-4 soru için kaynağı değiştirme hıc gerek yok..bu işin sonu da yok zaten

Re:

#1954624  gönderen dr-sea
 21.09.2012 - 22:54:56
Memleketteki bulanık puslu hava burayada sirayet etmiş..Sakin ve kafa dagıtmak için girdiğimiz sitede bile ne halde...walla bende hepsi var ama çalışacak adam yok..klasik bir kronik tuscu :))

Re:

#3280384  gönderen thehitcher
 08.08.2015 - 02:39:01
herkese merhabalar. 4.sınıf öğrencisiyim. bu sene stajlarla beraber tusa çalışmayı planlıyorum. bu doğrultuda hangi kaynakları önerirsiniz ?

not: dershaneye gitmeyi düşünmüyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3280391  gönderen fadimed
 08.08.2015 - 07:57:42
thehitcher yazdı:herkese merhabalar. 4.sınıf öğrencisiyim. bu sene stajlarla beraber tusa çalışmayı planlıyorum. bu doğrultuda hangi kaynakları önerirsiniz ?

hiç birinin birbirine öyle bariz bir üstünlüğü yok söylemenin aksine. Ben dördüncü sınıfta bir iki stajı prospektus dan okudum sonra beş de tusem e kaydoldum cümleler bile aynı çoğu yerde. Tus data nın dizaynı kitap kalitesi iyi. Tusem de nerdeyse yarı fiyatına ama. Paran çoksa tus data al yoksa tusem de iş görür. Sadece genel cerrahi tus data al ben onu begenmedim tusem de

Re:

#3280866  gönderen thehitcher
 09.08.2015 - 03:22:22
fadimed yazdı:
thehitcher yazdı:herkese merhabalar. 4.sınıf öğrencisiyim. bu sene stajlarla beraber tusa çalışmayı planlıyorum. bu doğrultuda hangi kaynakları önerirsiniz ?

hiç birinin birbirine öyle bariz bir üstünlüğü yok söylemenin aksine. Ben dördüncü sınıfta bir iki stajı prospektus dan okudum sonra beş de tusem e kaydoldum cümleler bile aynı çoğu yerde. Tus data nın dizaynı kitap kalitesi iyi. Tusem de nerdeyse yarı fiyatına ama. Paran çoksa tus data al yoksa tusem de iş görür. Sadece genel cerrahi tus data al ben onu begenmedim tusem de
teşekkürler :)

Re:

#3280867  gönderen thehitcher
 09.08.2015 - 03:23:14
bilgi ve deneyimlerini paylaşacak başka kimseler yok mu :)