Salı , Aralık 10 2019
Tus a hangi kaynaktan hazırlanmalı, hangi konu kitabı veya soru kitabı...?
Kullanıcı avatarı

#1084172  gönderen demeter
 19.12.2010 - 07:53:38
drriza yazdı:
demeter yazdı:tusdatanın konu kitapları revize ediliyor peki soru bankalarıda revize ediliyormu
onbinlerce soru havuzunun olup revize edildiğini çok iyi biliyorum. Çünkü sitemiz için orjınal sorular ıstemıstım zamanında
teşekkür ederim lakin diğer dersaneler revize ettik başlığı altında son tus sorularını ekleyip piyasaya dizgiyi değiştirip sunuyorlar yazık
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084182  gönderen demeter
 19.12.2010 - 08:03:02
hacettepecerrah yazdı:teşekkürler aydınlanmış oldum...
hacettepede cerrahi bölümdemisin nickin değişik geldide
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1084186  gönderen demeter
 19.12.2010 - 08:19:25
o zaman hacettepede cerrahi bir bölüm istiyorsun sanırım hangi bölüm ?
Kullanıcı avatarı

#1084403  gönderen drriza
 19.12.2010 - 13:52:09
demeter yazdı:
drriza yazdı:
demeter yazdı:tusdatanın konu kitapları revize ediliyor peki soru bankalarıda revize ediliyormu
onbinlerce soru havuzunun olup revize edildiğini çok iyi biliyorum. Çünkü sitemiz için orjınal sorular ıstemıstım zamanında
teşekkür ederim lakin diğer dersaneler revize ettik başlığı altında son tus sorularını ekleyip piyasaya dizgiyi değiştirip sunuyorlar yazık
Bazıları çakallıklarıyla insanları kandırdıklarını zannediyor ama hekimler çok zeki bir insan grubu bunu hesaba katmıyorlar.

Re:

#1084418  gönderen drarzu
 19.12.2010 - 14:14:15
sevgili moderatörler ve tusdata ya fırsat buldukça teşekkür ediyorum...
sadece kendimden örnek vereyim. bu tusa deli gibi çalıştım ve sınav ertelendi. ben eminim ki biz hekimler drtus ve tusdata olmasaaydı birlik olamazdık ve 2011 de sınava girecektik.
ben sınav ertelendiğinde tusdata kampında olanlardandım. gerçekten kriz yönetimi harikaydı evde olsaydım o 10 günüm tamamen boş ve kendimi inhibe ederek geçeçecekti.
tusdata biz kampa gelenlere 5 günlük kısa kamp yaptı biliyorsunuz. ciddi ön yargılarım vardı. ücretsiz olduğu için. ama 5 günün 5i de dolu doluydu. hocalar kendini paraladı.
sami hoca bi şekilde bu hocaların emeğinin karşılığını veriyor ki hocalar bu işi severek yapıyor. ben bu işin karşılığının sadece para olduğunu düşünmüyorum..
neyse ciddi ciddi reklam yaptım... ama benim yaşadıklarım ve düşüncelerim bunlar.
kafama takılan ne olursa olsun drtusa bakıyorum ve sıkıntılarda yanlız olmadığımı anlıyorum..
bu sıkıntılı süreçte yanımda olan drtus ve tusdataya teşekkürü bi borç bilirim ...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084516  gönderen drriza
 19.12.2010 - 16:56:11
drarzu yazdı:sevgili moderatörler ve tusdata ya fırsat buldukça teşekkür ediyorum...
sadece kendimden örnek vereyim. bu tusa deli gibi çalıştım ve sınav ertelendi. ben eminim ki biz hekimler drtus ve tusdata olmasaaydı birlik olamazdık ve 2011 de sınava girecektik.
ben sınav ertelendiğinde tusdata kampında olanlardandım. gerçekten kriz yönetimi harikaydı evde olsaydım o 10 günüm tamamen boş ve kendimi inhibe ederek geçeçecekti.
tusdata biz kampa gelenlere 5 günlük kısa kamp yaptı biliyorsunuz. ciddi ön yargılarım vardı. ücretsiz olduğu için. ama 5 günün 5i de dolu doluydu. hocalar kendini paraladı.
sami hoca bi şekilde bu hocaların emeğinin karşılığını veriyor ki hocalar bu işi severek yapıyor. ben bu işin karşılığının sadece para olduğunu düşünmüyorum..
neyse ciddi ciddi reklam yaptım... ama benim yaşadıklarım ve düşüncelerim bunlar.
kafama takılan ne olursa olsun drtusa bakıyorum ve sıkıntılarda yanlız olmadığımı anlıyorum..
bu sıkıntılı süreçte yanımda olan drtus ve tusdataya teşekkürü bi borç bilirim ...
içten sammı dusuncelerın ıcın cok tesk ederım. sızlerın bugusel sozlerı drtus olarak daha ıyılerını yapmak ıcın motıve etmekte.
Tesekkur ederım...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084690  gönderen dr_demirci
 19.12.2010 - 19:52:07
teşekkürler rızacım
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084828  gönderen drriza
 19.12.2010 - 21:08:48
dr_demirci yazdı:teşekkürler rızacım
Saolasin....
Kullanıcı avatarı

#1085298  gönderen drriza
 20.12.2010 - 00:37:02
dr_samsa yazdı:2010 basım fasikül ve TTS lerim tertemiz hazır..Artık biz de çalışsak eyi olacak..
Çalışaydın eyiydiiiiii:)
Kullanıcı avatarı

#1085622  gönderen drtubidik
 20.12.2010 - 10:15:36
Ercan hocayı yazmamışsın abi. Biyokimyayı mutlaka bi kere de ercan hocadan dinlemek lazım. Tusdata nisan kampında dinledim ilk. Biyokimyaya bakış açım değişti :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1711945  gönderen uzmandr
 08.05.2012 - 22:11:20
arkadaşlar bi sorum olacak..

ben tusem notları ve soru bankalarından çalıştım ama tts setlerinde yanlış sorulara vs rasltladım.. kendim düzelttm not ettim bi şekilde geçti gitti.. elimde 2008 sonrası tus soruları yok.. bunun için önerebileceiniz bi kaynak var mı.. şimdi kalkıp tüm tus soruları tusem setini bi daa almak istemiyorum.. son yıllar hariç zaten elimde var.. sorma amacım şu.. tusem tarzına alışkın biriyim.. acaba tusdata veya başka kaynaktan tts-cevap açıklamalı- bişi okusam yadırgar mıyım yoksa ii gider mi..

Re:

#1712028  gönderen rosi
 08.05.2012 - 22:54:14
Yadirgamazsin ama sorularin aciklamalarina da cok dalma derim.artik eskisi kadar cok soru gelmiyo.2000 oncesine bakma bence.
Alirsan da klinisyen cok uzun aciklamalriyla boguyor,alma.
Ya prospektus ya da tusem al.
O aciklamalar benim cok cok uzun zamanima mal oldu.direk fasikulu basmislar,ama sonucta zaman kaybi.o surede kendi kitabina bi daha bakarsin.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1716017  gönderen uzmandr
 10.05.2012 - 21:15:39
teşekkür ederm..

son 5 yılın sorularını içeren bildğiniz bi tus kaynaı var mı.. 87den beri tüm tus sorularına gerek yok artık..