Çarşamba , Ağustos 21 2019
Tus a hangi kaynaktan hazırlanmalı, hangi konu kitabı veya soru kitabı...?
Kullanıcı avatarı
ARKADAŞLAR BURDA BİR ÇOK HEKİM OKUDUGU KAYNAGI TAM OLARAK KIM YAZMIS . SON GUNCEL BASKISI NEREDE BILMEDEN YAZIYOR.
COGU YAZANLARINDA PROVAKATOR OLDUGUNU DUSUNEREK BUNU YAZMA VE ACIKLIGA KAVUSTURMANIN GEREKLI OLDUGUNU DUSUNUYORUM............

CERAHİ NOTU:

Piyasada 3 çeşit cerrahi notu var.
1-Haka Mersin (UTS yazarı)
2- Levent (Eski Tumer Cerrahi Hocasının Tumerdeki Notu)
3- Tanju-Nadi (tusem Yestus)

Özetle Son güncel Not nerde? nerden çalışalım diye bakarsak....
UTS : Tusdata basıyor. Tusdata satın aldı

Levent hoca: yenı tumer cerrahı notu cıkmıyor. suan tusdata da ders anlAtıyor.

Tanju Nadi: suan Tusdata da anlatıyor. son basım notları tusdatada....

HERKESİN COK MERAK ETTIGI FARMAKOLOJİ NOTUNA GELEYIM:)
Piyasada 3 faklı not ve bu konda 4 hoca vardır.
1-Atilla
2-Cenk
3-Oğuz
4-İhsan

Önemli: Piyasada farklı notlar vardır ama hepsi Atilla hocanıın notlarının ya eski basımıdır yada ondan tureyenlerdır.

Atilla: Tusdata
Cenk: Tusdata
Oğuz: Tustime
İhsan : Tusem

Şuan Farmakoloji son basım notu en guncel basımı Tusdata'dan Atilla hoca yapmıstır......

BİYOKİMYA NOTU:
Piyasada 2 çeşit not var.
1- Metin ve Okan Tusdata Hocalarının anlattığı notlar....

2- HAkan (Tusem ) ....... Metin hocanın 5 sene oncekı notlarından anlatır.

Son basım guncel tus bıyokımya notu nerde tahmın edin? :)

3 gün önce siteyi hackleyip sonra 3 gun sonra sıteye sahte uyelıklerle grip provakator tus kaynak secımını yonlendırmeye calsanlara kızıyorum.

Yok ben şu notu begenmedım yarın hemen su nota gecıyorum.:
Bak yukarıda yazdım sana hangı not neyın temelını olustuyuorum kım cıkarmıs:)

AYNI NOT A DERSANESINDEYKEN SORU YAKALAYAMIYOR.
AYNI NOT B DERSANESINDEYKEN COK SORU YAKALIYOR.
VE NOT DEISTIRCEM DIYORSUN :) bazıları renkelndırme basım kalıtesını begenmemıstır degıstırır onlara sozum yok:)

ARKADASLAR BIRDE TUSDATA adına ozellıkle yazıldıgı ıcın buna acıklama getırmem gerektıgnı dusunuyorum
Ozellıkle sponsorumda buna acıklamam getırmem ıcın bende rıca ettı:

HIC BIR TUS SINAVINDA KAYNAKLARININ TUS DAKI TUM SORULARI CEVAPLADIGINI IDDA ETMEDIKLERINI ONEMLE BELIRTMEKTE.

TABIKI BAZI SORULARI YAKALAYAMACAKLAR.

EEE YAKAMAYA CALISSALAR SIZLERE TEXTBOOKLARIN FOTOKOPISINI CEKIP DERS NOTU OLARAK VERMESI GEREKTIGINI BELIRTTILER.....

BU BIS STRATEJI DIR. 3-4 SORU ICIN BAZI SELERDEN FEDAKARLIK EDILMELIDIR BILDIGINIZ GIBI......

NEYSE ICIMI DOKTUM RAHATLADIM HERKESE TESEKKUR EDERIM.........
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
insanların TUS'u kazanamamsının nedeni dersane notlarındaki 3-5 soruluk bilgi eksiği değil; kişilerin kendi eksiklikleridir...misal ben...kimsenin ''o dersane yüzünden kazanamadım'' , ''şu dersanenin notları eksikti de kazanamadım'' demeye hakkı ve yüzü olmamalıdır bence..rızanın yazdıklarına kesinlikle hak veriyorum ama bu söylediklerim bütün dersaneye gidenler için geçerli...
Kullanıcı avatarı
Rıza sende bunları adam yerine koyup bide açıklama yapmışsın...

Yazdıkları mesajlara bakılırsa bu sefer baya bir organize olmuşlar ve saman altından su götürmeye çalışıyorlar... Bunlar bizleri ne zannediyorlar ya...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1084000  gönderen drasc
 19.12.2010 - 00:29:34
aysubak yazdı:rıza abi bi yeri duzeltmek istedim... tusemde bıyokımyada saygın hocanın notu var bide ev arkdasım ondan hazırlanıyor.
Saygın hoca Okhan hocanın dersaneden talebesidir ve notunun büyük kısmı Okan hocanın notudur. Okhan hoca ve notu TUSDATAdadır.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084018  gönderen drasc
 19.12.2010 - 00:39:34
Rıza ben yıllaaar önce TUSDATA'nın temsilcisiydim.

Asiastanlığa başlamadan önce atama beklerken 2-3 ay da tashih için yayın departmanında ücret karşılığı çalıştım. Hatta zaman zaman eski hukukumuzdan dolayı Sami hocam ile görüşürüz.

Sami bey, sektördeki sevilen her hocayı TUSDATA'da toplar -ya da toplamak ister-, notlarının ve kitaplarının telif haklarını ödeyerek basar, her textbookun yeni baskısı çıkar çıkmaz o branştaki hoca sayısı kadar getirtir ve hocalara hediye eder, notların ve kitapların güncellenmesi için hocalara süre verir ve en iyi notun yapılması için çaba sarfeder ve tüm süreci bazzat takip eder.

Yemin ederim ki bunları tarafgirlik ya da reklam olsun diye değil, bilinmeli diye ve gerçek olduğu için yazıyorum. Ben şahidim.

Yazmamın sebebi şu: Bu sitede iyi niyetliler olduğu kadar kötü niyetliler de var ve çoğunun amacı sitenin ana sponsoruna çamur atmak...

Ben bu sitenin ayakta kalması için tusdatanın neler yaptığını biliyorum ve ana sponsorumuza sahip çıkmak ihtiyacı hissediyorum. Bir gün ana sponsorumuz desteğini çekse bu site saldıılardan yaşayamaz hale gelir.

Bir de özeleştiri yapmalıyız ki bu sitenin başına bir şey gelse hiç birimiz 5 kuruş para vermeyiz.

Bu site yaşamalı değil mi?

Biz her tus sonrası varsa haklarımızı bu siteden savunmadık mı?

Biz Sağlık bakanlığına, bu sitede organize olarak atama tarihlerini erteletmedik mi?

Biz, TUS 2011 yılına atıldığıunda bu siteden organize olup Aralık ayına aldırtmadık mı?

Herkesten samimi ricam şudur: Bu siteye ve sponsorumuza sahip çıkalım.. Herkes dersaneye gitmek istiyorsa bunun seçimini özgürce yapar ama bu site sözkonusu olduğunda tusdataya sahip çıkalım...

Re:

#1084026  gönderen cojem
 19.12.2010 - 00:44:41
noliyi ya kim ne yabmış,kim saldırdı?:::::::::::::::(
Kullanıcı avatarı
prolin yazdı:Ercan hocada biyokimyada bence 1 numaradır( tusdata hocası)
onunda kitabı var!
Doğru söylüyorsunuz, Ercan hocanın notları Kızılay dersanesi - UTS başkent dersanesi yoluyla TUSDATA'ya geçti. Hem notlar hem de hoca gerçekten çok kaliteli ve deneyimlidir.
Kullanıcı avatarı

#1084063  gönderen demeter
 19.12.2010 - 01:04:33
tusdatanın konu kitapları revize ediliyor peki soru bankalarıda revize ediliyormu
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1084071  gönderen drriza
 19.12.2010 - 01:09:44
demeter yazdı:tusdatanın konu kitapları revize ediliyor peki soru bankalarıda revize ediliyormu
onbinlerce soru havuzunun olup revize edildiğini çok iyi biliyorum. Çünkü sitemiz için orjınal sorular ıstemıstım zamanında
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084077  gönderen drriza
 19.12.2010 - 01:14:46
drasc yazdı:Rıza ben yıllaaar önce TUSDATA'nın temsilcisiydim.

Asiastanlığa başlamadan önce atama beklerken 2-3 ay da tashih için yayın departmanında ücret karşılığı çalıştım. Hatta zaman zaman eski hukukumuzdan dolayı Sami hocam ile görüşürüz.

Sami bey, sektördeki sevilen her hocayı TUSDATA'da toplar -ya da toplamak ister-, notlarının ve kitaplarının telif haklarını ödeyerek basar, her textbookun yeni baskısı çıkar çıkmaz o branştaki hoca sayısı kadar getirtir ve hocalara hediye eder, notların ve kitapların güncellenmesi için hocalara süre verir ve en iyi notun yapılması için çaba sarfeder ve tüm süreci bazzat takip eder.

Yemin ederim ki bunları tarafgirlik ya da reklam olsun diye değil, bilinmeli diye ve gerçek olduğu için yazıyorum. Ben şahidim.

Yazmamın sebebi şu: Bu sitede iyi niyetliler olduğu kadar kötü niyetliler de var ve çoğunun amacı sitenin ana sponsoruna çamur atmak...

Ben bu sitenin ayakta kalması için tusdatanın neler yaptığını biliyorum ve ana sponsorumuza sahip çıkmak ihtiyacı hissediyorum. Bir gün ana sponsorumuz desteğini çekse bu site saldıılardan yaşayamaz hale gelir.

Bir de özeleştiri yapmalıyız ki bu sitenin başına bir şey gelse hiç birimiz 5 kuruş para vermeyiz.

Bu site yaşamalı değil mi?

Biz her tus sonrası varsa haklarımızı bu siteden savunmadık mı?

Biz Sağlık bakanlığına, bu sitede organize olarak atama tarihlerini erteletmedik mi?

Biz, TUS 2011 yılına atıldığıunda bu siteden organize olup Aralık ayına aldırtmadık mı?

Herkesten samimi ricam şudur: Bu siteye ve sponsorumuza sahip çıkalım.. Herkes dersaneye gitmek istiyorsa bunun seçimini özgürce yapar ama bu site sözkonusu olduğunda tusdataya sahip çıkalım...
Yüreğimde olupta yazamadığım çoğu şeye tercüman olmuşun. Eline sağlık yine zor zamanımda hızır gibi yetişip duygularıma kalem oldun.
Yazıcak çok şey var ama ben yazabilmeyi başaran bir insan değilim . Edebiyatım yazımım iğrençtir zaten bunu herkeste görür. Az ama öz içten yazarak birşeyleri anlatmaya çalışıyorum.

Sizler için arka planda çok çalışıyorum , drtus sizler için arka planda çok emek harcıyor . Benim tek isteiğim buna saygı duyulmasıdır.

Bak şunuda drasc çok ıyı soylemıs. Bu sıtem kapansa emın olun kımseden burayı yenıden acmak ıcın para toplayamam.

Derim lan nalet olsun ne ugrascam sedanter hayatıma donerım.

ama bu sıte benım en cok ıstedıgım hayalımdı. Şimdi benım ıcın kucuk bır cocuk gıbı bu sıte.

Sizlere yardım etmekte bu cocugu beslemek bakmak gıydırmek gıbı benım ıcın.....

Neyse tesk ederım klavyene saglık drasc :) ameliyathaneden nobettlerınden kucucuk zman ayırıp yıne bu yogun tus zamanında bır kac sey yazmanı gormek cok guseldı...

İşte arkadaslar gerceklerı bılmek ve bunları analtabılmek ınsan ıcınde guzel bır rahatlamaya yol acıyor......:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1084138  gönderen dr_nlp
 19.12.2010 - 06:42:06
tam bulanık havadan faydalanıp spekülasyon yapan arkadasların söyledikleirni bende ciddiye almıyorum... teşekkürler rıza bende tüm tus ve kampla korele bi not seçilmesini öneriyorum devamllı.... soran tüm arkadaslara....