Salı , Aralık 10 2019
Tus a hangi kaynaktan hazırlanmalı, hangi konu kitabı veya soru kitabı...?
Arkadaşlar merhaba, bu eylül TUS'unda 68 puan alıp İstanbul'da FTR kazandım. İstanbul'da gittiğim dersanede şimdiye dek hiçbir ders kaçırmadım, hocaların söylediği her şeyi kitaplara yazdım ve el emeği göz nuru kitaplarımı satıyorum.

Arkadaşlar klinik seti satıldı.

Tusdata Temel Fasikülleri (Anatomi 2 cilt, Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji 2 cilt, Patoloji 2 cilt, Biokimya 2 cilt, Farmakoloji 2 cilt, Mikrobiyoloji 2 cilt)

250 TL.

ProspekTUS Tüm Tus Soruları (11 cilt) Takımı 3.Baskı (Anatomi, Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji, Patoloji, Biokimya, Farmakoloji, Mikrobioloji, Pediatri, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Küçük Stajlar)

400 TL.

Soru kitaplarımı kurşun kalemle yıpratmadan sade şekilde çözmüştüm. Fasiküllerim okunmaya uygun yazıyla yazılmış ve her yeni derste yeni kalemle güncel bilgiler eklenmiştir.
İstanbul'da elden verebilirim. Kitaplar ayrı ayrı da satılabilir, konuşuruz ama tercih değil. İşe yaraması açısından son 2 yılın Tusdata Denemelerini de bunların yanında hediye edeceğim, şıklarını işaretlemiştim sınavlarda yıpranmamış.

Teşekkür eder iyi günler dilerim.
En son wrathgor tarafından 26.01.2017 - 21:39:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
wrathgor yazdı:Arkadaşlar merhaba, bu eylül TUS'unda 68 puan alıp İstanbul'da FTR kazandım. İstanbul'da gittiğim dersanede şimdiye dek hiçbir ders kaçırmadım, hocaların söylediği her şeyi kitaplara yazdım ve el emeği göz nuru kitaplarımı satıyorum.

Tusdata Tüm Fasiküller (Anatomi 2 cilt, Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji 2 cilt, Patoloji 2 cilt, Biokimya 2 cilt, Farmakoloji 2 cilt, Mikrobiyoloji 2 cilt, Pediatri 3 cilt, Dahiliye 3 cilt, Kadın Doğum 2 cilt, Genel Cerrahi 2 cilt, Küçük Stajlar 2 cilt)

600 TL.

ProspekTUS Tüm Tus Soruları (11 cilt) Takımı 3.Baskı (Anatomi, Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji, Patoloji, Biokimya, Farmakoloji, Mikrobioloji, Pediatri, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Küçük Stajlar)

500 TL.

Soru kitaplarımı kurşun kalemle yıpratmadan sade şekilde çözmüştüm. Fasiküllerim okunmaya uygun yazıyla yazılmış ve her yeni derste yeni kalemle güncel bilgiler eklenmiştir.
İstanbul'da elden verebilirim. Kitaplar ayrı ayrı da satılabilir, konuşuruz ama tercih değil. İşe yaraması açısından son 2 yılın Tusdata Denemelerini de bunların yanında hediye edeceğim, şıklarını işaretlemiştim sınavlarda yıpranmamış.

Teşekkür eder iyi günler dilerim.

sadece temel bilimler tusdata konu ve soru kitapları ni içeren seriyi alabilirim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009