Salı , Kasım 19 2019
Hacettepe, Ankara, Gazi, Kırıkkale, Erciyes, Selçuklu, Meram, Cumhuriyet, Başkent, Ufuk...
Kullanıcı avatarı

#282160  gönderen deborah99
 17.08.2007 - 13:29:07
bak senin için buldum umarım yararı olur
Kullanıcı avatarı

#339812  gönderen hakanozlem
 08.11.2007 - 08:49:38
askeri doktor olmak çok meşakkatlidir...
herkes bu sıkıntıları çekemez...
Bir kere doktorlar ,maddi olarak diğer hastanelere göre çok düşük ücret alıyorlar..iyi düşünülerek karar verilmesi gereken bir konu.
En son hakanozlem tarafından 29.01.2010 - 21:00:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#370384  gönderen dr_havva
 24.01.2008 - 14:15:38
Zamanında GATA'ya çeşitli bahaneler öne sürülerek alınmadım. Çok istiyordum ama olmadı.Muayene edildim gözlerimde güya yüksek derecede astiğmat varmış. Ama halen gözlük kullanmıyorum çünkü gözlerim şükürler olsun çok net görüyor. Ben gata aşığı bir gençtim bir zamanlar. Hem asker hemde doktor, ikisini aynı anda olmak istiyordum.Böylelikle vatanıma daha iyi bir vatandaş olmak onurunu elde edecektim. Ama nereden bilebilirdim ki sivil tıp daha mükemmelmiş.Şimdi sivil tıptayım ve de çok memnunum ...Allah size sabır versin...
En son dr_havva tarafından 25.01.2008 - 01:08:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#370406  gönderen begonya
 24.01.2008 - 15:33:16
Ya HAKANOZLEM içim parçalandı kolay gelsin sana.Askerin durumu bu maalesef ne yapalım.

#481883  gönderen hobnail
 26.09.2008 - 09:05:59
dr_ONUR2007 yazdı:bakma millete.gata güzeldir.kafası karışmasın kardeşimizin.ben bakarım ona. :D :D :D
arkadasım ne romantik bir kisiliğe sahipsin sen ööle
gata güzeldir?? neye göre güzeldir??
bence sen gatalı degılsın olsa olsa grup komutanlıgında nobet tutarken bunları yazan bır pıyade zabiti olabilirsin, ya da onun dıbınden ayrılmayan yalakası
bu sene gataya gırmeye hak kazananların kacı gırdı buraya yazsana
bu arada aklıma geldı bu yenı ccklara gata guzeldır dıyen bı grup ıntern warmıs secılmıs onların bası da olabılırsın
Sivil arkadaslar icin soyleyeyım grup komutanlıgı yurt mudurlugu olarak dusunulebılır buradakıler sızın yedıgınıze ıctıgınıze kıyafetınıze trasınıza karısmayı daglarda gezen sılah arkadaslarının yaptıklarından cok daha sereflı gorerek sıze hayatı zından eden tıplerdır ..

#570964  gönderen protruzyon
 20.12.2008 - 17:53:08
biri şu askeridoktor forumotion ın neden kapandığı hakkında bilgi yazsın arkadaşlar insanlar merak ediyor
niye dokunuyolar sitemize anlamadım ne güzel haberleşip dertleşiyorduk orada yafffff
tus kontenjanları hakkında bilgisi oln varsa iletsin lütfen :(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#627619  gönderen thorondor
 25.03.2009 - 02:38:46
tus kontenjanları bu sene iyi gibi 109 tane inşallah biyere gireriz yoksa :lol:

#729268  gönderen WATERSG
 05.08.2009 - 19:23:44
ya bizim askeri dr forum niye kapatılmış üstten baskı falanmı var son gelişmeleri takip edemioruz.tam gün nasıl etkilicek bilen varmı yine patlamış galiba :gott:

#738324  gönderen cmyldr
 14.08.2009 - 14:52:20
Herkese selamlar.Bu sene Gatayı kazandım.Yakında mülakatlarına ,elemelerine gideceğim.Özellikle hakanözlemin dedikleri kafamı çok karıştırdı.Evet bazı özlük haklarının yeterli olmadığını biliyordum ama bu kadarını hiç tahmin etmemiştim.Peki bu son değişikliklerle ,tam gün yasasıyla falan bir düzelme olacak mı ? Uzmanlaşmanın Gata'da daha kolay olduğunu duymuştum.Uzmanlaşanlarda özel muayene açabiliyor sanırım.Kısaca hakanözlem bu yazıyı 2007 de yazmış.Değişiklikler nelerdir,gelecekte neler olması bekleniyor.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekkürler..

#738340  gönderen fosforamidon
 14.08.2009 - 15:14:26
cmyldr yazdı:Herkese selamlar.Bu sene Gatayı kazandım.Yakında mülakatlarına ,elemelerine gideceğim.Özellikle hakanözlemin dedikleri kafamı çok karıştırdı.Evet bazı özlük haklarının yeterli olmadığını biliyordum ama bu kadarını hiç tahmin etmemiştim.Peki bu son değişikliklerle ,tam gün yasasıyla falan bir düzelme olacak mı ? Uzmanlaşmanın Gata'da daha kolay olduğunu duymuştum.Uzmanlaşanlarda özel muayene açabiliyor sanırım.Kısaca hakanözlem bu yazıyı 2007 de yazmış.Değişiklikler nelerdir,gelecekte neler olması bekleniyor.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekkürler..
sana geçmiş olsun dostum şimdiden umarım elemeleri geçemezsin sivil tıbba yerleşirsin.Komutanların kafasına bir gün gatada doktor kalmayınca dank eder ancak.Şartlar kötü yeri gelir operasyona bile çıkarsın ve aldığın maaş diyorum çünkü Gata'nın döneri yok gibi sivil meslektaşlarını 3'1 kadardır.Çoğu arkadaşım ayrılmak için neler çekti...Allak Gatalı doktorlara sabır versin..

#738591  gönderen cmyldr
 14.08.2009 - 20:35:54
hadi ya :?: off çok kararsızım,sen Gatadan mı mezunsun ? Ya birde hiçmi güzel yanı yok askeri doktorluğun ???
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#738664  gönderen king2203
 14.08.2009 - 21:53:04
gataya gideceğime eczacılık dişçilik gibi bölümleri yazardım hiç çekilir bi yanı yok bencede....
zaten askeri bir ortamın olduğu yerde mantık aranmaz ve mantığın aranmadığı yerde tıp eğitimi çok sekteye uğrar. bende hho terk biri olarak bi üsteğmenin " Biz zeki değil emri yerine getirecek öğrenci istiyoruz" lafını hatırladıkça askeri bir ortamla tıp fakültesini aynı kefeye koyamıyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1852345  gönderen pizarmiskatates
 16.07.2012 - 19:03:29
Gata da okumak bir başkadır. Mezuniyet sonrası daha bir başkadır... özlemişim sabaha kadar counter - dota oynamayı :) hey gidi günler heyyy...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1852685  gönderen deathrider
 16.07.2012 - 21:36:43
pizarmiskatates yazdı:Gata da okumak bir başkadır. Mezuniyet sonrası daha bir başkadır... özlemişim sabaha kadar counter - dota oynamayı :) hey gidi günler heyyy...
bir de gatalı olacak :)

mezuniyet sonrası çok daha baskadır... Senin amirin olamayı bırak bir sürüyü güdemeyecek adamların basında olduğu okul yılları yetmezmiş gibi :)

Tıbbiyelilerden intikam alma yemini etmiş çılgın piyade ordusu komutanlarının altında çalısırsın..

Garnizonda kuduz köpek olsa ambulansla seni yollarlar...

Allah içeridekilere sabır versin..