Cumartesi , Ekim 19 2019
Hacettepe, Ankara, Gazi, Kırıkkale, Erciyes, Selçuklu, Meram, Cumhuriyet, Başkent, Ufuk...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re:

#1956709  gönderen haemon
 23.09.2012 - 21:34:29
başkent anestezi ve halk sağlığı ile ilgili bilgi ve düşüncelerinizi paylaşır mısınız

Re:

#2364174  gönderen dr560
 09.05.2013 - 01:26:42
Arkadaslar baskent psikiyatri hakkinda guncel bilgi verebilecek olan var mi?ortami nasildir?rotasyonlar nasil oluyor?hocalari nasil?tesekkur ederim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2364191  gönderen Mammoth
 09.05.2013 - 01:40:32
psikiyatrisi güzeldir. servisi yok. ortam şartları şöyle: hastanenin yanında bir apartmanın bir katı :)) hocaların odaları hastanede. poliklinik o apartmanda :)

çrs rotasyonu sanırım ankara üniversitesi

psikiyatri servis rotasyonu gazide, oldukça ayrıntılı bir şekilde yapılıyor. ayrıca amatem rotasyonu da gazinin gölbaşı servisinde. bu açıdan eğitimleri oldukça iyi.

servis rotasyoneri iken gazide nöbet tutuyorlar. (9 ay yada 1 yıl olsa gerek) sonra tekrar başkente dönüyorlar ve burada nöbet tutmuyorlar ama icapçı oluyorlar. ondan sonra sadece poliklinik bakıp akşamları evine gidiyorlar. oldukça rahatlar diyebiliriz kıdemlenince. tabi acil rotasyonları da var 3 ay.

maaşı özel üniv aynı. 2800ü geçmez. hocaları oldukça iyi isimler.

ankarada özel psikiyatriler arasında fatih ve ufuk a basar bence :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2364195  gönderen tustabib34
 09.05.2013 - 01:43:53
Mammoth yazdı:psikiyatrisi güzeldir. servisi yok. ortam şartları şöyle: hastanenin yanında bir apartmanın bir katı :)) hocaların odaları hastanede. poliklinik o apartmanda :)

psikiyatri servis rotasyonu gazide, oldukça ayrıntılı bir şekilde yapılıyor. ayrıca amatem rotasyonu da gazinin gölbaşı servisinde. bu açıdan eğitimleri oldukça iyi.

servis rotasyoneri iken gazide nöbet tutuyorlar. (9 ay yada 1 yıl olsa gerek) sonra tekrar başkente dönüyorlar ve burada nöbet tutmuyorlar ama icapçı oluyorlar. ondan sonra sadece poliklinik bakıp akşamları evine gidiyorlar. oldukça rahatlar diyebiliriz kıdemlenince. tabi acil rotasyonları da var 3 ay.

başkentte de eğitim zulüm gibiymiş..

rotasyona başka üni.ye göndermek nedir ya.

intörnlere de benzer bi durum olduğunu duydum..başka illere gidiyorlarmış falan..

umarım doğru bilgi değildir.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2364207  gönderen Mammoth
 09.05.2013 - 01:58:50
servisi olmadığı için rotasyonlarını başka hastanede yapar ama bu iyi bir şey tustabip. gazinin servisi mükemmeldir ve gazi asistanı gibi eğitim alırsın. asla 2. sınıf muamelesi görmezsin. aynı derslere girersin, aynı terapi derslerini alırsın vs... servisi olmayan tüm hastaneler başka hastanelerle anlaşmalıdır. fatih pskiyatridekiler de gazi de rotasyon yapıyor. bundan da son derece memnun olmalılar.

sanırım namık kemal üniv servisi yoktu. bir sürü yerde daha servis olmayabilir. bu aslında bir artı. böylece servis rotasyonun bitince artık nöbet yok :)

asistanlar birkaç ay başkent in adana şubesinde çalışıyorlar evet. internlerin öyle bir durumu yok. yata yata internlük yapıyorlar :)

Re:

#2364512  gönderen dr560
 09.05.2013 - 11:24:58
Tesekkur ederim
Kullanıcı avatarı

Re:

#2364735  gönderen Mammoth
 09.05.2013 - 13:22:40
dr560 yazdı:Tesekkur ederim
puanın kaç acaba? belki nerelerin olabileceği konusunda daha ayrıntılı yardım edebilirim? ankara mı istiyorsun?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2613911  gönderen mudavim1
 25.09.2013 - 00:57:36
Mammoth yazdı:psikiyatrisi güzeldir. servisi yok. ortam şartları şöyle: hastanenin yanında bir apartmanın bir katı :)) hocaların odaları hastanede. poliklinik o apartmanda :)

gidip konustum
maas 1800 tl ne yazık ki döner 0 nöbet ücreti 0
Kullanıcı avatarı

Re:

#2646768  gönderen drmelty
 13.10.2013 - 02:46:18
mudavim1 yazdı:

gidip konustum
maas 1800 tl ne yazık ki döner 0 nöbet ücreti 0
ben araştırmadan başkent dahiliye yazdım ve korktuğum başıma geldi,bu 1800 tl güncel bilgi midir?internet sitesinde nöbet ücreti var,resmi tatillerde 2 katı verilir bile yazıyor. :?:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7