Çarşamba , Kasım 13 2019
2018 TUS 2.Dönem Sınavı: 12.08.2018
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
Hayırlı akşamlar hocam bir sorum olacaktı,
Ben 77. Dhy ile atandığım yere gitmeyerek mesleğe daha hiç başlamadım ve bu tus eah kazandım,çkys ye ismim düşmemiş,kazandığım yer ile aynı ilde ikamet ediyorum ertesi gün başlamam gerekiyor bizim takip ettiğimiz çkys güncel mi sadece oradan takip etsem olur mu veya başka bir yerden takip etmem gerekir mi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
rmzsmsk yazdı:
07.11.2018 - 15:01:45
Koleksiyoncu yazdı:
07.11.2018 - 14:01:08
rmzsmsk yazdı:Arkadaşlar aile hekimiyim. Güvenlik soruşturmam bitmiş. Ne zaman aile hekimliğinden istifa etmeliyim?
Guvenlik soruşturmasının bittiğini nasıl öğrendiniz?
müdürlükten aradılar hocam yazınız geldi diye
merhaba, hangi ilde aile hekimisiniz ? ben istanbuldayım, müdürlüğü kendim aradım ama güvenlik soruşturmamın son durumunu göremiyorlarmış, isterseniz ankarayı arayın dediler ama hangi birimi - telefonu arayacağımı onlar da bilmiyor. istanbulda aile hekimi olup durumu netleşen var mı aranızda?
add_66 yazdı:
18.11.2018 - 23:20:30
Hayırlı akşamlar hocam bir sorum olacaktı,
Ben 77. Dhy ile atandığım yere gitmeyerek mesleğe daha hiç başlamadım ve bu tus eah kazandım,çkys ye ismim düşmemiş,kazandığım yer ile aynı ilde ikamet ediyorum ertesi gün başlamam gerekiyor bizim takip ettiğimiz çkys güncel mi sadece oradan takip etsem olur mu veya başka bir yerden takip etmem gerekir mi
[/quote

Bilen tecrübe etmiş arkadaşlar bu soruyu cevaplayabilirse seviniriz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
ghostbusters yazdı:yaklaşık 1 sene önce 657 den istifa ettim, eah kazandım. Hala çkys ye düşmedim.

istifalı olup çkysye düşen var mı ya da ne kadar sürer bu durum bir bilgisi olan var mı?

şimdiden teşekkürler
Ben de istifaliyim, hâlâ bir değişiklik yok durumumda:/
Eah kazandım 1 hafta oldu çkys ye düşeli...Şu an bi ilçede Acilde çalışıyorum nöbetlerini bitir ayrılışını yaparız dediler. Bugün tekrar baktım çkys ye beni geçici görevde aynı ilçenin aile sağlığı merkezinde çalışıyor gösteriyor :roll: bi anlam veremedim aynı durumda olanınız var mıdır dostlar :?:
slnsh yazdı:
19.11.2018 - 11:50:58
Ben de 4924ten istifaliyim ve eah kazandim henuz ckysye dusmedim
Hocam bana ayin 6 sinda yazı gondermis bakanlık istifa edin diye 8 inde istifa dilekcesi yazdim 15 inde istifanız kabul olmustur diye geri yazi geldi o gün ayrilis baslangic yaptım hala bekliyorum ckysye düşmedim bakanligi ariyorum acan yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11