Pazar , Aralık 15 2019
2018 TUS 2.Dönem Sınavı: 12.08.2018
Ben de istifalıyım bugün çkys’ye düştüm. Aynı ilde sba kadrosu. Çok kafa karıştırıcı bilgiler var forumda.. ÇKYS’ye düştükten sonra 24 saat içinde başlanmalı diyeni de, 45 gün içinde başlanabilir diyeni de var...eve tebligat geliyor diyen de var artık tebligat yokmuş diyen de. Başlayışımı geciktirmiycem ancak bugün çkys’ye düştüm(cuma), hemen pzt işe başlamalı mıyım? Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: tus 2018 2. dönem açıktan atanacaklar buraya

#4198979  gönderen blueb
 03.12.2018 - 18:54:16
bugün geçici olarak atandığım eğitim araştırma hastanesini aradım(farklı bir ilde sba kadrosuna yerleştim). 15 gün içinde başlangıcınızı yapmanız gerekiyor dendi.
Kullanıcı avatarı
Bugün bakanlığa gittim. Ben atandım ama arkadaşım adına bilgi almak için gittim, kendisi hafta içi çalışıyor. 2.dönem Tus açıktan atama bekleyenlerin yarıdan fazlasının emniyetten dosyası gelmiş. Görevli memurlardan biri ile konuştum. Eve tebligat geç geliyormuş zimmet sorgulamadan takip edeceksiniz , mehil müddet yok, ertesi gün başlayacak , 45 gün içinde başlanmazsa sistemden silinir , rapor alarak bu süreyi uzatamazsınız dedi.

#4199235  gönderen melekce
 04.12.2018 - 17:37:04
eftelya16 yazdı:
04.12.2018 - 17:20:59
Bugün bakanlığa gittim. Ben atandım ama arkadaşım adına bilgi almak için gittim, kendisi hafta içi çalışıyor. 2.dönem Tus açıktan atama bekleyenlerin yarıdan fazlasının emniyetten dosyası gelmiş. Görevli memurlardan biri ile konuştum. Eve tebligat geç geliyormuş zimmet sorgulamadan takip edeceksiniz , mehil müddet yok, ertesi gün başlayacak , 45 gün içinde başlanmazsa sistemden silinir , rapor alarak bu süreyi uzatamazsınız dedi.
Hocam emniyetten dosyası gelenlerin hepsi çkys ye düşmüş mü bilginiz var mı? Sdc cuma çkys ye düşme oldu telegram grubunda yazılanlara göre?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Melekce Hocam sormadım bilemiyorum. Arkadaşımın emniyetten gelmemiş. Artık 60 günde Güvenlik soruşturmaları bitecekmiş öyle mi diye sordum. Görevli memur ; bilemem, daha1.dönem Tus dan bekleyenler var dedi. İçeride çalan telefon sesi duymadım hiç, hepsini sessize almışlar açmıyorlar.

#4199440  gönderen İKARUS
 05.12.2018 - 12:05:21
Devlet memuru olupda özel üniversite de asistanlığa başlayan var mı acaba nasıl bir süreç işledi çkys e düştümü, memurluktan istifa edip gidip direk başladımı
Bilgi verebilir mi acaba
Whatsapp grubu kuruldu mu ? Ben de dht bitirdim istifa ettim aciktan atama bekliyorum farkli ile atanma durumu var mi boyle ben sivasta cumhuriyet uni ye baslayacagim insallah ama sivasta eah yok beni baska bi yere mi atarlar acaba ilk olarak:(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009