Perşembe , Kasım 14 2019
2018 TUS 2.Dönem Sınavı: 12.08.2018
Merhaba,bir süredir Tus'a hazırlanıyorum ve Ağustos 2018'de bu işi birmeyi hedefliyorum.Araştırdım ve kampa gitmeye karar verdim.Daha önce kampa katılanların tavsiyelerine ihtiyacım var. Ayrıca kampa gideceklerle şimdiden tanışalım; az değil bir ay beraber olacağız ve en verimli şekilde değerlendirelim derim ben...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba, şubat kampına ben de katıldım. Beklentinize göre değişir gerçekten. Karar vermeden önce çok yönlü düşünmek gerekiyor. Süreç yorucu kendinizi buna hazırlamanızı en baştan öneriyorum. Kısa sürede tüm dersleri tekrar etmek açısından verimli. Ancak bazı hocalar bence kamp mantığını oturtamamış. Uzun dönem dersi gibi herşeyi anlatmanın yeri orası değil diye düşünüyorum. Dershaneye gitmemiştim ve dersleri bütünlemek için kendi adıma iyi olmuştu. Maddi açıdan sıkıntı olmayacaksa ve son dönem stresli olurum evde/kütüphanede çalışamam verimli geçmez derseniz tavsiye edebilirim. Umarım aklınızdaki sorulara biraz cevap verebilmişimdir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mdozg yazdı:
28.05.2018 - 01:34:07
Merhaba, şubat kampına ben de katıldım. Beklentinize göre değişir gerçekten. Karar vermeden önce çok yönlü düşünmek gerekiyor. Süreç yorucu kendinizi buna hazırlamanızı en baştan öneriyorum. Kısa sürede tüm dersleri tekrar etmek açısından verimli. Ancak bazı hocalar bence kamp mantığını oturtamamış. Uzun dönem dersi gibi herşeyi anlatmanın yeri orası değil diye düşünüyorum. Dershaneye gitmemiştim ve dersleri bütünlemek için kendi adıma iyi olmuştu. Maddi açıdan sıkıntı olmayacaksa ve son dönem stresli olurum evde/kütüphanede çalışamam verimli geçmez derseniz tavsiye edebilirim. Umarım aklınızdaki sorulara biraz cevap verebilmişimdir
İlginiz için teşekkürler,dersaneye gitmiyorum ama Tusdata uzun dönem notlarını uzun süredir çalışıyorum,tüm tus sorularını da öğrencilikte iki kere bitirmiştim,şu an motivasyonum yerinde ama tus yaklaşırken çalıştığım ortamdam uzaklaşmak istiyorum,burada tus kimsenin umurunda değil...