Pazartesi , Mart 1 2021
Çapa, Cerrahpaşa, Uludağ, Trakya... İletişim ağı...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

Re:

#1311111  gönderen the_sound_of_silence
 31.05.2011 - 21:19:23
bnfs yazdı:ben yeni başladım ortopedisine hastane küçük dahiliyeyi sormuş bir arkadas bildiğim kadarıyla 3 asistan var hocalarını bilmiyorum endokrin romatoloji genel dahiliye poliklinikleri var yine bildiğim kadarıyla. en son döner 1180 maaş 1600 nöbet parası da 700 lira ( toplam 3400 gibi ) alınmıştı ben yeni başladıgım için 1600 lira maaş 450 lira döner aldım. başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim
teşekkürler...

Re:

#1316389  gönderen aqresv
 04.06.2011 - 13:45:39
çanakkaler dermatoloji hakkında bilgi verebilecek var mı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1713182  gönderen semehseten
 09.05.2012 - 13:45:43
çanakkalede 4 yıl kaldım,hastanesi eski kadın doğum hastanesi ve çok küçük,kendi web sayfalarında rektörün konuşması varhttp://hastane.comu.edu.tr/,geçen sene 300 bu sene 1000 hastayı geçmişler(bu sayı yılda bakılan) 8O :(.bazı hastalarını çanakkale devlet hastanesine gönderdiklerini biliyorum.belki 20 sene sonra yazılaır ama şimdi yazılıcak bir üniversite olduğunu düşünmüyorum. :(
Kullanıcı avatarı

Re:

#1985254  gönderen aniluca
 09.10.2012 - 21:31:30
Kardiolojisi hakkında bilgisi olan var mı_?
Kullanıcı avatarı

Re:

#1985295  gönderen drakoz
 09.10.2012 - 21:38:40
enf hast. hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Re:

#3211913  gönderen studentist
 20.05.2015 - 10:27:12
Herkese selamlar. Foruma yeni üye oldum, mesajımı doğru yere yazıp yazmadığıma da emin değilim o yüzden, kusura bakmayın. Şu an İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesindeyim fakat bazı sebeplerden ötürü bu yaz Tıp fakültesine geçiş yapacağım. Aklımda Trakya Üniversitesi var ve eve (İstanbul) yakın oluşu bana ciddi avantaj sağlayacak. Fakat Çanakkale de çok uzak sayılmaz ve üniversite konumuyla ilgili güzel şeyler duydum.Tus başarısı, Teorik-klinik eğitimi, hastane olanakları gibi konular hakkında bilgi almak istiyorum. Aynı zamanda Trakya, Abant İzzet Baysal, Pamukkale tıp fakülteleri de aklımın bir köşesinde var. Bunlarla kıyaslarsak Çanakkale 18 Mart Tıp Fakültesi nasıldır ? Şimdiden teşekkürler...

Re:

#3211988  gönderen forensicscience34
 20.05.2015 - 11:32:22
studentist yazdı:Herkese selamlar. Foruma yeni üye oldum, mesajımı doğru yere yazıp yazmadığıma da emin değilim o yüzden, kusura bakmayın. Şu an İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesindeyim fakat bazı sebeplerden ötürü bu yaz Tıp fakültesine geçiş yapacağım. Aklımda Trakya Üniversitesi var ve eve (İstanbul) yakın oluşu bana ciddi avantaj sağlayacak. Fakat Çanakkale de çok uzak sayılmaz ve üniversite konumuyla ilgili güzel şeyler duydum.Tus başarısı, Teorik-klinik eğitimi, hastane olanakları gibi konular hakkında bilgi almak istiyorum. Aynı zamanda Trakya, Abant İzzet Baysal, Pamukkale tıp fakülteleri de aklımın bir köşesinde var. Bunlarla kıyaslarsak Çanakkale 18 Mart Tıp Fakültesi nasıldır ? Şimdiden teşekkürler...
kardes bana sorarsan istanbul disi birakma nedenini soylersen iyi olur bende suan istanbul dis yazmadm diye pismanim yazmadm ve sacma kayseriye geldim illa geccem diyosan zaten 1 den baslayacagin icin trakyaya gec bnm denklik vermiyolar yoksa bende trakyaya yatay yapcaktm artk comuye yapcaz tek ora uyuyo aslnda bisi farketmiyo egitim felan hem rahat geciyim hemde tusa rahat calisiyim dersen comu egitim snde bitiyo sinif gecemedkten sonra hacettepede olsan ne yazar trakya ya da comu derim ]
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3212056  gönderen studentist
 20.05.2015 - 12:30:47
forensicscience34 yazdı:
studentist yazdı:Herkese selamlar. Foruma yeni üye oldum, mesajımı doğru yere yazıp yazmadığıma da emin değilim o yüzden, kusura bakmayın. Şu an İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesindeyim fakat bazı sebeplerden ötürü bu yaz Tıp fakültesine geçiş yapacağım. Aklımda Trakya Üniversitesi var ve eve (İstanbul) yakın oluşu bana ciddi avantaj sağlayacak. Fakat Çanakkale de çok uzak sayılmaz ve üniversite konumuyla ilgili güzel şeyler duydum.Tus başarısı, Teorik-klinik eğitimi, hastane olanakları gibi konular hakkında bilgi almak istiyorum. Aynı zamanda Trakya, Abant İzzet Baysal, Pamukkale tıp fakülteleri de aklımın bir köşesinde var. Bunlarla kıyaslarsak Çanakkale 18 Mart Tıp Fakültesi nasıldır ? Şimdiden teşekkürler...
kardes bana sorarsan istanbul disi birakma nedenini soylersen iyi olur bende suan istanbul dis yazmadm diye pismanim yazmadm ve sacma kayseriye geldim illa geccem diyosan zaten 1 den baslayacagin icin trakyaya gec bnm denklik vermiyolar yoksa bende trakyaya yatay yapcaktm artk comuye yapcaz tek ora uyuyo aslnda bisi farketmiyo egitim felan hem rahat geciyim hemde tusa rahat calisiyim dersen comu egitim snde bitiyo sinif gecemedkten sonra hacettepede olsan ne yazar trakya ya da comu derim ]
haklısınız hocam trakyayla çomü en çok kafama yatanlar zaten, bırakma nedenime gelirsek, aslında dişten çok memnunum şu anda bile iyi bir ortalamayla devam ediyorum ama bazı ailevi sebepler var bırakma sebebim diş eğitimi veya diş hekimliği mesleğiyle ilgili değil

Re:

#3212101  gönderen forensicscience34
 20.05.2015 - 13:20:02
studentist yazdı:
forensicscience34 yazdı:
haklısınız hocam trakyayla çomü en çok kafama yatanlar zaten, bırakma nedenime gelirsek, aslında dişten çok memnunum şu anda bile iyi bir ortalamayla devam ediyorum ama bazı ailevi sebepler var bırakma sebebim diş eğitimi veya diş hekimliği mesleğiyle ilgili değil
Anladım hakkında hayırlısı olsun ama cok takılma egitim iyi olsun felan diye biz yanildik sen yanilma ]

Re:

#3212211  gönderen studentist
 20.05.2015 - 15:01:13
forensicscience34 yazdı:
studentist yazdı:
forensicscience34 yazdı: kardes bana sorarsan istanbul disi birakma nedenini soylersen iyi olur bende suan istanbul dis yazmadm diye pismanim yazmadm ve sacma kayseriye geldim illa geccem diyosan zaten 1 den baslayacagin icin trakyaya gec bnm denklik vermiyolar yoksa bende trakyaya yatay yapcaktm artk comuye yapcaz tek ora uyuyo aslnda bisi farketmiyo egitim felan hem rahat geciyim hemde tusa rahat calisiyim dersen comu egitim snde bitiyo sinif gecemedkten sonra hacettepede olsan ne yazar trakya ya da comu derim ]
Anladım hakkında hayırlısı olsun ama cok takılma egitim iyi olsun felan diye biz yanildik sen yanilma ]
doktor bi akrabam kayseriyi çok övmüştü bana siz neden memnun değilsiniz ?

Re:

#3410293  gönderen splitzer
 24.12.2015 - 02:13:20
çanakkale dahiliye hakkında bilgisi olan var mıdır acaba? :(

Re:

#3410503  gönderen vitreusss
 24.12.2015 - 12:52:29
splitzer yazdı:çanakkale dahiliye hakkında bilgisi olan var mıdır acaba? :(
Rahat bi yer yazilir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3410588  gönderen Oblik
 24.12.2015 - 14:06:17
vitreusss yazdı:
Rahat bi yer yazilir
Şuan 4 asistan olduğunu son gelen asistanın istifa ettiğini , 2014 yeniden yerleştirme ile kazananın başlamadığını belirtmek isterim

Re:

#3410593  gönderen vitreusss
 24.12.2015 - 14:14:29
Oblik yazdı:
vitreusss yazdı:
Rahat bi yer yazilir
Şuan 4 asistan olduğunu son gelen asistanın istifa ettiğini , 2014 yeniden yerleştirme ile kazananın başlamadığını belirtmek isterim
Tarih oncesinden kalma bilgi verip insanlari manipule etmeyin ,
9 asistanlari var ve aile hekimliginden 2-3 rotasyoner surekli dahiliyede primer calismakta .
Yalan bilgi vermekteki amaciniz nedir ?

Re:

#3410601  gönderen kelebenk
 24.12.2015 - 14:22:30
Oblik yazdı:
vitreusss yazdı:
Rahat bi yer yazilir
hangi yandalar var?
kaç nöbetle başlanır? nasıl azalır nöbet sayısı?
asistan uzman hoca ilişkileri nasıl?
sabah giriş akşam çıkış saatiniz?
nöbet yoğunluğuuz nasıl?
acil e kons olarak mı bakıyorsunuz?
döner performans maaş totatlde aylık ne kadar alıyorsunuz?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9