Pazar , Eylül 22 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

Re:

#3234965  gönderen sarisari
 09.06.2015 - 10:33:16
Bir de su toniklerden yuz yikama jellerinden uzak durun cildin phsini mahvediyolar gunluk yikamanizda sadece su kullanin ben sadece banyoda sabun kullandim.o kukurtlu kremli sabunlari da onermem.ben hacisakir kullaniyordum ninem gibi;)

Re:

#3235054  gönderen yesillale
 09.06.2015 - 13:06:31
Roaccutane tektir benim için her türlü topikal tedaviyi uyguladım hepsini kullanıp bırakınca eskisi gbi oldu. Ağır bir ilaç evet lakin söker atar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3235157  gönderen eseseray
 09.06.2015 - 16:17:42
mdloji yazdı:
eseseray yazdı:
sistermary yazdı: deneyebilirim aslında kremle falan karıştırıp mı yoksa sadece sivilcelerin üstüne mi :roll:
direk yuzune sur Allaha sukur bende sivilcelerde izleride gittii. okadar sey denememe ragmen en etkilisi buydu valla herkese tavsiyem duyduk duymadik demeyin :-D icinde e vit de var yagli bisey zaten ama sabaha hic kalmio hepsi emiliyor. ben tum yuzumue ve boynuma suruyodum.
cidden mii :roll:
retinoik asit gibi soyma falan yapıyor mu
soymuyor hemde hic kurutmadi bile. icinde avit ve evit var.bayagi yagli bi kivami var acikcasi herkes denesin derim ben cogu seyi kullandim ama bukadar etkili bi sonuc almadim hic
Kullanıcı avatarı

#3235161  gönderen merivant
 09.06.2015 - 16:30:23
eseseray yazdı:
mdloji yazdı:
eseseray yazdı: direk yuzune sur Allaha sukur bende sivilcelerde izleride gittii. okadar sey denememe ragmen en etkilisi buydu valla herkese tavsiyem duyduk duymadik demeyin :-D icinde e vit de var yagli bisey zaten ama sabaha hic kalmio hepsi emiliyor. ben tum yuzumue ve boynuma suruyodum.
cidden mii :roll:
retinoik asit gibi soyma falan yapıyor mu
soymuyor hemde hic kurutmadi bile. icinde avit ve evit var.bayagi yagli bi kivami var acikcasi herkes denesin derim ben cogu seyi kullandim ama bukadar etkili bi sonuc almadim hic
evitin tüyleri besleme özelliği yan etki yapıyor mu:))
Kullanıcı avatarı

Re:

#3235167  gönderen drguvan
 09.06.2015 - 16:43:45
Lise hayatımdan beri kolesterol profilim yüksek çıkar. Hatta üniversite yıllarında 3 ay kullandığım roacccutanı kesmek zorunda kaldım. Aknelerim komedon oluşturuyor. Sakallarda kıl dönmesi de sivilcelerimi devasa yapıyordu. Bu kıl dönmeleri için acnelyse-prednol-nadixa karışımı kulandım 1 ay. lipitor a başladım, sebamed köpük ile yüzümü yıkamaya başladım, saçıma da sebamed şampuanı kullandım. Yüz ph 5.5 için bunları öneririm. Bu kadar değişkenli bir sistemde bana yaradı, azaldı. En büyük etken ellerin yüze fazla temas etmemesi. Akne ile ilgili bütün literatürü de taradım. Kolesterol ile ilişkiyi ortaya koyan lübnanlı bir hekime ait çalışma var. O da çok değişkenli olduğundan kesin bir durumdan bahsetmiyor. Yine de arada artıyor. Erkek olmasam aybaşı diyeceğim. Keşke hastaların dediği gibi "Yıllar önce bir doktor bir ilaç yazdı kesti attı, şimdi o ilacı bulamıyorum." şeklinde bir olay olsa.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3235195  gönderen uisakuiyobda
 09.06.2015 - 17:46:44
sarisari yazdı:Bir donem stresten mi yediklerimden mi bilmem cok sivilcem olmustu.piyasadaki soyucular jeller hepsini denemislerdi uzerimde.o zaman roaccutane yeni cikmisti ve cesaret edememistim.cildiyede asistan bir abla azomax ve cleocin T solusyon yazdi.bu solusyon diger jeller gibi kurutma pullanma kizariklik gibi yan etkiler yapmadi.ac karnina her ayin basinda 3 ay azomax kullandim ama asil hizli cevabi cleocinden aldim.sabah aksam yuzumu suyla yikayim onu sürüm. 1ayin sonunda cok farketti.tum siyah noktalarim da temizlendi.pratisyenlik hayatimda da bircok hastaya bu receteyi yazdim kucuk bir ilcenin ergenleri duacimdi:)birakinca tekrar cikabiliyor tedaviyi 6 aya tamamlamanizi oneririm.gecmis olsun
ah evet cleocin T çok hoştur onu unuttum..ama bayağı kurutuyor ...hiç direk limon sürdünüz mü?o da siyah noktaları temizliyor parlatıyor cildi..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3235199  gönderen uisakuiyobda
 09.06.2015 - 17:51:09
sarisari yazdı:Bir de su toniklerden yuz yikama jellerinden uzak durun cildin phsini mahvediyolar gunluk yikamanizda sadece su kullanin ben sadece banyoda sabun kullandim.o kukurtlu kremli sabunlari da onermem.ben hacisakir kullaniyordum ninem gibi;)
evet tonikler kimyasal sadece bir kez neutrogena kullandım ama farkı yok ...illa sabun kullanacaksanız asıl meyvenin kendi sabununu kullanmak lazım ama dikkat meyve özlü sabunla asıl meyve sabunu farklı
ama en iyisi yinede yüze sabun sürmemek...size tonik seçenekleri klasik ...gülsuyu -maden suyu -elma sirkesi
:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3235203  gönderen minimini
 09.06.2015 - 17:59:51
Akneye duzenli cilt bakimi ve killi sabun iyi geliyor ayni zamanda balli tarcin karisimida birebir ne leke ne komedon hicbirsey kalmiyor bizat 4 yildan beri duzenli olarak kullaniyorum ayni zamanda gozenekleri de sikilastiriyor

#3958823  gönderen demet99
 03.08.2017 - 19:47:49
sivilceler icin kullanmış olduğum ve memnun olduğum Sebi simmyacı ixir akne ve leke kremini önerebilirim. sonuç alıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı

#3959468  gönderen eymikiz90
 04.08.2017 - 13:25:56
Dört hafta boyunca üç gün 1x1 Azitro dört gün ara verip diğer hafta başlayacak şekilde. Benzamycin de bu süreçte kullanılacak.

Bunun yanında haftada iki kez kil maskesi ayrıca iki-üç kez loreal pure zone masaj pedi olan yüz yıkama jeli öneririm.