Cumartesi , Eylül 21 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

Re:

#3234326  gönderen jenga
 07.06.2015 - 23:45:29
dr_bekir26 yazdı:benim diyeceğim şey ilaç değil ama ben roakutan ve tetradox dahil bütün oral ve lokal ilaçları kullandım geçmedi en son çörek otu yağı sürdüm sivilceler geçti
hangi marka çörekotu yağı kullandın?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3234329  gönderen eirene68
 07.06.2015 - 23:50:30
jenga yazdı:
dr_bekir26 yazdı:benim diyeceğim şey ilaç değil ama ben roakutan ve tetradox dahil bütün oral ve lokal ilaçları kullandım geçmedi en son çörek otu yağı sürdüm sivilceler geçti
Corekotu yagini ben sacima suruyorum 😨 sanirim cok yanlis isler pesindeyim 😦😦
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3234331  gönderen jenga
 07.06.2015 - 23:55:32
eirene68 yazdı:
jenga yazdı:
Corekotu yagini ben sacima suruyorum 😨 sanirim cok yanlis isler pesindeyim 😦😦
hayırlısı

Re:

#3234411  gönderen tusumbenim
 08.06.2015 - 02:33:54
jenga yazdı:
hakkaten etkili oluyomuyuş önemli benim için
Kullanıcı avatarı

#3234422  gönderen Aurarix
 08.06.2015 - 03:26:13
Benzamycin jel

#3234472  gönderen noctum
 08.06.2015 - 10:39:14
Ben de komedonlar ve genis gozenekler icin 1 aydir sabirla differin jel kullanıyorum daha bir etki gormedim. Hatta sanki siyah noktalar artmis gibi geliyor. Bir iki tane de sivilce cikti hic oyle olmazdi ama cabuk söndu tabi ustune kremi surunce. Acnelyse krem almistim retinoik asit var icinde. Bir turlu kullanamadim azicik minnacik da sursem dermatit yapti bende. O icimde kaldi, adı retinoik asit, kullanabilsem super olurmus gibi sanki

Re:

#3234507  gönderen dreah
 08.06.2015 - 11:45:49
oral kontraseptif, bayanlar için geçerli tabi ki :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3234623  gönderen kutsaclirapunzel
 08.06.2015 - 16:50:14
Kırışık zamanınız geldi bu devirde sivilce mi kalır canlar
Bi de bişey dicem sivilceniz varken kırışıkları görmüyorsunuz sonra sivilcelerden kurtuldum diyince kırışığa takcansınız. Eheheh
Kullanıcı avatarı

Re:

#3234717  gönderen doktorbilal
 08.06.2015 - 20:45:51
imex
benzamycin
fito krem
clindoxyl jel
moos sabun
Kullanıcı avatarı

#3234864  gönderen eseseray
 09.06.2015 - 01:27:24
noctum yazdı:Ben de komedonlar ve genis gozenekler icin 1 aydir sabirla differin jel kullanıyorum daha bir etki gormedim. Hatta sanki siyah noktalar artmis gibi geliyor. Bir iki tane de sivilce cikti hic oyle olmazdi ama cabuk söndu tabi ustune kremi surunce. Acnelyse krem almistim retinoik asit var icinde. Bir turlu kullanamadim azicik minnacik da sursem dermatit yapti bende. O icimde kaldi, adı retinoik asit, kullanabilsem super olurmus gibi sanki
differin jel retinoik asit gibi soyucu kremlerden. ole komedondu gozenekti falan iyi gelmez

#3234866  gönderen mdloji
 09.06.2015 - 01:31:18
eseseray yazdı:
sistermary yazdı:
eseseray yazdı: avicap sursene yuzune 1ay.
deneyebilirim aslında kremle falan karıştırıp mı yoksa sadece sivilcelerin üstüne mi :roll:
direk yuzune sur Allaha sukur bende sivilcelerde izleride gittii. okadar sey denememe ragmen en etkilisi buydu valla herkese tavsiyem duyduk duymadik demeyin :-D icinde e vit de var yagli bisey zaten ama sabaha hic kalmio hepsi emiliyor. ben tum yuzumue ve boynuma suruyodum.
cidden mii :roll:
retinoik asit gibi soyma falan yapıyor mu

#3234884  gönderen noctum
 09.06.2015 - 01:52:59
eseseray yazdı:
noctum yazdı:Ben de komedonlar ve genis gozenekler icin 1 aydir sabirla differin jel kullanıyorum daha bir etki gormedim. Hatta sanki siyah noktalar artmis gibi geliyor. Bir iki tane de sivilce cikti hic oyle olmazdi ama cabuk söndu tabi ustune kremi surunce. Acnelyse krem almistim retinoik asit var icinde. Bir turlu kullanamadim azicik minnacik da sursem dermatit yapti bende. O icimde kaldi, adı retinoik asit, kullanabilsem super olurmus gibi sanki
differin jel retinoik asit gibi soyucu kremlerden. ole komedondu gozenekti falan iyi gelmez
soya soya altindan duzgun bisi cikmiyor mu :( iyi gelecek bisi var mi peki?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3234940  gönderen uisakuiyobda
 09.06.2015 - 09:47:08
differini denemedim ama ben geçen sene senede bir hep aynı yerde çıkan derin kistik olmasa da canımı sıkan bir sivilceme acnelyse denedim dermatologa gitmeden sonra baktım deriyi soyuyor...şeytan aklıma girdi ikinci sürmemde bölgeyi genişlettim..yüzümü yenilerim düşüncesiyle ne akıl bendeki yaa biraz hafif sürmeme rağmen zaten sarışın tenim çok hassas nane molla ,soğan gibi soyuldu yüzüm :))
zamanında hakiki kestane balı+taze çekilmiş tarçın yapar o maskeyle uyurdum 15 gün sonra porselen gibi parlıyordu(sizin sivilceleriniz için belki daha uzun sürer)bununla beraber 10 gün de sogan suyu içtim içten temizlesin diye..bi mikrobu kırılsın hahah :)
bunu İsveç bilimadamlarının bal+tarçın üzerine yaptıkları deneylerden çıkardıkları sonuçlardan buldum.romatizmaya bile sürmüşler bal tarçını düşün artık
Kullanıcı avatarı

Re:

#3234941  gönderen uisakuiyobda
 09.06.2015 - 09:50:23
yağ kullanacaksanız da teatree,limon,aynısefa...
çörekotunu yeni duydum ama..
zeytinyağı kudret narı falan bunlar hem yenileyici hem besleyici..ama yağı seçerken soğuk press olmasına dikkat edin bir de tabii çok sürmemelisinz sürerken

Re:

#3234963  gönderen sarisari
 09.06.2015 - 10:29:30
Bir donem stresten mi yediklerimden mi bilmem cok sivilcem olmustu.piyasadaki soyucular jeller hepsini denemislerdi uzerimde.o zaman roaccutane yeni cikmisti ve cesaret edememistim.cildiyede asistan bir abla azomax ve cleocin T solusyon yazdi.bu solusyon diger jeller gibi kurutma pullanma kizariklik gibi yan etkiler yapmadi.ac karnina her ayin basinda 3 ay azomax kullandim ama asil hizli cevabi cleocinden aldim.sabah aksam yuzumu suyla yikayim onu sürüm. 1ayin sonunda cok farketti.tum siyah noktalarim da temizlendi.pratisyenlik hayatimda da bircok hastaya bu receteyi yazdim kucuk bir ilcenin ergenleri duacimdi:)birakinca tekrar cikabiliyor tedaviyi 6 aya tamamlamanizi oneririm.gecmis olsun