Pazar , Eylül 22 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Yanlış Başlık Açma Muhabbeti sıktı artık!

#790458  gönderen Akankan007
 07.11.2009 - 13:58:19
Merhabalar başlık sadece forumlara girip açılabilsin. Örneğin temel tıp forumunu okurken yeni bir başlık açınca mesela sporla ilgili konu spor başlık temel tıp oluyor. Arkadaşların çoğu da temel tıp ne alaka falan gibisinden şeyler yazıyorlar hatta dalga geçenler falan liste uzayıp gidiyor... Bende de çok oldu bu daha önce nasıl açacağımı bilmiyordum falan. Sitenin 50000e yakın üyesi var ve herkezde bilmiyor konu başlığı nasıl açacağını belki benimkide yanlıştır :) Benim sinirlendiiğim nokta bi konuyu konuşurken maydonoz gibi insanları yanlış başlık açtın diye ortaya atlamaları:( Gidin kardeşim başka işiniz yok mu sizin? Moderatör gelir düzeltir diyecem de onlar da aynı şeyi yapıyor değişen bir şey yok.
Kullanıcı avatarı
Belki de haklı olabilirsin ancak moderatör olarak bizde üyelerimizin mesajlarını taşımaktan çok yoruluyoruz.

Konu başlıkları belli. O başlık altında ne tarz mesajların atılması gerekeceği açık.

Şuna açığız ancak. Şu konuda mesajların toplanacağı bir başlık yoktur. Bu konudaki mesajların toplanacağı bir başlık açarmısınız deseniz gereğini yaparız.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Yanlış Başlık Açma Muhabbeti sıktı artık!

#791044  gönderen Simurg
 08.11.2009 - 17:13:14
arkadasım baslık acmak zor bır konu degıl..
bunlar sızlerın daha kolay ulaşması ıcın sınıflandırıldı.. bız forum kurallarını herkesın okumasını ıstıyoruz bu kuralları okuyanların forumun ısleyısınde bır sıkıntı yasamayacagına emınım ama demekkı cogu kısı okumuyor...

Re: Yanlış Başlık Açma Muhabbeti sıktı artık!

#4195578  gönderen Tus21
 19.11.2018 - 11:56:55
ek yerleştirme ile ilgili sorum var
tercih yaparken yerleşip gitmeyenlerin puanı kadar veya ondan yüksek puana sahip olmak mı lazım acaba yoksa boş kalan yerlere 45 üstü herkes yerleşebilir mi? taban puan hangisi oluyor
Kullanıcı avatarı
Kurallara uymanız lazım. Bu başlıklara kolay ulaşma açısından elzem bir durum.
Başlığınızın yanlis başlık açanlara kızacak gibi bir havası olsa da, okuduğumdan anladığım sizin kızdığınız yanlış açılan başlıklar altında yapılan geyik muhabbetler.
Yanlış duruma tepki gosteriyorsunuz. Semptomları tedavi etmeniz hastalıkta kür sağlandığı anlamına gelmez ki.
Siz de dahil, başlık açmayı bilmeyen öğrenmeye çalışacak, nitekim nasıl başlık açılacağı ile ilgili açıklayıcı tarzda bir başlık da var. Hepsini okuyup anlamadi iseniz bile, ki hepimiz doktor olmuş insanlariz pek mümkün değil, sitede birilerine danışabilirsiniz.
Bütün hassasiyete rağmen elbet bir iki başlık yanlış olur ona diyeceğim yok. Ama şu anki duruma bakılırsa, herkes gelişine başlık açarım kime ne tarzı takılıyor. Dalga geçenlerin üslupları düzgün olmak kaydı ile taraflarında yer alıyorum ben de o yüzden. Doğru yapıyorlar devam etsinler. Zira bu dirence, tepkiye rağmen dikkat edilmiyorsa, ses edilmese dalga geçilmese afedersiniz argo olacak ama gırla olacak yanlış başlık açanlar herhalde.
Benim düşüncem budur.
Kullanıcı avatarı
Tus21 yazdı:
19.11.2018 - 11:56:55
ek yerleştirme ile ilgili sorum var
tercih yaparken yerleşip gitmeyenlerin puanı kadar veya ondan yüksek puana sahip olmak mı lazım acaba yoksa boş kalan yerlere 45 üstü herkes yerleşebilir mi? taban puan hangisi oluyor
45 üstü alan herkes tercih edebilir.kime kısmetse artık...