Pazar , Eylül 22 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Kullanıcı avatarı
Gedo_Mazo yazdı:Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama mobil sitenizde giriş yapıyorum, giriş yapıldı diyor nickim falan çıkıyor sonra otomatik olarak sayfaya atıyor, yanıtlaya tıkladığımda giriş yapmış olmama rağmen tekrar giriş yapmamı istiyor. Dolayısıyla Mobil sitenizden henüz yazabilmiş değilim. Tekrar kayıt olmamı istiyor en sonunda.
benim de oyleydi arama gecmisini silince düzeldi cidden
Kullanıcı avatarı
tabibehanim yazdı:
Gedo_Mazo yazdı:Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama mobil sitenizde giriş yapıyorum, giriş yapıldı diyor nickim falan çıkıyor sonra otomatik olarak sayfaya atıyor, yanıtlaya tıkladığımda giriş yapmış olmama rağmen tekrar giriş yapmamı istiyor. Dolayısıyla Mobil sitenizden henüz yazabilmiş değilim. Tekrar kayıt olmamı istiyor en sonunda.
Benim hala öyle :) :) :D düzelmiyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Gedo_Mazo yazdı:
tabibehanim yazdı:
Benim hala öyle :) :) :D düzelmiyor
Telefonunuzun veri silme ayari belki son 1 haftaya kuruludur. Benim oyleydi onu en baştan sil diye degistirince duzeldi :lol: inat ettim duzelttircem
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kusura bakmayın, görsellik bir yana, zor olmus ,komplike olmus,
neden güncellerseniz anlamıyorum aynını hotmail outlok vs yapıyor..lutfen dokunmayın ellemeyin diycem nafile,
ben diger niklerimle beraber terkediyorum,üzgünüm.
Kullanıcı avatarı
ev_kizi yazdı:kusura bakmayın, görsellik bir yana, zor olmus ,komplike olmus,
neden güncellerseniz anlamıyorum aynını hotmail outlok vs yapıyor..lutfen dokunmayın ellemeyin diycem nafile,
ben diger niklerimle beraber terkediyorum,üzgünüm.

Bu soğukta dışarıda ne yaparsınız, ne yer ne içersiniz? Hadi sen gitmeyi kafaya koymuşsun ama bari diğer nicklerini burada bırak. Bu sabi sübyanların ne günahı var? :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7