Perşembe , Eylül 19 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Kullanıcı avatarı
Hatalar
1- Cep telefonu ile 2017 ilkbahar tus forumunu görüntüleyemiyorum. İzin yok diyor. Giriş yapıyorum ancak giriş yaptıktan sonra hiç giriş yapmamış gibi gösteriyor.
2- YAZI PUNTOLARI ÇOK KÜÇÜK. MELİH GÖKÇEK GİBİ Mİ YAZALIM NE YAPALIM?
3-Bir yazı yazıp gönderince veya mesaj yazıp gönderince olduğum sayfa yerine forum ana sayfasına yönlendirme yapıyor. Sürekli forum ana sayfasından tekrar ilgili yere dönmek zorunda kalıyoruz.

Sevmediğim kısım
1- Bazı konular hakkında 20-30 sayfa yazı yazılmış. Direk istediğim sayfaya gidemiyorum. İlk sayfayı açmak zorundayım hep.
2- O çevrimiçi yazısı harbi çok kötü
3-Bunlar haricinde sitenin renk tonu çok soluk olmuş. Hep bi gri tonu var. Göz yoruyor.

Yoksa tasarım olarak fena değil.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ana sayfada başlığın yanında en son mesaj gönderen kişinin nick'ini göremediğimiz için başlıkta yeni bir şey yazıldı mı anlayamıyoruz.

Renk bana kötü gözükmedi, sonuçta beyaz arka plan internette en sık kullanılan arka plan rengi ama yazı puntoları gerçekten küçük. Yine de bu temaya ek olarak birkaç farklı renk tema yapılabilir, isteyen istediğini seçer.

Telefondan girerken üstteki manşetler kısmını geçip aşağıdaki forum başlıkları kısmına gelmek zor, ekranı kaydırmaya çalışınca manşetler kayıyor ekran değil. Ona nasıl bir çözüm olur bilmiyorum ama.
İkide bir çıkış yapıp duruyor. Üyelik gerektiren bir başlığa tıklaıdğınızda giriş istiyor, giriş yapınca da başlığa tekrar dönmüyor “önceki sayfaya dön” diye bir bağlantı var o da forumlar anasayfasına atıyor.siteden soğuttu. Bir şey yazacam giriş yap tekrar başlığı bul vsvs eziyet.
Kullanıcı avatarı
dr_konya yazdı:birçok arkadaşın özelden atama ile ilgili sorularını cevapladığım için arşiv babında 500 adetlik mesaj kutusu ihtiyacı görmüyor artırılmasını talep ediyorum
Eskileride silersen çok iyi olur am sayıyı artıralım olur :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kumralada yazdı:
drriza yazdı:Arkadaşlar hatalı eksik gördüğümüz heryeri yazalım. Daha iyiyi yapmak için uğraşacaz.
Rıza hocam pc de paylaşım yapılmıyor siteden atıyor.
Hım teknik ekibe iletiyorum... Ben şuan pc den yazıyorum atma işi olmadı ama . Tarayıcınız nedir?
Mobilden daha fazla olmak üzere pcden de yeni konu aramaya kalktığımda sürekli siteden atıyor,tekrar tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bir de konulara tıkladığımda en son sayfayı göstermek yerine ilk sayfayı açıyor. Bence de renk çok göz yorucu olmuş bence beyaz yanında başka renkle beraber parlaklığı azaltılabilir, mavi renk iyiydi aslında. Mesajlarda like butonu da yok ama onu ben mi göremedim emin değilim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7