Cumartesi , Eylül 21 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#3969654  gönderen prntscrn
 18.08.2017 - 14:25:22
Ve belki de forum anasayfasinda bu kadar yer işgal etmemeli.

Re:

#3969667  gönderen Bissinozis56
 18.08.2017 - 14:54:54
neurogenital yazdı:BEYENMIYORSAN GIRME BURADA KALP AMELIYATI YAPMIYORUZ BIRAZ DA SAKINLIGE IHTIYACIMIZ VAR
Ahahaha o başlıkların muadillerinden biri geldi galiba
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969683  gönderen eymikiz90
 18.08.2017 - 15:16:01
Bu siteye üye olma sebebim atama sürecimde yaşadığım zorluklar konusunda bilgi sahibi birileri belki yardımcı olur amacı idi. Bu bağlamda öğrendiğim şeyleri de başka meslektaşlarımla paylaşmak istiyorum.

Sitede var olan magazinsel terimi kullanılmış konuları okumayı düşünmüyorum. Ancak varolması beni rahatsız da etmiyor. Zevk meselesidir. Bunun dışında Drtus'ta geçirilmiş zaman da önemli. Eski ve birbirini daha çok tanıma fırsatı olmuş kişiler için bu konular eğlenceli ve stres atan bir şey olabilir.

Bu konuda olumsuz bulduğum tek durum ana sayfada yardım bekleyen üyelerin konularının çok çabuk geri sayfalara kayması. Site stres atma yeri olabilir ancak aynı zamanda yardımlaşma ve bilgi edinme yeri de. Tabii bu durumun bir çözümü yok. Arz talep meselesi magazinsel denilen bir konuda onbinlerce mesaj varsa talep ediliyor demektir. Bu durumun önüne geçemezsiniz ya da bu durum doktorların kalitesini göstermez düşüncesindeyim.
Kullanıcı avatarı

Re: Siteyi Dr Magazine çevirmişler

#3969687  gönderen rayleightsan
 18.08.2017 - 15:26:38
fruktr yazdı:Yillardir takip ederim drtus u ama hic bukadar magazin ve geyik sitesi kıvamina geldigini görmemiştim. Güncel biseyler varmi diye bi aciyorum siteyi
-hangi kadin candir
-dr mühendisle evlense ne olur ki
-bir gün ömrün kalsa ne nane yersin
-aladdin olsan ilk arzun ne olur
....vs vs.... vs
Bir çuval zırva ile dolu.
Ha simdi okuma kardesim o zaman diyenler olacak,inanın bir tanesini bile okumuyorum ne konuşuluyor merakda etmiyorum ama meslektaşlarımın bu anlamsiz boş mevzularla meşgul olmasi bir dr olarak beni umutsuzluga sürüklüyor. Bu konulari sitedeki dr olmayanlarin acip takip ettigine inanmak istiyorum. Bu sacma sapan konu başliklarina bir katkida ben yapmiş oldugum icin kendimi de kınıyorum.
oturup bunu mu sıkıntı ettin gerçekten bence bu saçma konu başlıkları içinde en saçması senin ki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3969705  gönderen the_dr
 18.08.2017 - 16:00:09
o ilk mesajı bilimsel görüneyim diye beğenenler bir geçmiş postlarını tarasınlar , random birkaçınıza baktım.

komik duruma düşüyorsunuz.
Kullanıcı avatarı

#3969712  gönderen PsycheAnalysis
 18.08.2017 - 16:06:12
Bazı başlıklar çok saçma gerçekten, hatta özellikle trolleyenler de mevcut. Ama forum formatında önemli olan paylaşım denizi içerisinde seninle aynı-benzer frekanstaki insanlarla iletişim kurabilmek. O yüzden zaman içerisinde kaçınılmaz olarak forumception oluşuyor, üst tabaka "barbunya yemeli miyim"i tartışırken derindekiler varoluşsal krizi konuşuyor filan.

Velhasıl-ı kelam, benzer insanlar, birleşin :)
Kullanıcı avatarı

#3969714  gönderen fruktr
 18.08.2017 - 16:08:36
Herkes herkonuyu konuşabilir dogrudur ve hakkidir ama yeri burasimidir bir bakmak lazim. Bende bircok konuyu donanimhaber gibi baska platformlarda konusuyorum ama drtus un biraz daha mesleki bir forum oldugunundan hareketle bu siteyi böyle yiprattigimizi düsünüyorum. Suan 77.dhy bekledigim icin gün icinde sık sık girip bi duyum alan varmi diye kontrol ediyorum ama donanimdh den daha cok ve daha saçma magazin burda dönüyor malesef
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969734  gönderen drela64
 18.08.2017 - 16:43:53
Hiiiiccc o başlıklarda isim olmaz benim.magazin yapan arkadaşları kınıyorum üstelik esefle....zalimlar sizi ... :)
Dip nit :The dr lütfen eski mesajlarimi irdeleyip bi kanit bulmaya calisma.hesabim bazen acik kalıyor ve biri yada birileri benim adima gonderi yapabiliyor ... :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969738  gönderen arzthamburg
 18.08.2017 - 16:50:33
Ana sayfada magazin ve bazı paramedikal konular için ayrı bir liste olur, mesleki konular vs için ayrı liste olur. Yani çift liste, böylece önemli başlıklar eriyip gitmez.
Rıza hocam mümkün müdür?

Re:

#3969743  gönderen Sokitor1
 18.08.2017 - 16:57:26
Yönetimin el atması lazım artık bu duruma tercih yapıcaz başlık kayboluyor. "Erkekler cidden daha zeki:))))))))" yok " Hangi erkekle evlenilmez" bunları görmek zorunda değiliz bence bir anket açılsın boş muhabbetler için de ekstra bir frame belirlensin en altta. Herkes dalgasına baksın.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3969753  gönderen the_dr
 18.08.2017 - 17:26:32
drela64 yazdı:Hiiiiccc o başlıklarda isim olmaz benim.magazin yapan arkadaşları kınıyorum üstelik esefle....zalimlar sizi ... :)
Dip nit :The dr lütfen eski mesajlarimi irdeleyip bi kanit bulmaya calisma.hesabim bazen acik kalıyor ve biri yada birileri benim adima gonderi yapabiliyor ... :)
tanıyorum onları :)