Pazar , Eylül 22 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

Güvenlik soruşturmasının yapılmaması

#3948296  gönderen Docsmoke
 20.07.2017 - 02:44:47
Arkadaşlar soruşturmamın aşamasını öğrenmeye çalışırken bugün belgelerimin bakanlığa iade edildiğini öğrendim. Sebep olarak soruşturma kapsamında polislerin evime geldiği ama beni evde bulamadıkları, bu nedenle tamamlanamadığı söylendi. Ne bir telefon ne başka bir şekilde ulaşılmadı. Bu tarz bir şey başına gelen var mı? Ya da ne yapmam gerektigi konusunda yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3948310  gönderen dremre123
 20.07.2017 - 02:58:33
Evde polis mi beklemenizi istiyorlar hergün. Hocam sizinki açıktan atama mı?

Re: Güvenlik soruşturmasının yapılmaması

#3948316  gönderen Docsmoke
 20.07.2017 - 03:06:52
CoastToCoast yazdı:Bazılarına polis gelmemiş , bazılarına da gelip komşularına sorup gitmişler böylesini hiç duymamıştım bende tedirgin oldum şimdi.Siz emniyet müdürlüğünden mi öğrendiniz bunu?
Arkadaslar baslayınca tedirgin olup il emniyet müdürlüğüne telefon ettim. Ordan söylediler.

#3948317  gönderen Docsmoke
 20.07.2017 - 03:07:19
dremre123 yazdı:Evde polis mi beklemenizi istiyorlar hergün. Hocam sizinki açıktan atama mı?
Evet hocam açıktan atamayım.

#3948338  gönderen CoastToCoast
 20.07.2017 - 03:26:19
Docsmoke yazdı:
CoastToCoast yazdı:Bazılarına polis gelmemiş , bazılarına da gelip komşularına sorup gitmişler böylesini hiç duymamıştım bende tedirgin oldum şimdi.Siz emniyet müdürlüğünden mi öğrendiniz bunu?
Arkadaslar baslayınca tedirgin olup il emniyet müdürlüğüne telefon ettim. Ordan söylediler.
Hocam geçmiş olsun eylül yy 'nin güvenlik soruşturması sanırım.Yani bi insan 24 saat evde mi olacak, hasta olur hastaneye gider,alışveriş için markete gider ,ekmek almaya gider.Geldilerse en azından apartman yöneticisi veya komşulardan birine seni arattırmaları lazım ne saçma iş bu böyle.

#3948608  gönderen Docsmoke
 20.07.2017 - 17:33:17
Bugün emniyetle tekrar konuştum. Isimlerin karıştığını ve sorusturmamın yapıldığını söylediler. Ancak bakanlıktaki birimler bile farklı farklı cevaplar veriyor. Birimlerden birisi hic başvuru yapmamış olduğumu bile söyledi. Yerlestirildikten sonrası tusa hazırlanma sürecinin yanında hiçmiş. Allah hepimize sabır versin..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3948612  gönderen Bissinozis56
 20.07.2017 - 17:35:41
Her zaman söylüyorum bu ülkede okumak hele hele doktor olmak en zor iş. Halbuki yap bi tane işemeli sıçmalı film götür parayı

#3948620  gönderen CoastToCoast
 20.07.2017 - 17:45:45
Docsmoke yazdı:Bugün emniyetle tekrar konuştum. Isimlerin karıştığını ve sorusturmamın yapıldığını söylediler. Ancak bakanlıktaki birimler bile farklı farklı cevaplar veriyor. Birimlerden birisi hic başvuru yapmamış olduğumu bile söyledi. Yerlestirildikten sonrası tusa hazırlanma sürecinin yanında hiçmiş. Allah hepimize sabır versin..
Hocam hayırlı olsun olsun sevindim adınıza en azından soruşturma kısmınız bitmiş gerisi daha çabuk hallolur. Bende tedirgin olduğum için il emniyet müdürlüğüne bizzat gittim hiçbir bilgi vermediler bana , evraklarım ulaşmış mı en azından onu öğreneyim diyorum 'ulaşmıştır ulaşmıştır merak etmeyin' şeklinde bi cevap aldım.Allah hakkaten sabır versin hepimize

#3948629  gönderen Docsmoke
 20.07.2017 - 17:50:19
CoastToCoast yazdı:
Docsmoke yazdı:Bugün emniyetle tekrar konuştum. Isimlerin karıştığını ve sorusturmamın yapıldığını söylediler. Ancak bakanlıktaki birimler bile farklı farklı cevaplar veriyor. Birimlerden birisi hic başvuru yapmamış olduğumu bile söyledi. Yerlestirildikten sonrası tusa hazırlanma sürecinin yanında hiçmiş. Allah hepimize sabır versin..
Hocam hayırlı olsun olsun sevindim adınıza en azından soruşturma kısmınız bitmiş gerisi daha çabuk hallolur. Bende tedirgin olduğum için il emniyet müdürlüğüne bizzat gittim hiçbir bilgi vermediler bana , evraklarım ulaşmış mı en azından onu öğreneyim diyorum 'ulaşmıştır ulaşmıştır merak etmeyin' şeklinde bi cevap aldım.Allah hakkaten sabır versin hepimize
Tanıdık olmadan hiç bi şey ögrenilemiyor malesef hocam. Bi tanıdığınız polis vs varsa o sorsun soruşturma bitti mi diye? Belki o şekilde öğrenebilirsiniz

#3948634  gönderen strikesback
 20.07.2017 - 17:54:38
Geçmiş olsun lanet bir durum. Sabırlı olmakta fayda var. Takipteyim.