Cumartesi , Eylül 21 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Eslerin ayni Tusa girerek puanlarinin yettigi en iyi ilde diledikleri bolumlerde olmalari kisitlanmistir arkadaslar.
Bilindigi gibi TUK asistanlikta es durumu mazeretiyle yer degistirmeyi sadece asistanliga basladiktan sonra evlenenler icin uygun gormustur. Asistanligi kazanmadan once evlenmek suc mudur ki bu kisitlama getirilmistir? Bu durumda esler sadece 1 sehir tercih edebilecek, 2. Sehirleri yazarsa ayri sehirlere gitme ihtimali dogacaktir. Bu yuzden eslerin istedigi bolumu secmesi kisitlanmis, durum "ayni sehirde hangi bolum olursa olsun artik" noktasina gelmistir. Esler diledigi bolumlerde puanlarinin yettigi en iyi egitimi alabilecegi ortak ili secememektedir, cunku hakli olarak puanlarinin nereye yetecegini bilemezler. Birkac puan daha dusuk bir yeri yazmanin da garantisi olmadigi gibi, adaleti de yoktur. Sistemi kotuye kullananlar oldugu icin mi bu kisitlama getirildi bilmiyorum ama, bu ayni anda tercih yapacak eslerin tercihlerinde buyuk kisitlama getirmektedir.
Bu durumumda olanlar ya da ilerde olabilecekler, benim gibi durumla alakam yok ama konudan rahatsizlik duyuyorum diyenler... sizlerden
destek bekliyorum. Durumu sabimi arayarak ilettim, www.sbn.gov.tr den de uye olduktan sonra bir dilekceyle durumu yazabilecegimi soylediler... Saglikta bulusma noktasina (www.sbn.gov.tr) yazacaklarinizla desteklerinizi bekliyorum...
En son cesurtete tarafından 08.06.2017 - 17:44:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009