Perşembe , Eylül 19 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

SİTEYE BAZI YENİ KURALLAR EKLEME

#3630202  gönderen hophop38
 14.08.2016 - 23:09:40
merhaba , lütfen sitede eskiden yazdığımız bır mesajı kendimiz kaldırabilelim yada istemediğimiz birinin bize öm yazmasını engelleyebilelim bırde actıgımız baslıgı kendımız kaldırabilelim bu kurallar lutfen bu siteye getirilsin baska uygulanmasını istediğiniz kural varsa yazın arkadaslar çoğunluk olup lutfen baskı yapalım :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: SİTEYE BAZI YENİ KURALLAR EKLEME

#3630207  gönderen hophop38
 14.08.2016 - 23:12:54
steteskobumsekil yazdı:kendi açtığımız başlıkları silebilsek hiç fena olmaz :lol:
kesinlikle bu konuda yöneticiye baskı yapmamız lazım :)
Kullanıcı avatarı

#3630358  gönderen soneryakamoz
 15.08.2016 - 02:10:40
Çoğu forumda sistem açtığınız konuya yanıt/mesaj yoksa silme yetkisi verir. Ancak 1 mesaj bile olsa silemiyorsunuz.

Konuyu açtınız ve eleştirel ya da faydalı paylaşımlar oldu ve onlarca/yüzlerce kişinin katkısı var. Bu konunun kapanması diğer tüm kişilerın yazdıklarına hakaret olur.

Forum önerilerinde forumu güncelleme/geliştirme çalışmaları için geri bildirimler yönetimce alınıyordu ve sanırım bazı planları vardır. Ancak kısa vadede beklentilerim:

-Kullanıcı engelleme
-Gönderini silebilme (mesajtan sonra alıntılama/devamında mesajlar olsa bile)
-Toplu alıntı silebilme

Ve bir de bazı kullanıcıların sadece mesaj kasmak için forumda acayip uğraşları var. Zaten mesajların %90'ı da Whatsapp sohbeti şeklinde...

#3630415  gönderen hophop38
 15.08.2016 - 12:08:33
soneryakamoz yazdı:Çoğu forumda sistem açtığınız konuya yanıt/mesaj yoksa silme yetkisi verir. Ancak 1 mesaj bile olsa silemiyorsunuz.

Konuyu açtınız ve eleştirel ya da faydalı paylaşımlar oldu ve onlarca/yüzlerce kişinin katkısı var. Bu konunun kapanması diğer tüm kişilerın yazdıklarına hakaret olur.

Forum önerilerinde forumu güncelleme/geliştirme çalışmaları için geri bildirimler yönetimce alınıyordu ve sanırım bazı planları vardır. Ancak kısa vadede beklentilerim:

-Kullanıcı engelleme
-Gönderini silebilme (mesajtan sonra alıntılama/devamında mesajlar olsa bile)
-Toplu alıntı silebilme

Ve bir de bazı kullanıcıların sadece mesaj kasmak için forumda acayip uğraşları var. Zaten mesajların %90'ı da Whatsapp sohbeti şeklinde...
hocam bazen actıgımız baslıklarda konu cok farklı yere doğru gıdıyor hatta kavgaya dönebılıyor ve tatsız sacma sapan seyler yazılmaya başlanıyor işte o anda o konuyu acan kişi kendı kapatabilmeli en azından kilitleyebilmeli dıye düşünüyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3630424  gönderen Simurg
 15.08.2016 - 12:27:38
mesaj yazıp silme bizim uygun gordugumuz bir durum değil.. yazdıklarınızın kendi kontrolunuzde oldugunu biliyorsunuz ve ona gore uygun seyler yazacagınıza ınanıyoruz...
Kullanıcı avatarı

#3630527  gönderen scirocco
 15.08.2016 - 16:27:41
bizlerde adminleri banlayabilelim :roll: yönetime el koyalım gerektiği zaman :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3630539  gönderen disciyim
 15.08.2016 - 16:38:17
soneryakamoz yazdı:
disciyim yazdı:Siteye disciler gelmesin bide
neden
bıktık bunlardan dermişim
dus güncelini takip için üye olduğum sitede tüm evlilik başlıklarına yazar hale geldim, bıktım kendimden
Kullanıcı avatarı

#3630543  gönderen soneryakamoz
 15.08.2016 - 16:41:04
disciyim yazdı:
soneryakamoz yazdı:
disciyim yazdı:Siteye disciler gelmesin bide
neden
bıktık bunlardan dermişim
dus güncelini takip için üye olduğum sitede tüm evlilik başlıklarına yazar hale geldim, bıktım kendimden

:D:D:D:D:D

forum oldukça neşeli canlı sohbet etmesi keyifli kullanıcılar mevcut. Aslında bir nevi aracı olmuş