Perşembe , Ekim 17 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

...

#3613404  gönderen disciyim
 23.07.2016 - 11:25:39
...
En son disciyim tarafından 11.07.2017 - 01:22:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tusuyerimkiben yazdı:Herseye ragmen hayat devam ediyor..
Akışına bırak sen de...
Hayat devam etsin aksin, ben kimim ki
Sadece buranin da kucuk bir TR olmasina uzuldum o kadar, yuzde 30 unun dr oldugunu varsayarsak yazik
Kullanıcı avatarı

Re: sorgulama, düşünme, goygoy yap sitesi: drtus

#3613415  gönderen ulumemo
 23.07.2016 - 11:53:02
Haklılık payı var bence. Gözlemim; Moderatörler arasında uyumsuzluk var. Banlanma kriterleri yok. Birine ters gelmeyen diğeri için ban sebebi olabiliyor. Bir tek tusdataya gelen eleştirilerde ortak hareket ediliyor. Bazı durumlarda anlayabiliyorum ama özeleştiri konusunda biraz daha hassas olunmalı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
disciyim yazdı:
Akışına bırak sen de...
Sadece buranin da kucuk bir TR olmasina uzuldum o kadar, yuzde 30 unun dr oldugunu varsayarsak yazik
Muhtemelen farkındasındır , düne kadar çekildim buralardan...
Sevdiğim insanlarla ötekileşme -ayrışma durumunda kalmak istemiyorum...
Ailemin çoğunluğu dahil, sükunetle dinleyip cekiliyorum ortamlardan.
Toplumsal olarak zihinsel stratejiler ile cok oluyor parçalanalı, siyasiler rol model olmuş bize, sadece sataşıp kavgaya meyil halindeyiz. Tartışma ne haddimize, seviyeli konusamaz olduk dişcim ;)
Sen yine de akışına birak, kendine iyi bak...
tusuyerimkiben yazdı:
disciyim yazdı:
Akışına bırak sen de...
Muhtemelen farkındasındır , düne kadar çekildim buralardan...
Sevdiğim insanlarla ötekileşme -ayrışma durumunda kalmak istemiyorum...
Ailemin çoğunluğu dahil, sükunetle dinleyip cekiliyorum ortamlardan.
Toplumsal olarak zihinsel stratejiler ile cok oluyor parçalanalı, siyasiler rol model olmuş bize, sadece sataşıp kavgaya meyil halindeyiz. Tartışma ne haddimize, seviyeli konusamaz olduk dişcim ;)
Sen yine de akışına birak, kendine iyi bak...
Sende iyi bak kendine
Kullanıcı avatarı
halbuyse bu sitenin amacı doktorların bir araya gelip atomu parçalama çalışmalarını hızlandırmak ve dünyayı daha yaşanır bir hale getirmekti. şu an geldiği hal içler acısı gerçekten..

sadece bir internet sitesi burası arkadaşlar beklentiyi fazla artırmayın işinizi görün çarpıya basın gitsin sitede 3+1 daire almış gibi takılmayın.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
ulumemo yazdı:Haklılık payı var bence. Gözlemim; Moderatörler arasında uyumsuzluk var. Banlanma kriterleri yok. Birine ters gelmeyen diğeri için ban sebebi olabiliyor. Bir tek tusdataya gelen eleştirilerde ortak hareket ediliyor. Bazı durumlarda anlayabiliyorum ama özeleştiri konusunda biraz daha hassas olunmalı.
Ayni baslikta yaptigi espiri 5 yas seviyesinde, kalmis satasmalari uzatmadigim halde beni banlamis, dusunmeyelim mi sorgulamayalim mi
kaptopril yazdı:halbuyse bu sitenin amacı doktorların bir araya gelip atomu parçalama çalışmalarını hızlandırmak ve dünyayı daha yaşanır bir hale getirmekti. şu an geldiği hal içler acısı gerçekten..

sadece bir internet sitesi burası arkadaşlar beklentiyi fazla artırmayın işinizi görün çarpıya basın gitsin sitede 3+1 daire almış gibi takılmayın.

Su an gercekten yikildim benimse uyelik sebebim atomu parcalayamamis olmakti