Çarşamba , Ekim 23 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re: ASGARİ ÜCRET 1300 DR MAAŞI 2200 LİRA

#3554876  gönderen under1234
 15.05.2016 - 15:39:15
Beyaz-Prensli-At yazdı:
soneryakamoz yazdı:
Beyaz-Prensli-At yazdı: Ciddi misin? Ben halk sağlığı yazayım diyorum ama 4000 lira filan alıyorlar. 6500 alan dahiliyeyi mi seçeyim bilemedim ki...
halk sağlığında ek iş yapmaz isen ve maddi olarak durumun iyi değilse sıradan memur gibi ayın 15'ini parasız beklersin.

Halk sağlığında iken boş vakitlerde ek iş yapma ya da istatistik ile tezlerden kazanma olası seçenekler olsa da internet üzerinden para kazanma da bir diğer alternatif...
Hocam maddi durumum hiç iyi değil, ailemden bana borçlarından başka bişey kalmayacak. 30 yaşındayım ve bir an evvel evlenmek istiyorum ama birikmişim de sıfır TL :lol:
Klinikten de iğreniyorum. Ne iş yapacam ben?
amorinthemoon iyi bi cevap vermiş. Mecburi bittiyse istanbulda bi özelde nobet ayarla geçici olarak. istifayı bas. Sonra açıktan atama için basvur istanbulda tsm leri. Ozellikle ist. perifer tsm leri.Yerlesince 1 yil sonra aile hekimisin. Hayirli olsun :)
Kullanıcı avatarı
under1234 yazdı:
Beyaz-Prensli-At yazdı:
soneryakamoz yazdı: halk sağlığında ek iş yapmaz isen ve maddi olarak durumun iyi değilse sıradan memur gibi ayın 15'ini parasız beklersin.

Halk sağlığında iken boş vakitlerde ek iş yapma ya da istatistik ile tezlerden kazanma olası seçenekler olsa da internet üzerinden para kazanma da bir diğer alternatif...
Hocam maddi durumum hiç iyi değil, ailemden bana borçlarından başka bişey kalmayacak. 30 yaşındayım ve bir an evvel evlenmek istiyorum ama birikmişim de sıfır TL :lol:
Klinikten de iğreniyorum. Ne iş yapacam ben?
amorinthemoon iyi bi cevap vermiş. Mecburi bittiyse istanbulda bi özelde nobet ayarla geçici olarak. istifayı bas. Sonra açıktan atama için basvur istanbulda tsm leri. Ozellikle ist. perifer tsm leri.Yerlesince 1 yil sonra aile hekimisin. Hayirli olsun :)
Hocam tecilimin bitmesine az kaldı. Mecburiye de hiç gitmedim, müstafi oldum. Asistan olmazsam askerlik araya girecek. 4 yıla kadar bedelli çıkar diye düşünüyorum ama onun için de asistan olmam lazım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: ASGARİ ÜCRET 1300 DR MAAŞI 2200 LİRA

#3554973  gönderen soneryakamoz
 15.05.2016 - 17:21:47
Beyaz-Prensli-At yazdı:
amorinthemoon yazdı:Aile hekimliği asistsnlıgı yaz
Asistanlıkta ve uzmanlıkta daha cok alırsın
Tercih etmek zorunda olduğum ilde ne normal ne de sağlık bakanlığı kadrosu açılmamış. Yoksa tam benlik iş. Düşünmekten bunaldım cidden.
maddi durum ön planda ise halk sağ. bulaşma derim, keza temel bilimler için de geçerli bu.

Aynı il şartı varsa ve 1. sırada maddiyat varsa ve rahatlık ön plandaysa buna etkili bir alternatif bulamadım...