Cuma , Ekim 18 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...

#3432780  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 16:46:36
Carlito yazdı:
Drhm yazdı:
Carlito yazdı:Şikayetin içeriğine Tabiki bakıyoruz Ama genel olarak bu konuları konuşulmaması fikrindeyiz
bir bakmiyrz bir bakiyoruz diyrsunuz anlamadim gercekten...neden konusulmamasi fikrindesiniz ticari kaygidan yada baska kaygidan dolayi mi?sadece tusla tipla ilgili konusulmasini mi istiyrsunuz?.kategoriler cok genis tip disi bircok konuda var hemde inanc kategoriside var boyle dusunuyrsaniz inanc kategorisini koymamaniz lazm
bakıyoruz son kararım :)

mesela bu konu tamamen kırıcı olmaya başladı kapatın diye şikayet gelmiş biraz önce. ben kapatmadım. ama başka bir arkadaşım da kapatabilir. muallak.

tekrar ediyorum: baştan hiç konuşulmaması yanlısıyız bu konuların.

Çünkü: KONUŞAMIYORUZ.

10000 defa test ettik onayladık, bir kedi ölse bu memlekette biri ortaya kafirdi bu kedi tuuu dese taşı atsa arkasından 1000 tane uzman doktor asistan doktor intörn stajer sabaha kadar birbirlerinin küfür edilmedik yıpratılmadık zerresini bırakmayana kadar tartışıyorlar.

o yüzden hiç olmasın, olursa da defekt doğarsa kapatıyoruz.

umarım anlatabildim.
:))) duygusal davranmis sikayet eden..kirici bisey yazilmadi gorusunu belirtti kiricilik degilki bu benim gorusume zit olsa bile... son iki sayfada oncekileri bilmyrm normal sinirlarda konusuyrduk kimsede hakaret etmedi ....konusamayanlari engelleseniz daha ii olmaz mi peki konusamayanlar cevap veremeyenler kufre hakarete sarilir. Basligi cezalandirmak yerine bu kisileri engelleyin yada basliga girmesine izin vermeyin nacizane gorusum bu uygulayip uygulamak size kalmis

Re:

#3432842  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 18:07:16
Basligi geri acsaydiniz en azindan
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3432854  gönderen tunde
 09.01.2016 - 18:18:56
Carlito yazdı:
Drhm yazdı:
Carlito yazdı:Şikayetin içeriğine Tabiki bakıyoruz Ama genel olarak bu konuları konuşulmaması fikrindeyiz
bir bakmiyrz bir bakiyoruz diyrsunuz anlamadim gercekten...neden konusulmamasi fikrindesiniz ticari kaygidan yada baska kaygidan dolayi mi?sadece tusla tipla ilgili konusulmasini mi istiyrsunuz?.kategoriler cok genis tip disi bircok konuda var hemde inanc kategoriside var boyle dusunuyrsaniz inanc kategorisini koymamaniz lazm

mesela bu konu tamamen kırıcı olmaya başladı kapatın diye şikayet gelmiş biraz önce. ben kapatmadım. ama başka bir arkadaşım da kapatabilir. muallak.

10000 defa test ettik onayladık, bir kedi ölse bu memlekette biri ortaya kafirdi bu kedi tuuu dese taşı atsa arkasından 1000 tane uzman doktor asistan doktor intörn stajer sabaha kadar birbirlerinin küfür edilmedik yıpratılmadık zerresini bırakmayana kadar tartışıyorlar.

umarım anlatabildim.
Tek anlayışlı grup pratisyenler. Haklısın. :)

#3433806  gönderen Drhm
 10.01.2016 - 12:58:11
Drhm yazdı:
Carlito yazdı:
Drhm yazdı: bir bakmiyrz bir bakiyoruz diyrsunuz anlamadim gercekten...neden konusulmamasi fikrindesiniz ticari kaygidan yada baska kaygidan dolayi mi?sadece tusla tipla ilgili konusulmasini mi istiyrsunuz?.kategoriler cok genis tip disi bircok konuda var hemde inanc kategoriside var boyle dusunuyrsaniz inanc kategorisini koymamaniz lazm

umarım anlatabildim.
:))) duygusal davranmis sikayet eden..kirici bisey yazilmadi gorusunu belirtti kiricilik degilki bu benim gorusume zit olsa bile... son iki sayfada oncekileri bilmyrm normal sinirlarda konusuyrduk kimsede hakaret etmedi ....konusamayanlari engelleseniz daha ii olmaz mi peki konusamayanlar cevap veremeyenler kufre hakarete sarilir haklisiniz. Basligi cezalandirmak yerine bu kisileri engelleyin yada basliga girmesine izin vermeyin nacizane gorusum bu uygulayip uygulamak size kalmis