Çarşamba , Ekim 23 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#3432688  gönderen faberlodit
 09.01.2016 - 15:36:12
Bir dünya yaratmak istiyoruz insanların din, siyaset konuşmadığı. Etnik kökenlerden bağımsız, insanların şu ya da bu özelliğinden dolayı kategorize edilmediği.
Bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. İnsanların birbirine hakaret etmeden, öz kimliklerinden bağımsız düşünceleriyle, gölge bedenleriyle ve tabi ki özgürce hareket edebilecekleri :)
Bir dünya düşlüyoruz kimsenin sorgulamadığı, eleştirmediği, kavga etmediği...
Bir ..

Bi dakka ya ben moderatör değildim ki :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3432695  gönderen vedatmilor
 09.01.2016 - 15:44:15
Siteye üye olurken "ifade hürriyetinizin garantörüyürüz." diye bi ibare görmedim.

Kişiye ait bir site olarak, herhangi bir sebep gösterilmeden üyeler olarak sesimiz kısılabilir, hatta üyelikler silinebilir. İyi değil tabii ama normal bi durum.

#3432698  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 15:46:09
faberlodit yazdı:Bir dünya yaratmak istiyoruz insanların din, siyaset konuşmadığı. Etnik kökenlerden bağımsız, insanların şu ya da bu özelliğinden dolayı kategorize edilmediği.
Bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. İnsanların birbirine hakaret etmeden, öz kimliklerinden bağımsız düşünceleriyle, gölge bedenleriyle ve tabi ki özgürce hareket edebilecekleri :)
Bir ..

konusmadan sorgulamadan dusunmeden elestirmeden olur mu hocam koyun mu olacaz...saygi cercevesinde olduktan sonra ...bu basligida kitlemezler heralde

Re:

#3432704  gönderen infex
 09.01.2016 - 15:51:56
bu forumda mantık aramıycan modlar kafalarına göre konu siler üye banlarlar, benim 11 senelik üyeliğimi sildiler yalan ve iftira ile. Tekrar açtık pardon dediler açmadılar böyle adamlar var burda
Kullanıcı avatarı

#3432715  gönderen Carlito
 09.01.2016 - 15:58:41
Din ve siyaset forumumuzda yasak şikayet gelene kadar sabrediyoruz

#3432726  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 16:01:58
Carlito yazdı:Din ve siyaset forumumuzda yasak şikayet gelene kadar sabrediyoruz
bu aslinda bastan kaldiracazda sikayet edilmesini bekliyrz demek mi oluyr??ve sikayetin neye gore niye olduguna bakmiyr musunuz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3432729  gönderen akandemir
 09.01.2016 - 16:02:44
Drhm yazdı:
faberlodit yazdı:Bir dünya yaratmak istiyoruz insanların din, siyaset konuşmadığı. Etnik kökenlerden bağımsız, insanların şu ya da bu özelliğinden dolayı kategorize edilmediği.
Bir ..

konusmadan sorgulamadan dusunmeden elestirmeden olur mu hocam koyun mu olacaz...saygi cercevesinde olduktan sonra ...bu basligida kitlemezler heralde
Ne güzel söylemişsin. Keşke herkes böyle tartışabilse.
Kullanıcı avatarı

#3432731  gönderen Carlito
 09.01.2016 - 16:02:54
Bakmıyoruz tutup da cumadan duaya başlığını da kilitlediyoruz. Araştırırsanız bu konu forumlarımızda kural olarak geçmekte

Re:

#3432737  gönderen disciyim
 09.01.2016 - 16:07:33
Baslik kitlenmesi bir derecede ben yorum silinmesine kil oluyorum. Cokca denk geldim. Bu kadar despotlugun luzumu yok bence. Sponsor diye abartmanin anlamida yok. Sonucta site amacini asmis durumda :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3432738  gönderen nurullahs
 09.01.2016 - 16:07:47
bence bir kaç başlık dışında tüm başlıklar kitlensin..her gün sadece 3 başlık açık kalsın..yorumlari takip edemiyoruz sonra..

#3432739  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 16:08:01
Carlito yazdı:Bakmıyoruz tutup da cumadan duaya başlığını da kilitlediyoruz. Araştırırsanız bu konu forumlarımızda kural olarak geçmekte
yasak sacma ama hersey konusulabilir sikayetin icerigine bakarak kapatmalisiniz bakmadan olurmu hep istenilen seyler konusulacak degil ya
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3432747  gönderen Carlito
 09.01.2016 - 16:16:46
Şikayetin içeriğine Tabiki bakıyoruz Ama genel olarak bu konuları konuşulmaması fikrindeyiz

#3432761  gönderen Drhm
 09.01.2016 - 16:26:39
Carlito yazdı:Şikayetin içeriğine Tabiki bakıyoruz Ama genel olarak bu konuları konuşulmaması fikrindeyiz
bir bakmiyrz bir bakiyoruz diyrsunuz anlamadim gercekten...neden konusulmamasi fikrindesiniz ticari kaygidan yada baska kaygidan dolayi mi?sadece tusla tipla ilgili konusulmasini mi istiyrsunuz?.kategoriler cok genis tip disi bircok konuda var hemde inanc kategoriside var boyle dusunuyrsaniz inanc kategorisini koymamaniz lazm
Kullanıcı avatarı

#3432765  gönderen Carlito
 09.01.2016 - 16:31:08
Drhm yazdı:
Carlito yazdı:Şikayetin içeriğine Tabiki bakıyoruz Ama genel olarak bu konuları konuşulmaması fikrindeyiz
bir bakmiyrz bir bakiyoruz diyrsunuz anlamadim gercekten...neden konusulmamasi fikrindesiniz ticari kaygidan yada baska kaygidan dolayi mi?sadece tusla tipla ilgili konusulmasini mi istiyrsunuz?.kategoriler cok genis tip disi bircok konuda var hemde inanc kategoriside var boyle dusunuyrsaniz inanc kategorisini koymamaniz lazm
bakıyoruz son kararım :)

mesela bu konu tamamen kırıcı olmaya başladı kapatın diye şikayet gelmiş biraz önce. ben kapatmadım. ama başka bir arkadaşım da kapatabilir. muallak.

tekrar ediyorum: baştan hiç konuşulmaması yanlısıyız bu konuların.

Çünkü: KONUŞAMIYORUZ.

10000 defa test ettik onayladık, bir kedi ölse bu memlekette biri ortaya kafirdi bu kedi tuuu dese taşı atsa arkasından 1000 tane uzman doktor asistan doktor intörn stajer sabaha kadar birbirlerinin küfür edilmedik yıpratılmadık zerresini bırakmayana kadar tartışıyorlar.

o yüzden hiç olmasın, olursa da defekt doğarsa kapatıyoruz.

umarım anlatabildim.