Cumartesi , Eylül 21 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re:

#3046571  gönderen creedozz
 21.11.2014 - 00:31:09
bn sevmedim ama dibek kahvesi denenebilir bi de mocha candır
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058565  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 03:34:53
espresso en iyisidir imkan yoksa türk kahvesi damla sakızlı olanı tercih sebebidir ama o keyif için daha çok, ders öncesi denemedim uyku kaçırır ama muhabbet isteği uyandırıp da dersten alıkoyar belki de neme lazım :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3058924  gönderen meritamon
 06.12.2014 - 17:58:38
bende kahve makinesi önerisi istiyorum

hala alamadım

türk kahvesi makinesi var ama filtre kahve makinesi hangisini alsam bilemiyorum

nescafenin makinesini denedim ama kahvelerini beğenmedim hem soğuk kahve yapıyor hem de üçü bir arada kahveler gibi...kahvenin tadı güzel değil

kapsül kullanılan makinelerde bana mantıksız geldi sürekli kapsülle uğraşılmaz

ne yapsam

:roll:
Kullanıcı avatarı

#3058928  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 18:00:15
meritamon yazdı:bende kahve makinesi önerisi istiyorum

hala alamadım

nescafenin makinesini denedim ama kahvelerini beğenmedim hem soğuk kahve yapıyor hem de üçü bir arada kahveler gibi...kahvenin tadı güzel değil

ne yapsam

delonghi espresso makinesi en guzzeli
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058938  gönderen akandemir
 06.12.2014 - 18:05:53
menengiç kahvesi:)
Kullanıcı avatarı

#3058942  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 18:07:26
vandecamp yazdı:
xxlargerx yazdı:Tabii ki de Kopi Luwak :roll:
Kahveden soğudum hocam :) Acaba diğerlerinde de dışkı var mıdır diye işkillendim:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Kopi_Luwak
asıl aromasını veren o :))

ben de soğudum şimdi :at:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058946  gönderen meritamon
 06.12.2014 - 18:10:14
akandemir yazdı:menengiç kahvesi:)
of iğrenç o ya
Kullanıcı avatarı

#3058948  gönderen meritamon
 06.12.2014 - 18:11:01
ozgur844 yazdı:
meritamon yazdı:bende kahve makinesi önerisi istiyorum

hala alamadım

ne yapsam

delonghi espresso makinesi en guzzeli

nasıl bi makine o ,anlat bakim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058950  gönderen rosebud
 06.12.2014 - 18:11:18
ozgur844 yazdı:espresso en iyisidir imkan yoksa türk kahvesi damla sakızlı olanı tercih sebebidir ama o keyif için daha çok, ders öncesi denemedim uyku kaçırır ama muhabbet isteği uyandırıp da dersten alıkoyar belki de neme lazım :)
espresso bana çok sert geliyor, geçen gün kahveyi kendim çektim espresso makinemi kullanmaya üşendim kahveyi sütle kaynattım :D ciddiyim güzel oldu...makinede hazırlayınca da zaten sütle karıştırıyorum...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058956  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 18:16:51
rosebud yazdı:
ozgur844 yazdı:espresso en iyisidir imkan yoksa türk kahvesi damla sakızlı olanı tercih sebebidir ama o keyif için daha çok, ders öncesi denemedim uyku kaçırır ama muhabbet isteği uyandırıp da dersten alıkoyar belki de neme lazım :)
espresso bana çok sert geliyor, geçen gün kahveyi kendim çektim espresso makinemi kullanmaya üşendim kahveyi sütle kaynattım :D ciddiyim güzel oldu...makinede hazırlayınca da zaten sütle karıştırıyorum...
espresso makinasında yapmak bi dakka sürmez, sütle kaynatmak daha zor değil mi, bi yanlışlık olmasın :)

starbucks ta yumuşak içime uygun kahve çeşitleri de var onları da deniyebilirsin, aklıma gelmişken starbackstan çekirdek kahve aldığınızda duble espresso kahve ikramı yapıyolar söylemezseniz vermeyebilirler :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058962  gönderen rosebud
 06.12.2014 - 18:23:15
ozgur844 yazdı:
rosebud yazdı:
espresso makinasında yapmak bi dakka sürmez, sütle kaynatmak daha zor değil mi, bi yanlışlık olmasın :)

starbucks ta yumuşak içime uygun kahve çeşitleri de var onları da deniyebilirsin, aklıma gelmişken starbackstan çekirdek kahve aldığınızda duble espresso kahve ikramı yapıyolar söylemezseniz vermeyebilirler :)
yok kahveyi Almanya'dan kardeşim getirmişti, makine dediğim otomatik değil ;) o da hediye, ama otomatik olanı da hediye gelecekmiş duyumunu aldım :D alttakiyle idare ediyorum da onu da son seferinde kullanmaya üşendim :oops:
Resim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058963  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 18:27:58
rosebud yazdı:
ozgur844 yazdı:
rosebud yazdı: espresso bana çok sert geliyor, geçen gün kahveyi kendim çektim espresso makinemi kullanmaya üşendim kahveyi sütle kaynattım :D ciddiyim güzel oldu...makinede hazırlayınca da zaten sütle karıştırıyorum...

yok kahveyi Almanya'dan kardeşim getirmişti, makine dediğim otomatik değil ;) o da hediye, ama otomatik olanı da hediye gelecekmiş duyumunu aldım :D alttakiyle idare ediyorum da onu da son seferinde kullanmaya üşendim :oops:
Resim
resimdekini bilemeyeceğim ama ben bunu tavsiye ederim kullanımı kolay arkadaşımda vardı

http://www.bimeks.com.tr/urun/109384/de ... inesi.aspx
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058965  gönderen rosebud
 06.12.2014 - 18:30:40
ozgur844 yazdı:
rosebud yazdı:
ozgur844 yazdı: espresso makinasında yapmak bi dakka sürmez, sütle kaynatmak daha zor değil mi, bi yanlışlık olmasın :)

Resim
resimdekini bilemeyeceğim ama ben bunu tavsiye ederim kullanımı kolay arkadaşımda vardı

bunun benzerini kardeşim yine hediye olarak getirmeyi düşünüyormuş :) şanslı bir ablayım, o yüzden şimdilik bununla idare ederim ;) bu arada bahsettiğin kahveleri de denemeyi düşünüyorum, sağolasın...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3058968  gönderen ozgur844
 06.12.2014 - 18:33:39
rosebud yazdı:
ozgur844 yazdı:
rosebud yazdı: yok kahveyi Almanya'dan kardeşim getirmişti, makine dediğim otomatik değil ;) o da hediye, ama otomatik olanı da hediye gelecekmiş duyumunu aldım :D alttakiyle idare ediyorum da onu da son seferinde kullanmaya üşendim :oops:
Resim

bunun benzerini kardeşim yine hediye olarak getirmeyi düşünüyormuş :) şanslı bir ablayım, o yüzden şimdilik bununla idare ederim ;) bu arada bahsettiğin kahveleri de denemeyi düşünüyorum, sağolasın...
gercekten şanslıymışsın :)
rica ederim.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7