Cumartesi , Ekim 19 2019
Sitemiz hakkındaki gÖrüŞ ve Önerilerinizi buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

ÇALINAN HESABIMI GERİ İSTİYORUM!

#4313362  gönderen JimmyF_Mcnulty
 25.09.2019 - 23:34:36
Daha önce info.drtus'a mail atmama ve bir admine ulaşmama rağmen çözüm elde edemediğim için bu mesaji yazıyorum.

Daha önce kullanmış olduğum @galicia isimli hesabım banlandiktan sonra bu hesabı açmıştım. Daha sonra galicia hesabımın forumda kullanıldığını çok sonra gördüm. Dersaneye tepki olarak yazmış olduğum mesajlardan dolayı banlandiktan iki yıl sonra tam tersi enteresan mesajlar atılmış hesabımdan ve terk edilmiş. Kaldı ki benim 2017 tusuyla bir alakam da yok. Profil sayfasından görebilir isteyen. Şimdi o hesaba giremiyorum, cunku sifresi değiştirilmiş. Şifreyi kurtaramıyorum çünkü mail adresine ulaşamıyorum. Hesabı açarken aktive ettiğim telefon numarası halen bende. Site kayıtlarında da görünüyor. Şifreyi kayıtlı telefon numarasıyla kurtarmanızı ya da kayıtlı mail adresimi değiştirmenizi rica ediyorum.
Teşekkürler

https://www.drtus.com/forum/search.php? ... 2&sr=posts
En son JimmyF_Mcnulty tarafından 26.09.2019 - 00:02:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 7 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: ÇALINAN HESABIMI GERİ İSTİYORUM!

#4313377  gönderen JimmyF_Mcnulty
 26.09.2019 - 00:08:06
Alice in Wonderland yazdı:
25.09.2019 - 23:59:07
Yeni hesabınız varsa eskisini geri istemek ne kadar doğru bir karar bu hesabınız silinecek mi anlamadım
Eski hesabımı ben kullanıma açtırmadım. Şu anda da banının kaldırılmasını istemiyorum. Zaten banı kaldırılmış. Sadece şifresini kurtarmak istiyorum. Kaldı ki sonrasında da "DRTUSA BÜYÜK AF GELDİ!" başlığıyla tüm banlar zaten kaldırıldı. Banlansa da, başkaları kullansa da o benim hesabım. Belki özel mesajlarım var, hiç değilse farklı anıları var. Kullansam da kullanmasam da ben hesabımı istiyorum.

https://www.drtus.com/forum/viewtopic.php?f=74&t=157899
JimmyF_Mcnulty yazdı:
26.09.2019 - 00:08:06
Alice in Wonderland yazdı:
25.09.2019 - 23:59:07
Yeni hesabınız varsa eskisini geri istemek ne kadar doğru bir karar bu hesabınız silinecek mi anlamadım
Eski hesabımı ben kullanıma açtırmadım. Şu anda da banının kaldırılmasını istemiyorum. Zaten banı kaldırılmış. Sadece şifresini kurtarmak istiyorum. Kaldı ki sonrasında da "DRTUSA BÜYÜK AF GELDİ!" başlığıyla tüm banlar zaten kaldırıldı. Banlansa da, başkaları kullansa da o benim hesabım. Belki özel mesajlarım var, hiç değilse farklı anıları var. Kullansam da kullanmasam da ben hesabımı istiyorum.

https://www.drtus.com/forum/viewtopic.php?f=74&t=157899
Hocam başka kim nasıl girsin hesabınız muhtemelen tusdata reklamları için kullanılmıştır modlarca. Mesajlar varsa haklısınız üye olurken birgün hesabıızdan şahsımız dısında mesajlar gönderilmesine onay vermiyoruz. Sonucta suç içerikli mesajlarda yazılabilir ve sorumluluk size aittir diyor site kuralları. Çok güvenmemek lazım demekki bu tür yerlere
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: ÇALINAN HESABIMI GERİ İSTİYORUM!

#4313763  gönderen drriza
 27.09.2019 - 10:32:54
Kullanıcı sms onayı olmadığından. Hesap deaktif edilmiştir. Mevcut hesabınızdan devam edebilirsiniz. Başka bir işlem için lütfen moderatör arkadaşlarımızla iletişime geçiniz.

Son aktiflik: 15.11.2017 - 12:58:53