Perşembe , Kasım 21 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Merhabalar arkadaşlar şubat ek yerleştirmede sağlık bakanlığı adına üniversite hastanesi kazandım.biraz baktım ki bu süreci açıkcası pek bilmiyormuşum:( konuyla ilgii net bir bilgi sahibi olmak için bazı sorularım var net bilgi sahibi arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum şimdiden herkese hayırlı olsun:)
1-)sağlık bakanlığı adına üniversite kadrosu kazanıp Hiç kayıt yaptırmazsak yaptırımları neler olur?
2-)sağlık bakanlığı adına üniversite kadrosu kazanıp kayıt yaptırmaya karar verdik nasıl bir yol izleyeceğiz bir de kefil meselesi varmış kefil bulamayınca otomatik iptal mi oluyor?böyle birşey olabilir mi arkadaşlar ayrıca:D bence çok saçma sınavla girilen bir yere böyle bir şart konması tüccar kafası yani
3-)kefil mefil olaylarını da aştık mission completed BU GÜNDEN İTİBAREN SAYARSAK kaç gün sonra ilk kez hastaneye gidip başlıyoruz ortalama bu soruyu özellikle bu şekilde kazanıp giden arkadaşlar cevaplarsa beni çok mutlu ederler:)
4-)başladık mesela sonra uyum gösteremedik 1 ay sonra istifa ettik veya feragat ettik hemen istifamızı verip o gün veya bir iki gün içinde ayrılış yapabiliyor muyuz ya da ne kadar bekliyoruz?yine ayrı ayrı istifa edince veya feragat edince durumumuz ne oluyor bir sonraki tusta eğitim araştırma yazabiliyor muyuz?ya da ne kadar süre yazamıyoruz?
5-)sağlık bakanlığı adına üniversite kadrosunda çalışırken tekrar sınava girdik başka bir yeri kazandık öncelikle var mı böyle birşey :D yaptırımı oluyor mu başka bir yere geçince(yök kadrosu ve eğitim araştırma kadrosu ayrı ayrı yaptırımları nelerdir) oluyorsa nelerdir
6-)normalde herhangi bir kadroyu kazanınca 45 gün geç başlama hakkın oluyor ya bu sağlık bakanlığı adına üniversite kadrosunda da var mı?
madde madde cevaplarsanız çok mutlu olurum arkadaşlar:) bi yardımcı olun şu kardeşinize Allah'ını seven defansa gelsin :roll: :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009